Finansų verslui sujungimas tiltu

parašė , 2016-03-20 07:17

Jei jūs turite verslą ir reikiate greitos paskolos, trumpam laikotarpiui, geriausias pasirinkimas jums galėjo sujungti tiltu finansus.

Svarbiausi Bankai.

Pirma mintis labiausiai, žiūrėdama į pinigų jų komercinei avantiūrai pakėlimą, turėtų ar gauti kredito perviršį ar kažkokią kitą paskolą, gautą ant jų verslo vertingų dalykų nuo jų srovės ar kito vyraujančio banko.

Šis maršrutas turi savo pranašumus, žinoma. Paskola turbūt turės pigią palūkanų normą, palyginti, ir jūs ketinate būti pažįstamas ir patogus su įstaiga, su kuria jūs turite reikalo. Tai pasakė, žemo kurso paskolos yra normaliai sudėtingesnės pakelti, kadangi taikomasis procesas yra griežtas, jis gali taip pat ilgai trukti, kad prasiskverbtų, kuris nėra idealus, jei jums reikia finansų vietoje skubiai
Kompanijai reikės gerų pranešimų ir švaraus kredito profilio, kuris nuosmukio laikais yra ne visada lengvas daiktas pasiekti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs, verslas gali laukti 6-8 savaitės, kurias turbūt reikės dideliam pagrindinės gatvės skolintojui, kad duotų jums pinigus, ir jūs tinkate, profilis tada būtinai eina į bankus. Kuo pigesnis jūs galite gauti finansus geresnis, tuo mažiau jūsų išlaidų, daugiau naudos jūs darote.

Kapitalo gavimas Skubiai.

Kas vyksta, nors, jei jūs tikitės kelti grynuosius pinigus tokiu greičiu kaip galimas ir per trumpus periodus? Verslo sujungimas tiltu galėtų būti atsakymu. Trumpalaikės paskolos nebuvo daugiau tik panaudotos, kad sujungtų tiltu tarpą tarp turto pardavinėjimo ir pirkimo. Tai naudojama visoms rūšims priežasčių nuo atsiskaitymo su sąskaitomis į akcijos dideliam užsakymui pirkimą.

Mintis apie sujungimo tiltu paskolą turi finansus vietoje taip greitu laiku kiek galima ir su mažiausiai sambrūzdžio. Pasiskolindamas pinigų, ypač didelių kiekių, visada bus lankų, kad šokinėtų per, bet taikomasis tilto procesas yra normaliai mažiau tvirtas ir griežtas.

Tikėtina, ypač jei tai yra pirmas kartas kai, jūs nusileidžiate į alternatyvų finansų kelią, kad šitie skolintojo vardai bus nepažįstami jums. Būdas rinka plečiasi, nors, mes abejojame, kad jie bus ilgam. Naudojant šią finansų rūšį stumia vyraujančią kryptį, kadangi verslo savininkai mato tai kaip vertingą įrankį, kad užvaldytų pinigus, jie turi vairuoti savo kompaniją pirmyn.

Trumpo termino sujungimo tiltu paskolos pranašumai yra greitis ir lankstumas, kurį jūs galite pasiekti. Nors tai nėra norma, pagal teoriją, viena iš šitų paskolų gali būti vietoje per porą dienų, net labai dideliems kiekiams. Terminams gali taip pat tikti jūsų poreikiui, taip, jei jums tiktai reikia pinigų savaitę, kuri nėra jokia problema, ar jūs negalėtumėte norėti priemonės 12 mėnesių, vėl, jokią problemą.

Jūs tikrai mokate už tą patogumą, nors – jūs galite turėti pinigus, greitus ar pigius. Normos yra daug aukštesnės, kad, pasakykite, tradicinė paskola, bet tai nėra iš tikrųjų teisingas palyginimas. Normali paskola bazuojasi per iki 35 metų, o ne kelių trumpų mėnesių trukmę, tokiu būdu skolintojas turi rinkti palūkanas per trumpesnį periodą. Taip pat, greitis, kuriame daugeliui reikia sujungimo tiltu reiškia, kad kai kurie kampai galėtų būti sumažinti pasirašymo procese, užleisdami kelią, kad daugiau rizikuotų skolintojui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Rinka nuolatos auga, nors, kadangi vis daugiau verslo savininkų mato šitas paskolas kaip priemonę galui, kad padėtų jų verslui. Daugeliui, neturėdamas prieigą prie sujungimo tiltu galėjo ištarti galą paraidžiui kompanijos ir yra laimingi užmokėdami aukštesnes normas. Dar daugelis naudoja lankstumą šitų paskolų kaip būdas gauti naudą, pavyzdžiui leisdami greitą pirkimą ir turto pardavinėjimą. Bet koks verslo, kuriame jūs esate, turi greitas grynųjų pinigų reikalingumas kilti, tai neabejotiniausiai verta svarstyti sujungimo tiltu paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *