Naminė oro stočių apžvalga – supantis oras ws-2080 naminė oro stotis

parašė , 2012-12-23 13:45

Tai yra nepriklausoma apžvalga Supančio Orai Rokiškyje WS-2080 naminė oro stotis, pagrįsta tikrų klientų įvestimi, ir ne tuo gamintojo.

Supantis Oras WS-2080 yra kita didelė naminė oro stotis prie Supančio Oro. Kompaktiškas, paprastas ir greitas, kad įdiegtų, tai aprūpina nepadarytą atlikimą už kainą, kuri yra 30 % į 40 % žemiau negu jos konkurentai.

Matuodamas vėjo kryptį ir greitį, vėjo šaltį, rasos punktą, drėgmę ir temperatūrą ir viduje ir lauke, barometrinis spaudimas ir krituliai, Supantis Oras WS 2080 suteikia oro entuziastui platų diapazoną naujausių Orai Rokiškyje detalių, ir išsilavinusiai orų prognozei, ir tiekia šituos rezultatus jums realu laiku patogume ir jūsų namų saugume. Atnaujinimas yra neatidėliotinas, ir laiko jus praneštą nuolat besikeičiančių sąlygų, kurios galėjo paveikti jūsų gyvenimą.

Supantis Oras WS-2080 turi portatyvų pultą, kuris rodo didžiulį rinkinį programuojamų parametrų apšviestame iš užnugario LCD ekrane, kuris yra lengvas skaityti ir yra siena mountable, atvyksta su staline pozicija, ar gali būti neštas į bet kokią vietą išorinio rinkinio daviklio diapazono viduje. Su USB uostu ir 5 minučių sujungimu į internetą per pateiktą Windows programinę įrangą, jūs galite gauti prieigą prie savo Orai Rokiškyje skaitinių nuo bet kokio kompiuterio pasaulyje. Tai daro planavimo sugrįžimo keliones namo daug malonesnes, ir suteikia jums informaciją, jūs turite priimti svarbius kelionės sprendimus.

Programa regimieji ir garsinis pavojaus signalai, sukaupkite informaciją grafiniame formate ant jūsų kompiuterio, ir akciją jūsų rezultatai su kitais oro entuziastais ir draugais tinkle. Vienetas yra apimtas pilnų 1 metų garantija prieš viso gamintojo defektus.

Nauda

Kompaktiškas ir labai lengvas įdiegti

30 % į 40 % žemiau palyginamos naminės oro stočių kainos

Prieinamas nuo bet kokio kompiuterio su interneto prieiga

Lietaus matas, tikslus į 1/100-asis colio

Gebėjimas formuoti tai yra pažangesnės ypatybės nuo jūsų asmeninio kompiuterio

Perdavimo diapazonas iki 330 pėdų

Blogas

Supantis Oras WS-2080 turi turėti pilną dangaus prieigą lietaus matui, kad rodytų tikslius skaitinius

Reikalingas dvigubo baterija (neįtrauktas)

Ši Belaidė Naminė Orų prognozė Rokiškyje yra

Turistas, medžiotojas ar žvejys, kuris turi suplanuoti priekyje

Naujoko Oro Entuziastas

Pažangus Oro Entuziastas, nelaimingas su jos einamąja oro stotimi

Oro Entuziastas ar keliautojas, kuris nori žinoti gamtines sąlygas “iki minutės”, neleisdamas daug pinigų

Vartotojas, kuris nori sugebėti gauti prieigą prie dabartinės padėties jų naminiame pagrinde nuo bet kokio kompiuterio pasaulyje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *