Kas yra santykio vadyba?

parašė , 2012-12-23 22:31

Santykio Bankininkystė yra sąvoka, paprastai panaudota bankų, kad padidintų jų piniginės kreditai bedarbiams dydžius. Tai sukelia skersinį pardavimą finansinių produktų ir paslaugų, kad sugautų ir užrakintų – visame kliento bankininkystės versle ir tokiu būdu padidintų kliento ištikimybę. Klientams paprastai siūlo platų rinkinį finansinių produktų ir paslaugų per tradicinį tikrinimą, santaupas ir skolina pranešimus.

Bankininkystės santykiu produktai gali apimti investicinius produktus, pažymėjimus indėlio, kreditinių kortelių seifų banke, turto vadybos, draudimo, investicijų, paskolų, finansinių konsultacinių paslaugų, kreditinės kortelės ir algalapio apdirbimo. Klientai yra normaliai skiriami jų savi santykio vadybininkai, kurie yra jų punktas kontakto finansiniam poreikiui
Santykio vadybininkai yra gerai mokyti parduoti ar turėti reikalo su pagrindiniais klausimais ant banko produktų rinkinio.

Tai yra abiem pusėms naudinga situacija. Klientai pasinaudoja bankų ambicija išvystyti santykio bankininkystę ir padidėjimo pajamas nuo klientų. Pirma, klientai gauna palankesnius terminus sms paslaugos ant daugumos banko produktų ir antra, jie turi aukštesnį paslaugos lygmenį. Bankai turi naudos taip pat. Jie didina savo pajamas per klientą, mažina informacijos rinkimo kainą, pagerina kontroliavimą kredito pavojaus paskolos gavėjų ir pasiekia kliento autorinį honorarą.

Kadangi banko klientas čia yra tuo, ką jūs turite padaryti, kad turėtumėte naudos daugiau;

• Jei jūsų bankininkystė yra perskelta tarp du ar daugiau, tai gali būti nauda ir blogu daiktu. Gera todėl, kad jūs galite gauti tuos bankus, konkuruojančius prieš vieną kitą, ir labiausiai tikėtina pagerinti jūsų terminus. Neigiamas aspektas yra, jei jūs esate bankininkystė, nėra gana dideli, konkuruojantys skolintojai, galbūt nesidomi stimulų mažyčiam sugrįžimui pateikimu. Taip pasilieka su vienu banku

• Priverskite sąrašą visų savo bankininkystės paslaugų su jūsų einamuoju bankininku paskui susitarti pasitikti jūsų bankininką. Susitikime, parodykite, kad jūs manote, kad jūs duodate bankui gerą verslą, bet už kainą, kurią jūs daugiau negalite leisti sau. Susitarkite dėl kiekvieno produkto / paslauga atskirai. Pavyzdžiui, manykite, kad jūsų palūkanų norma yra nuleista pagal rinką (pasiūlykite įrodymą jei galimas). Paprašykite geresnės paskolu brokeriai normos ant jūsų indėlių, sandorio kaltinimų, grynųjų pinigų vadyba ir taip toliau. Paprašykite palūkanų dėl naktinių kasoje esančių pinigų jūsų einamojoje sąskaitoje.

• Jūsų bankininkas aišku norės derėtis santykio pagrindu, kad suspaustų daugiau pajamų bankui ir spynai – įkeistame turte, kad neleistų jums skilimo bankininkystė. Todėl, per derybas su jūsų bankininku, garantuokite, kad jūsų bankininkas neima besaikio įkeisto turto. Kartais bankininkai prašo papildomo įkeisto turto, jei įsiskolinęs paslaugos santykis netenka reikalingo minimumo. Tai nėra apdairi bankininkystė todėl, kad papildomas įkeistas turtas nėra tas pats kaip papildoma pinigų cirkuliacija, jei papildomas įkeistas turtas nėra taip pat pinigų cirkuliacijos generatorius. Minimalus įsiskolinęs paslaugos santykis keičiasi nuo banko bankui, prasidedančiam nuo 1.20 kartų, į viršų. Kai kurie bankai gali reikalingas įsiskolinusios paslaugos mažiau kaip 1.20 kartų, pagrįstų ypatingomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, santykio bankininkyste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *