Sba7a paskola ir jos dokumentiniai reikalavimai.

parašė , 2012-05-25 20:19

Kadangi paskolos gavėjai su silpnu kredito įrašu SBA7a paskola tapo gelbėjimo grakštumu. Tai siūlo daug pranašumų, kuris daro tai lengviau paskolos gavėjams taip pat kaip saugumo skolintojams pateikimui.

Mažos įmonės Administracija yra Jungtinių Valstijų vyriausybės įstaiga, kuri siūlo SBA7a paskolos programą. Turi būti duodama aiškiai suprasti, kad SBA neaprūpina paskolos, vietoj to, tai garantuoja ar draudžia skolintoją, kuriuo užmokestis bus padarytas, net kai paskolos gavėjas negalėjo daugiau padaryti būtinų užmokesčių už skolą, jie užsitraukė.

SBA ėmėsi priemonių sukūrime kvalifikacijų 7a, svetainiu kurimas skolina labiau malonus palyginti su kitomis paskolos kategorijomis. Vis dėlto, skolintojai, kurie turi teisę suteikti 7a paskolos reikalingas iš paskolos gavėjo, kad dokumentų įvairovės pasidavimas sugebėtų pradėti apdirbti paskolos paraišką
Šitie dokumentai bus apžvelgti ir apdirbti rūpestingai, kad garantuotų, kad pretendentas yra tinkamas paskolos programai. Atsargus reikalingų dokumentų ruošimasis yra patartas, kadangi kita galimybė gauti parengiamojo paskolos pasiūlymo pristatymą galbūt nėra galima, kai tik jums atsakė konfiskuotu automobiliu aukcionas pirmoje paraiškoje.

Vienas iš popierinių darbų, reikalingų SBA7a paskolos paraiškai, yra verslo profilio dokumento sutikimas. Tai yra raštiška apysaka apie gamtą verslo, kurį pretendentas veda. Keli svarbūs dalykai turi būti sujungti šiame dokumente, apimdami trumpą verslo istoriją, išdėstydami trukmę taip pat kaip nuosavybę, ypač jei pretendentas nėra pirmas registruotas savininkas kompanijos, kuri bus paskolos gavėjas. Kita informacija, kuri, kaip laukiama, dalyvaus dokumente, susideda iš informacijos apie produktą ar paslaugą, pardavinėtą, klientus, darbuotojų, lenktyniavimo, vietos, kasmetinių pajamų, greitas svorio metimas dilerių, ir net būsimų kompanijos planų skaičių. Data, kai anksčiau minėta informacija buvo duota turi taip pat dalyvauti dokumente.

Teisėtų dokumentų apie verslą taip pat pareikalaus nuo pretendento. Jie yra vyriausybinės ir nevyriausybinės licencijos, kontraktai, partnerystės sutartys, korporacijos registravimo liudijimas, ketinimų protokolai, laiškai apie užuominą, frančizės sutartis ir pirkimo sutartis tarp kitų.

Pretendentas pildys formą, vadintą kaip SBA Forma 4, kuris išdėstys, kaip paskola, kreipta, bus panaudota. Paskolos ir tipo kiekis turi taip pat būti įtrauktas į šią formą. Kad papildytų SBA formuojasi, paskolos atmokėjimo dokumentas turi taip pat būti pridėtas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *