Plastikiniai langai

parašė , 2012-12-23 08:55

Namai – tatai užuovėja, šiluma ir jaukumas, vieta, kur nepasiekia jokie skervėjai… Jei teigiama, kad būstas perpučiamas vėjo, prieš akis iškyla seni, nesandarūs langai apsiblaususiais, šviesos nepraleidžiančiais stiklais. Langai – tatai būsto akys į pasaulį – palydinčios į kelią ir sutinkančios grįžtančius, saugančios būsto paslaptis taip pat šilumą. Sandarūs taip pat kokybiški langai – tatai ne tiktai šviesos šaltinis, o bei pagrindinė komforto sąlyga. Langai ne tik saugo namus nuo išorės triukšmo, bet ir reprezentuoja namą.

Pirkti naujus langus – labai reikšmingas pasirinkimas, ne tiktai keičiantis namų išvaizdą, bet bei visapusiškai pakeliantis jo vertę, tačiau per ilgesnį laiką – bei taupantis išlaidas už šildymą. Paskaičiuota, kad per nesandarius langus, prarandama iki 40 proc. būsto šilumos, iš lauko patenka daug šalto oro.Didžioji dalis asmenų supranta, jog tiesiog privaloma pirkti naujus bei kokybiškus langus.

Nauji langai – tai nemenka investicija į būsto gerinimą netgi tuo atveju, jei rengiatės gyvenamąjįjį plotą keisti. Pasvarstykite, kiek būtų galima pralaimėti, bandydami parduoti butą su senais langais?.. Jeigu taip pat pavyktų jįjį parduoti, tatai už žymiai menkesnę kainą nei galėtute paimti už sutvarkytą.

O didžioji dalis personų pirmiausia rūpinasi asmens šeimos gerove taip pat namų jaukumu, todėl teisingai elgiasi, pradėdami tatai daryti nuo langų. Iškart galėtume teigti, jogei daugelio patirtis rodo: šios investicijos per keletą metų atsiperka. Šiuolaikinės technologijos užtikrina ypač gerą šilumos taip pat triukšmo izoliaciją. Bet reikalinga nepamiršti, jogei langai turės tarnauti daugumą metų, užtat neapsirikite, nes čia kaipgi niekur kitur pasitvirtina taisyklė, jogei šykštus moka dvigubai. Besivaikantys pigių siūlymų, nereikalujantys langų kokybės sertifikatų, garantijų bei atsisakantys kokybiško specialistų pemontavimo, po kelerių metų (argi net greičiau) langus bus priversti keisti, kad gi jie deformuosis, praleis šaltį, iškils eilė kitų nesėkmių.

O turbūt jūs būnate iš tų, kurie gi gali pačiam sau leisti nusipirkti tatai, kas brangiausia taip pat tikite, kad už kokybę visuomet vertinga gana daug grąžinti? Tatai – tik dalis tiesos. Kalbant apie langus, ne visąlaik patys vertingiausi esti ir patys kokybiškiausi. Drįstume pasakyti, jogei optimaliausią rezultatą suteikia protingas kainos taip pat kokybės santykis, apspręstas meistrų kompetencijos.

Lankų kokybės ramsčiai

Plastikiniai langai labai svarbu, o jų kokybiškumą lemia keturi pagrindiniai komponentai: lango profilis, stiklo paketas, apkaustai bei sumontavimo darbai. Netgi ir gero profilio plastikinis langas nebus sandarus bei kokybiškas, jei jis tebus sumontuotas, naudojant blogas medžiagas bei technologijas.

Vertinant kainos taip pat naudos santykį, geriausia esti rinktis gerą 5 kamerų profilį. Tam tikslui tinkamiausi standartiniai 5 kamerų, 70 mm pločio „Veka Efect-Line“ arba „Aluplast Ideal 4000 Classic“ modelio langai, geriausi tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams, tenkinantys specifinius duomenis, klasikinę išvaizdą ir protingą kainą.

Daugiau kamerų plastikinį langą, pavyzdžiui, daugiabučio būsto gyventojui nusipirkti neverta vien dėlei to, jogei lango profilis tebus šiltesnis nei buto siena. 3 ar keturi kamerų langas tebus ne toks tvirtas, todėl po kurio laiko jam gresia „išsiklaipyti“, tai yra, gali pakisti jo geometrinės formos, konstrukcijos standumas.

Bene svarbu sudedamoji lango dalis, nuo kurios priklauso, argi langas gerai saugos šilumą, yra stiklo paketas, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į jo energijos laidumo koeficientą. Kuo pastarasis koeficientas mažesnis, tuo geriau. Pagal kainą taip pat naudą Lietuvoje optimaliausia rinktis skaidraus stiklo paketą, kurio energijos laidumo įvertinimas (U) esti 1.1.

Langų saugumas taip pat varstymo patogumas. Tie dalykai priklauso nuo apkaustų. Čiagi irgi puikiausia pasitikėti specialistų patarimais. Idant bei dėl paprasčiausio dalyko – visko išmanyti pačiam tiesiog neįmanoma. Nepamirškite pasiteirauti bei apie mikroventiliacijos priedą, rankenų apsaugą, varčios sukėlimo mechanizmą… Klauskite, kol įsitikinsite, jog renkatės tai, kas jums patikimiausia ir tinkamiausia.

Kokybiškas montažas

Netgi patys brangiausi ir kokybiškiausi langai neužtikrins namų šilumos bei jaukumo, jeigu nebus deramai sumontuoti bei užsandarinti specialiomis medžiagomis. Visus langų įstatymo ( taip pat – ir senų langų demontavimo) darbus geriausia patikėti prityrusiems specialistams bei apskaičiuoti dėlei to patiriamą komfortą. Jums patogiu per nustatytą laikotarpį atvykę meistrai neatpažįstamai pakeis butų dizainą – bene ne malonumas… Beje, senų konstrukcijų išmontavimas klientams, kurie gi perka gaminius su įstatymo paslaugomis, atliekamas nemokamai!

Kokių išmatavimų langų Jums reikia? Kiek gali kainuoti patys langai bei visi įstatymo taip pat apdailos darbai? Jūs galėtute paskaičiuoti patys, pasinaudodami mūsų pateikta skaičiuokle. Tačiau mes patartume išsikviesti specialistus, kurie gi išmatuos, pateiks techninį projektą taip pat tikslius paskaičiavimus. Taip išvengsite klaidų ir pridėtinių rūpesčių.

Neskubėkite nusipirkti langų iš tų, kurie sako, jog didelė kaina – už specialią kokybę. Neskubėkite pasitikėti… skubančiais. Juk neveltui sakoma, jogei greitai darbą velnias ant uodegos nusineša. Nesijaudinkite, kad ateina ruduo, tačiau jūsų namai – dar su senais langais. Lietuvoje ruduo ilgas, dėl to – suspėsite.

Mes žinome, kad ruduo taip pat žiemos pradžia – pats geriausias laikas keisti langus. Vėsus oras – pats geriausias langų sandarumo kontrolierius, neleisiantis palikti nei menkiausio plyšelio… čiagi jau nereikia būti specialistu, idant pajustum kur pučia.

Susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime jūsų poreikius, nemokamai patarsime, kokių langų verta Jūsų būstui. Sutaupysite daug laiko ir būsite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *