Kapitalo per sunkius laikus pakėlimas

parašė , 2015-10-21 14:47

Pinigų jūsų svajonėms gavimas panėšėja į danties nuo lokio traukimą. Kiekvienas verslininkas turi sužinoti, kaip įveikti iššūkius ir pasitikti laukimo galvą ant. Bet kas dirbantis darbas supranta, kad atlyginimo uždarbis yra tas pats kaip užsidirbantis pragyvenimui, bet kai jūs esate verslininkas, išvykstantis, kad pakeltumėte kapitalą jūsų verslui per sunkius laikus, jūsų galimybės yra apribotos.

Yra žingsnių į šį procesą, kur skaičius vienas, kad atsimintų yra konkurentiškumas. Rizikos kapitalo grupės, investitoriai, ir asmenys gauna šimtus ir tūkstančius projektų kasmet tiktai, kad investuotų kapitalą į mažą jų frakciją. Tipiškai, 95 % pagerbs apžvalgą prieš metimą šiukšlėse. Ką palieka turės kitą galimybę artimesniam žvilgsniui, tuo metu, kai tiktai 1/4 kada nors svarstys

Kodėl tai vyksta? Ką asmuo gali padaryti į geriau jo/jos galimybes kelti kapitalą jų naujam ar egzistuoti verslas?

Suraskite referral. Ieškokite kažko, kas gali vesti jus teisė į gerbiamas rizikos kapitalo firmas ar vertus pasitikėjimo investitorius. Planas kažkurio laiko atidėjimas padaryti tai rūpestingai. Susisiekite su savo savomis Kanados avialinijomis ar tokiu, kuriuo jūs patikite. Mandagiai pasakykite jiems, trumpame, apie jūsų projektą ir paklauskite, jei jie gali rekomenduoti rizikos kapitalo investuotoją.

Geras referral yra verta daugiau, negu jūs galvojate, yra kodėl…

Tai neturi reikšmės, kurias Kanados avialinijas, teisininką, verslo savininką, žiniasklaidos kontaktas daro referral, jei jūsų pasiūlymas yra neprašytas, paskui nesiruošti jokiam atsakymui. Jūsų kontaktas su principu firmoje turi patraukti jų dėmesį su tiksliu verslo planu ir pasiūlymu – be klaidų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiandieniame investiciniame pasaulyje, investitoriai nori vykdomosios reziumė, kai jie užmezga pažintį su jumis. Užbaigtas verslo plano kontūras turi parodyti jūsų gebėjimą valdyti financials, aprūpinti 5 metų pinigų cirkuliaciją, ir aprūpinti kvalifikuotą vadybos komandą. Jūs turite parodyti, kad jūs esate kontrolėje ir pasiruošęs dirbti palei pusę vyresni konsultantai, kurie garantuos, kad jūsų norai yra patenkinti, ir darbą tiekia jūsų pasitenkinimui.

Rizikos kapitalo investuotojai yra skirtingos negu kieti pinigų skolintojai ar angelo investitoriai – jie reikalauja, kad verslininko savybės pateisintų savo lūkesčius. Jūsų projekto gavimas pritaikyti jų profilį bus nustatytas sekančio:

– Privačiojo kapitalo rinka. – Sugrįžimas ant investicinių reikalavimų. – Vadybos patirtis. – 5 metų numatytas biudžetas.

Verslo planas – Pagrindinė Operacija

Verslo planas nėra verslo pasiūlymas. Yra skirtumo tarp dviejų. Jūsų verslo planas yra jūsų dokumentuotas žemėlapis, tuo metu, kai pasiūlymas įtikina. Tai įtraukia naudos tvirtinimą į apibūdinimą tiek skubiai kiek galima – kažkas, apie kurį žmogus priimantis nutarimą rūpinasi.

Būtina, kad jūsų verslo planas apima:

Vykdomoji Reziumė – svarbiausias dokumentas tam, kad paaiškintų jūsų projektą skolintojui. Dokumentas yra paruoštas viršininko. Tai yra jūsų projekto santrauka. Jūs sakote skaitytojui, ką jūs bandote įvykdyti, kaip jūs įvykdysite tai, kas būtina, kad įvykdytų tai, ir kaip jūs išjungsite projektą. Ką jūs bandote įvykdyti, ir kodėl tai yra didelė mintis.

Kompanijos Reziumė – aprūpina trumpą bendrą įspūdį viršininko ir istorijos, fono ant viršininko (o), ir santraukos bio. Tai prisitaiko prie bet ko su nuosavybe 10 % ar daugiau su kompanijos vietomis ir patogumais. Prieiga ar atstumas nuo oro uosto ir reguliarių skrydžių su kitais supančiais įvykiais. Šis skyrius turi taip pat aprūpinti apžvalgą ir topo žemėlapius įvykdytus su artimiausiais miestais. Jei turtas nėra valdytas, yra tai optioned, optioned su kiekiu indėlio ar po kontraktu su indėlio kiekiu.

Produktai ir Paslaugos – išaiškina išsamų apibūdinimą ant konkurencingo palyginimo su komercine literatūra, sourcing, technologija, ir bet kokiais būsimais produktais ar paslaugomis. Kas daro kažką panašaus, apimti skaičius ir kodėl yra tuo, ką jūs darote geriau.

Rinkos Analizės Reziumė – lakūnai, skelbimai, internetas, komercinė įstaiga, nekilnojamojo turto pardavimo agentai, laiškai apie palūkanas, išperkamosios nuomos, išankstiniai pardavimai, sudaro kontraktą ir taip toliau. Kas buvo padaryta ir/ar kas bus padaroma, kad nustatytų rinkos dalijimą, tikslo rinkos strategiją, sėklas, tendencijų vystymąsi, ir pramonės analizę.

Strategija ir Ištesėjimo Reziumė – kuria grafus, diagramas, stalus ir visuals, įtrauktą į aukštus vertės tvirtinimus geresniam konkurenciniam pranašumui. Turėkite gerai suplanuotą rinkodarą ir komercinę strategiją. Pasakykite, kaip jūsų komercinė prognozė yra gauta iš programų su strateginėmis sąjungomis. Paaiškinkite, kokie mylias žymintys akmenys yra galimi.

Vadybos Reziumė – sustatymas jūsų organizacinė struktūra. Įrašykite į sąrašą vardus ir išsivystymo komandos pavadinimus. Apimkite išsivystymo nuosavybę, teisininką, Kanados avialinijas, brokerius, pardavinėdamas komandą, konsultantus, architektus, planuotojus, inžinierius ir taip toliau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Finansinis Planas (5 jūsų) yra pastovus apie jūsų svarbias prielaidas ir atskleidžia bet ką ir visą kitą informaciją, kuri gali būti tinkama sandoriui. Duokite užrakinimą finansinių indikatorių, kas yra pavojai skolintojui ir projektui. Yra visada pavojaus! Aprūpinkite neigiamus faktorius viršininkus su kreditu, teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimais, bankrotu, ir taip toliau. Į apskritai pavadintus Skeletus pramonėje ir turi atkreipti dėmesį, duodami subalansuotą analizę, numatė naudą ir praradimą, pinigų cirkuliaciją ir balansą.

Verslo plano rašymas yra gyvybinis tam, kad gautų finansavimą, ir tai padeda jums planuoti pasisekimą, prie aprūpinant fondą plėtimą. Jei investitorius gali pamatyti vertę jūsų projekte, tai jūs sukūrėte vertę iš tiktai paprastos minties. Kitaip tariant, jūs galite pamatyti savo projektą, vertą $50 milijonų tuo metu, kai jie mato tai tiktai $10 milijonų.

Nors kapitalo pakėlimas nėra tinkamas daugeliui jaunų kompanijų, besiderintis su jų savais sugrįžimo reikalavimais bazuojasi ant pavojaus investicijos, kompanijos brandos, turi vadybą patirti su įrodytu produktu ar paslauga ir gali parodyti pardavimus. Tie, kas atitinka šituos reikalavimus suras, kad investitoriai yra labai kantrūs, kas yra nepaprastai pažįstamas su iššūkiais statyti verslą ir yra paruoštas aprūpinti tebevykstančią finansinę pagalbą ateityje. Jie turi patirtį finansavime mažo į dideles firmas, yra, kodėl jie prideda vertę prie bet kokios skatinančios vadybos komandos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *