Buvimas ant vandens su gautinų sąskaitų faktoringo kompanija

parašė , 2013-01-04 14:25

Jei jūs ieškote gautinų sąskaitų faktoringo kompanijos, galbūt jūs jaučiate, kad jūs esate savo virvės pabaigoje. Galbūt jūs norėjote žinoti, kaip jūsų verslas ketina įveikti šį sudėtingą laiką. Bet jūs nesate vienišas! Yra būdų klestėti net per laikus, kai jūs neturite pinigų cirkuliacijos, jums reikia. Yra, kaip gautinų sąskaitų faktoringo kompanija gali padėti jums bėdoje:

• Gautinų sąskaitų faktoringas padeda jums atrakinti kažkokį apyvartinį kapitalą. Procesas yra labai paprastas. Faktoringo kompanija tiesiog duoda jums grynuosius pinigus, pagrįstus kiekiu pinigų, kuriuos jūsų klientai įsiskolina jums. Tai reiškia, kad viskas, kurį jūs turite padaryti yra, turi atverstas kreditas sąskaitas, ir jūs turite teisę gauti grynuosius pinigus dabar
Tai daro tai galima jums, kad sutiktų, kad didelis užsakymas, kuris tik atvyko į – net nepaisant to, kad jūs šiuo metu neturite pinigų cirkuliacijos, kad priverstumėte tai vykti. Tai yra lengviausias būdas surasti kažkokį apyvartinį kapitalą.

• Vietoj laukimo vienas, du, ar trys mėnesiai, kurie būtų užmokėti, jūsų kompanija gali gauti iki 90 procentų to, kas įsiskolinama ant jūsų atverstų sąskaitų tuoj pat. Tai įgalina jus pereiti į kitą užsakymą ir tęsti pelnyti, studentu paskolos net nepaisant to, kad jūsų klientai ima palyginti ilgą laiką, kad užmokėtų jums. Tada, kai faktoringo kompanija gauna užmokestį ant jūsų sąskaitų, jūs gaunate balansą to, ką palieka ant tos sąskaitos, minus mažas mokestis.

• Firmos, kurios pasidaro greitesnės negu kiekis grynųjų pinigų, kuriuos jie laiko čia greitieji kreditai bedarbiams pat gali ypač turėti naudos iš gautinų sąskaitų faktoringo. Sudėtinga užauginti verslą, ypač kai nurodymai įeina greičiau, negu jūs pasidarote užmokėtas už juos. Jei jūs neturite grynųjų pinigų, kad palaikytumėte nurodymus, jūs turite, jūs galėtumėte surasti save nugręžiantis verslą, kuris yra duodantis priešingus rezultatus į tai, ką jūs bandote padaryti. Gautinų sąskaitų faktoringas aprūpina kelią lauke.

• Paleidimo kompanijos gali taip pat turėti naudos labai iš gautinų sąskaitų faktoringo todėl, kad jų kredito istorijos trūkumas neturi reikšmės. Visi pinigai, gauti per gautinų sąskaitų faktoringą, yra pagrįsti kreditingumu jūsų klientų – ne jūsų sava kompanija. Tai turi didžiulę reikšmę buvime gabus gauti kreditą.

• Sezoniniai reikalavimai gali taip pat paimti savo nuostolį ant firmų, tokiu būdu geriausias kelias, kuris būtų paruoštas staigiam pageidaujamam padidėjimui, yra su staigiu grynųjų pinigų antplūdžiu. Su gautinų sąskaitų faktoringu, jums gali užmokėti ant tų atvirų sąskaitų šiuo momentu vietoj vėliau. Gaudamas fondus dabar, jūs galite būti paruoštas neišvengiamam antplūdžiui, kurį jūs žinote, yra teisingas aplink kampą. Tai padės jums likti prieš žaidimą, kad jūs nepavėluotumėte.

• Verslo savininkai, kurie negali gauti tradicinės paskolos gali taip pat pasisukti į gautinų sąskaitų faktoringą. Dar kartą, tai yra dėl to, kad jūs negaunate paskolos, pagrįstos jūsų savos kompanijos kreditas. Vietoj to jūs gaunate grynuosius pinigus nedelsiant, pagrįstas jūsų klientų kreditu.

Gausūs skirtingi kompanijų tipai gali turėti naudos iš gautinų sąskaitų faktoringo. Gamintojai, distributoriai, importuotojai ir eksportuotojai, aprūpindami agentūras, gabendami sunkvežimiu kompanijas, ir paslaugų teikėjus yra tik kelios iš pramonės šakų, kurios gali pamatyti didelę naudą iš šio skolinimosi tipo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *