Fohow kordicepsas ir gydomosios jo savybės

parašė , 2012-12-23 09:58

Šiandien vis daugiau dėmesio sulaukia rytietiška medicina ir jos natūralūs gydymo būdai. Rytuose jau nuo senų laikų vartojami įvairūs medicininiai augalai ir grybai, tačiau mums dar tai yra neįprasta. Vienas iš išskirtinių ir unikaliomis gydomosiomis savybėmis pasižyminčių grybų yra vadinamasis kordicepsas. Tai yra vienas labiausiai vertinamų preparatų visoje Kinijoje, kuriam buvo suteiktas imperatoriškas titulas. Šio grybo savybės buvo garbinamos ne vieną šimtmetį. Buvo sakoma, kad tai didingos tautos vaistas, kuris gydo net ir nepagydomas ligas. Taigi, susipažinkime su kordicepsu ir išsiaiškinkime, kuo jis naudingas sveikatai.

Fohow korporacija yra įsikūrusi Kinijoje ir jos gaminama produkcija iš kordicepso yra plačiai naudojama visame pasaulyje. Iš grybo pagaminti ekstraktai pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios padeda palaikyti gerą organizmo būklę ir stiprina imunitetą. Kordicepsas paprastai auga Tibeto kalnuose, Nepale ar kitose Kinijos dalyse. Tai yra parazitinis grybas, kuriam išaugti padeda drugio vikšro kūnas. Grybo sporos patenka ant lervos, ten jos sudygsta ir sėkmingai pradeda augti. Augdamas kordicepsas sunaikina lervos gyvybiškais svarbius organus ir audinius ir toliau auga ant vabzdžio. Grybas ant lervos auga tol, kol sunaudoja visas jos maisto medžiagas. Kordicepso rūšių yra daug, tačiau pati vertingiausių yra kininis kordicepsas, iš kurio ir gaminami įvairūs Fohow korporacijos preparatai. Šiandien moderniausias technologijas siekiama pritaikyti ir grybo auginimui. Natūraliai išaugęs grybas yra labai brangus, tačiau išmokę jį auginti žmonės galėtų sumažinti išlaidas ir padidinti produkcijos gamybą.

Fohow kordicepsas yra gerai žinomas medicininis preparatas, kurio istorija siekia net senovės Kinijos laikus daugiau nei prieš 1,5 tūkstančius metų. Šiais senais laikas kordicepsas buvos vertinamas dėl savijautos gerinimo. Jis padėjo gerinti širdies, plaučių veiklą, stiprino organizmo imuninę sistemą ir suteikdavo jėgų antplūdį. Jis lėtina senėjimo procesą ir palaiko odos struktūrą. Tai senovės Kinijoje buvo vadinama Dievo dovana. Tiesa, šio grybo savybės buvo pastebėtos visiškai atsitiktinai. Pirmieji nepaprasto kordicepso savybės pastebėjo ganyklose, kai jų ganomi gyvūnai, užvalgę paslaptingo grybo, staiga įgaudavo energijos ir pradėdavo žaismingai šėlti. Šis grybas buvo ištirtas ir netrukus paaiškėjo, jog tai ypatingas grybas, kuris buvo pripažintas kaip stebuklingas vaistas, ilgaamžiškumo paslaptis, suteikianti neapsakomos energijos ir jaunatviškumo.

Senovės kinų išmintis šiandien mums atveria naują požiūrį į mediciną ir į natūralius gydymo metodus. Fohow kordicepsas padeda stiprinti sveikatą ir gerina savijautą. Ne paslaptis, jog šį preparatą taip pat vartoja ne vienas aukštų rezultatų siekiantis sportininkas. Jis padeda pasiekti užsibrėžto tikslo ir atgauti prarastas jėgas. Fohow korporacijos tikslas – aktyviai plėsti savo produkciją visame pasaulyje ir jos pagalba gerinti sveiką gyvenseną. Tik šios kompanijos dėka mes galime išmėginti kordicepso efektyvumą ir įvertinti jo veiksmingumą. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *