Komercinės paskolos paaiškintos.

parašė , 2012-05-12 15:58

ikas. Vienas tipiškas būdas žmonėms įsigyti verslo turtą parūpina paskolą, taip pat žinomą kaip paskola. Kai jie paskolos ketins naudoti turtą verslo funkcijoms, paskola bus komercinė paskola. Šitie paskolų tipai gali būti panaudoti, kad nupirktų struktūrą, kur specialistai valdys verslą. Kitas pasirinkimas turi įsigyti namą ar daugiabutį namą, kuris bus nuomotas kitiems žmonėms.

Pasirinkimas Profesionalams

Kai kurie žmonės gali sugebėti gauti paskolą be pinigų žemyn. Šitie žmonės yra apskritai profesionalai, kurie panaudos turtą įvykdyti paslaugas jų klientams. Vietoj mokėjimo grynaisiais, šitie profesionalai gali pasiūlyti skolintojui vertingą dalyką, kuris bus įkeistas turtas šitoms 100 procentų paskoloms. Šitais atvejais, skolintojai siūlo gautą paskolą, kuri yra mažiau pavojinga jiems todėl, kad jie sugebės parduoti vertingą dalyką, pasiūlytą kaip įkeistas turtas, jei paskolos gavėjas negali padaryti užmokesčių paskoloje

Kadangi nėra jokio mokėjimo grynaisiais, reikalingo šitoms 100 procentų paskoloms, palūkanų norma bus aukštesnė, bet šitie paskolų tipai gali būti palankūs tiems, kas nepradėjo jų firmų dar. Šitiems profesionalams, galbūt, reikia turėti grynuosius pinigus, kad pradėtų įkurti jų praktikas, ir jie turės galimybę padaryti tai be pinigų žemyn.

Paskolos Kitais Tikslais

Kitas autoratlankiai komercinės paskolos tipas reikalingas, kad turtas būtų padėtas kaip įkeistas turtas paskolai. Šitų paskolų terminai bus kitokie negu tipiška paskola, kuri gali turėti trukmę iki tol, kol 30 metų. Su paskolomis, panaudotomis, kad nupirktų komercinį turtą, trukmė gali būti daug trumpesnė, pora dienų, ar tai gali taip pat būti 30 metų. Verslo savininkai padarys mėnesinius užmokesčius taip pat kaip už jų privačią nuosavybę, bet jie bus, labiausiai tikėtina, turėkite baliono užmokestį po ryžtingo metų skaičiaus.

Pavyzdžiui, jei trukmė paskolai bus 10 metų, paskola issimoketinai verslo savininkai padarys mėnesinius užmokesčius už šį laiką. Trukmės pabaigoje, pilnas balansas bus įsiskolintas skolintojui, pavadintam baliono užmokesčiu.

Kvalifikavimas Paskolai

Kvalifikavimas šitoms paskoloms taip pat yra panašus į gavimą paskolos namams todėl, kad verslas turės turėti kreditingumo patikrinimą. Nors žemesnis kredito rezultatas ne būtinai diskvalifikuos verslą dėl pinigų pasiskolinimo, aukštesnis kredito rezultatas yra tinkamesnis skolintojams.

Kas labai svarbu skolintojams yra, kaip gerai verslas šiuo metu pasirodo. Jei verslas buvo labai naudingas ligi pat dabarties, šitiems verslo savininkams bus lengviau gauti pinigus, jie turi nupirkti savo ypatybes. Skolintojai gali taip pat reikalingas, kad verslo savininkai pasiūlytų jiems verslo planą, kuris parodys, kaip jų firmos ketina turėti naudos iš turto pirkimo. Jei planas gali parodyti, kad verslo nauda padidės, skolintojai gali būti saugūs, kad jie gaus pinigus atgal, kad jie skolina šitiems verslo savininkams, svarbiam faktoriui sprendime, ar tikrai paskolinti verslo savininkų pinigus.

Vienas atsakymas į “Komercinės paskolos paaiškintos.”

  1. Komercinės says:

    Šiomis dienomis vis daugėja besiskolinančių taip pat ir skolinančių todėl atsiveria didesnės paskolų galimybės. Kuriant verslą taip pat skolinausi nes nemačiau kitos verslo įkūrimo galimybės. Dabar džiaugiuosi, kad tuomet ryžausi paimti paskolą ir pradėti savo nuosavą verslą, kuris man dabar yra visas gyvenimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *