Finansavimas llc – trys daiktai, kad svarstytų, kada pasirūpinantis finansuoja llc.

parašė , 2012-05-18 08:25

ikas. Aš nesu advokatas, aš esu Nuosprendžio Brokeris. Šis straipsnis yra mano nuomonė, ir ne teisininko konsultacija, pagrįsta mano patirtimi Kalifornijoje, ir įstatymai keičiasi kiekviena valstybe. Jei jums kada nors reikia kokios nors teisininko konsultacijos ar strategijos panaudoti, prašom susisiekti su advokatu.

LLCs tapo labai populiarūs todėl, kad jie yra lankstesni negu sena mokykla C ar S korporacijos, ir LLCs siūlo daugiau mokesčio pranašumų savininkams.

Korporacinis objektas siūlo jų savininkams ir akcininkams labai gerą atsakomybės apsaugą.

LLCs gali pasiūlyti jų savininkams geresnę atsakomybės skubios paskolos apsaugą, negu C ar S korporacijos daro. Ta papildoma atsakomybės apsauga yra priežastis, kiekvienas turi būti atsargus, skolindamas ar apgaubdamas pinigus LLC

Kai LLC sekasi ir pelno, gyvenimas yra geras, ir jie labiausiai tikėtina užmokės jums, dėl ko jie susitarė.

Kai ekonomika yra bloga, ar LLC nepelno, ar jei savininkai ir/aR vadyba nėra dori, tai jūs turėjote iškelti LLC bylą, kad pabandytumėte atgauti tai, ką LLC įsiskolina jums.

Korporacijai svetainiu talpinimas pigiau bylos iškėlimas yra paprastai sunkus todėl, kad savininkai ir akcininkas yra retai atsakingi už korporacijos veiksmus.

Bylos iškėlimas LLC yra paprastai sunkesnis, todėl, kad daugelyje valstybių, įkrovimo užsakymas (Kalifornijoje, CCP 708.310) yra vienintelis būdas pabandyti siekti (nuosprendžio skolininkas) LLC vertingi dalykai.

Dėl potencialių papildomų pavojų LLC finansavime, yra trys daiktai, kuriuos jūs turite svarstyti, prieš skolinimą ar pinigų viename investavimą:

1) Gaukite asmeninę garantiją nuo savininkų LLC, ypač kai LLC valstybės vientisumas yra mažas ar naujas.

Su pasirašyta ir patvirtinta pas notarą asmenine garantija vietoje, savininkai turės stimulą būti papildomi atsargus, kad valdytų jūsų pinigus teisingai. Jei daiktai eina baisiai, daug lengviau atgauti nuosprendį prieš asmenį, negu LLC.

2) zidiniu apdaila Gaukite UCC turto sulaikymo teises ant kiekvieno vertingo dalyko, kurį LLC valdo, apimdamas kompiuterius, gautinas sąskaitas, ir taip toliau. UCC turto sulaikymo teisės yra pasiekiamos per Valstybės sekretorių.

Kad būtų efektyviausios, UCC turto sulaikymo teisės turi identifikuoti specifinius vertingus dalykus. UCC turto sulaikymo teisės galbūt neužmoka jūs, tačiau jie didina jūsų šansus.

3) Patikrinkite LLC padėtį Valstybės sekretoriaus žiniatinklio svetainėje, ir įsitikinkite, kad padėtis yra AKTYVI, kas reiškia, kad jie užmokėjo savo mokesčius ir yra užregistruoti valstybėje.

Tikrinkite, kad LLC turi verslo licenciją mieste, jie bazuojasi, einamasis fiktyvus vardas (DBA) sisteminimas aktyvaus grafystėje, kurioje jie bazuojasi, ir jūs žinote, kokią banko sąskaitą jie naudoja.

Žinoma, kai LLC bėgo per daug metų, ir turi daug pajamų, ir jūs pažįstate savininkus, jūs galite jaustis labiau atsipalaidavęs, skolindamas ar investuodamas kapitalą.

Atsiminkite, korporacinis objektas gali dingti per naktį, ir LLCs yra paprastai sunkūs pasveikti nuo, jei jūs turite iškelti jiems bylą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *