Kas neteisinga su bankais?

parašė , 2015-10-05 10:12

Jei jūs ieškojote komercinę nekilnojamojo turto paskolą, operacinį kreditą, ar plėtimo kapitalą, jūs galbūt suradote, kad atidarytas vanduo yra grublėtas! Jei jūsų šaltiniai bus svarbiausi srovės bankai, reikės daug pastangų surasti tinkamą teisę. Leidžia nagrinėja, kodėl tai yra atvejis.

Nedaug bankų filosofijos įžvalgumo. Jei jūs esate svarbiausias gatvės bankas, jūs esate reguliuotas sunkiai. Kai aš iš pradžių tapau bankininku, 18 skyrius "kriminaliniai elgesio kodai" bankams buvo dvi knygos apimtis, kuri užėmė kampą mano knygų lentynos, po Penn Kvadratinės fiasko ir Santaupų ir Paskolos/Sprendimo Pasitikėjimo, tai tapo dviem knygų lentynomis! Įdomesnis, kodiniai pažeidimai tapo interpretuoti kaip "matoma" kaltė, skirtingai nuo normalaus nusikaltimo, kaltė, tvirtinta ant ketinimo, ir akto, tai tapo daugiau kaip medžioklinis pažeidimas
Jei jūs buvote medžiotojas, ir federalinis inspektorius išgirdo šūvį po teisėtų šaudymo valandų, surado jus atvykstantis iš pelkės, nuo tos krypties, su ginklu, "matoma" kaltė yra jūs, paėmė šūvį, neteisėtai, be bet kokio patvirtinimo įrodymo. Šis atskleidimas, nepadarė mus senus – laiko bankininkai susijaudinęs, daugiau žiūrėti į reikalą ir vaikiną veide, ir nuspręstas rizikuoti. "Naują" apsišvietusią erą, kuri galėtų būti kriminalinė! Ar bent jau būkite grėbimo priežastis per anglis reguliuotojų, su klausimais apie jūsų protingumą, ir grėsmingais grasinimais apie klasifikuotą paskolos pažymėjimą, (nurašykite, ar nuvertintas geriausiame). Kaip praėjęs laikas senoji gvardija išėjo, mane įtrauktas, bet tęstas reguliavimas, gautas ekstremalesnis, kad viešpatautų juose "velnias gali rūpintis", bankai, ir mažina pastangas reguliavimo, ir daro visus bankus standartiniais sausainio pjoviklio nykštukais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Neseniai, mes matome, kad siaubingos baudos apmokestino kai kuriuos iš didžiausių bankų, aukštesnių premijų F.D.I.C. draudimui. Aš nemanysiu, kad jie buvo blogi, ar nepelnyti, bet tai duoda jums protinės bankininkystės valstybės švystelėjimą. Iš tikrųjų dauguma šitų bankų yra globaliniai prekybininkai, vargiai prošuniukui ar paleidimui svarbiausia gatvė JAV verslas bet kokiu būdu, ir jų prasižengimas buvo už išblyškusio, švelniai tariant. BREZENTO programa, įsteigta JAV Vyriausybės, su išreikštu ketinimu "paremti" su įpylimu kapitalo, nuo federalinių fondų, (tai yra jūs ir aš!) Ir išleiskite bankus "išaugti" iš jų kapitalo trūkstamo kiekio. Tai su dirbtine nauda, mokesčio mokėtojų išlaidose!

Kad padėtų tai tiesiogiai, bankas atmetė jūsų paskolą, padarė taip, turėdamas jūsų mokesčių mokėtojo investiciją, labai jums ačiū! Dėl reguliavimo didelės baimės atmosferos, bankai griebėsi pabandytų ir teisingų investicijų, kuris taip pat yra inline su reguliuotojais, Wall Street akcijomis, ir obligacijomis. Jei tai padeda bankams, tai padeda Wall Street, tai gerai ekonomikai. Tokiu būdu bankas "pasiskolins" pinigų nuo federacijos. mokesčio 25 %, (taip tai yra 1/4 1 % %), investuoja tai ant Wall Street, su menku reguliavimu šiuo metu, pagauna 3.5 %-7 % paplitimą. Nenuostabu bankai gavo sveikatą GREITAI! Tačiau, yra kai kurios problemos čia šiame plane. Atrodo, kad bankai ima dosnioje dovanoje indėlių, su vyriausybiniu manymu, (kad žodis vėl), kad jie paskolintų tai lauke ir atremtų JAV ekonomiką…, bet jie nedaro! Tai DABAR domina Vyriausybę. Jokios naujos darbo vietos, joks mokestis neįkūrė plėtimo. Su bankų nemėgimu į paskolų į naujas ir nustatytas firmas sukūrimą, todėl, kad bankai neturi jokio stimulo padaryti taip ir galėtų turėti pavojų, jei jie daro! Ką mes galime padaryti?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Visų pirma sumažinkite palūkanų normų palengvinimą. Tai privers bankus padaryti paskolas ekonomikoje, aprūpinti dividendus, kad nuramintų jų investitorius. Mes turime palengvinti reguliavimo reguliavimą, kad leistume tai. Leiskite sveikam protui išeiti, kad žaistumėte, užuot sėdėjęs kampe kaip sena, nuvargusi teorija. Padidėjimo lenktyniavimas, su noru uždirbti atkurtą naudą ir sukurti naujus būdus grąžinti kapitalą svarbiausiai gatvės ekonomikai. Aš manau, kad einamoji administracija padarė tokį žingsnį. Darbo Mokomasis įstatymas 2012, padaryto tuo lengvesnis skatinti viešas investicijų galimybes ir investicines platformas, pavadintas 506 (C) skyrius D. Aiškiai susitelktas investavimas iš naujo į JAV ekonomiką. Tai reguliuojama remiantis tuo, kas gali dalyvauti, ir S.E.C. ir valstybės leidžia tai, kadangi atleistas duodantis Geriausias patarimas turi būti pirmyn mąstymu ir žinantis finansinį klimatą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *