Investicinės turto paskolos: greiti atsakymai į jūsų klausimus.

parašė , 2012-05-11 21:36

Kas yra investicinė turto paskola?

Investicinė turto paskola yra grynųjų pinigų kreditas, gautas dėl gyvenamojo ar komercinio turto pirkimo kame, turto pirkėjas planuoja gauti tebevykstančią ar ilgalaikę naudą ateityje. Pinigai, suteikti kaip paskola, pirmas kreditas nemokamai gali būti panaudoti, kad nupirktų atostogų turtą, žemės, bendros nuosavybės vieneto, viršutinio meistro turto, buto, vienos šeimos namo ir vieno pavienio namo dalį. Tačiau, pinigai, suteikti kaip paskola, negali būti panaudoti kitiems verslo tikslams. Yra trys pagrindiniai tipai investicinių paskolų, ir jie yra tie, kurie reikalingas įkeisto turto, tie, kuriems reikia didelio mokėjimo grynaisiais (aukščiau negu 20 procentų), kad gautų žemesnes palūkanų normas ir tuos, kad ar reikalingas, kad investitorius užmokėtų mokėjimo grynaisiais grynuosius pinigus ar tiktai jų dalį

Kas yra paskolos reikalavimai?

Kad sugebėtumėte gauti investicinę turto paskolą, jūs turite turėti gerą kredito rezultatą, pakankamai grynųjų pinigų atsargos, kad padarytumėte užmokesčius per mėnesius, kai jūsų investicinis turtas neturi jokių pajamų, bent jau 20 procentų mokėjimo grynaisiais, įrodymo pajamų ir labiausiai turtas, kurį jūs norite nupirkti turi perduoti turto įvertinimą. Tiems, kas neturi labai gero kredito rezultato, yra vis dar galimybės jums gauti pritarimą. Jūs galite svarstyti gavimą investicinio kreditai internetu partnerio, kuris turi labai gerą kredito reitingą. Jei jūs norite gauti investicinę turto paskolą, svarbu sustiprinti jūsų kredito reitingą prieš bent jau šešis mėnesius prieš jūsų paskolos paraišką. Atsiskaitymas su nusikaltusiomis skolomis ir uždarymas senų pranešimų tiktai prieš paskolos gavimą galėtų neigiamai paveikti jūsų galimybes paskolos pritarimui. Jei jūs turite reklama internete žemą kredito rezultatą, naudingiausia gauti profesinį patarimą anksčiau, negu jūs padarysite bet kokią matų rūšį.

Kas gavimo procesas yra investicinė turto paskola?

Manydamas, kad jūs jau sustiprinote savo kredito rezultatą kaip parengiamąjį žingsnį, pirmas žingsnis turi agresyviai apsipirkti aplink skolintojams ir palyginti jų palūkanų normas prieš sprendimo priėmimą. Išskyrus palūkanų normas kaip jūsų pagrindinis apsvarstymas skolintojo pasirinkime, taip pat ištirkite jų skolinančius reikalavimus todėl, kad yra kai kurie skolintojai, kurie yra mažiau griežti negu kiti. Tada, registruokite savo paraišką, ir jūsų paprašys jūsų asmeninių duomenų tokių kaip jūsų darbdavio pavadinimas ir adresas, jūsų socialinės apsaugos skaičius ir daug kitų. Po to, kai jūs užbaigsite taikomąjį procesą, patikrinimo procesas bus įvykdytas banko ar skolintojo. Jie tikrins, kad jūsų kreditas laimi ir įvykdo pajamų įvertinimą. Po to, kai jūs perduosite patikrinimą, skolintojas tikrins, jei jūs galite leisti sau padaryti esminį mokėjimą grynaisiais, kuris būtų apytiksliai 20-35 procentai priklausomai nuo skolintojo, kurį jūs pasirinkote. Kreipimas dėl investicinių turto paskolų dabar tapo griežtesnis palyginti su anksčiau, ir gauti pritarimą, jums ne tiktai reikia pakankamai mokėjimo grynaisiais ir jūsų puikaus kredito įrašo įrodymo, jūs taip pat turite pasirinkti turtą, kuris yra vertas jūsų investicinės turto paskolos, ir tai bus naudinga ateityje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *