Xbox 360 raudonų šviesų – kodėl jūs negalite tik tikėtis savo xbox 360 raudonų šviesų tik nueina!

parašė , 2013-01-01 08:05

Liūdnai, jei jūs turėsite Xbox 360 raudonų šviesų tada, jūs turėsite taisyti savo Xbox 360, kad priverstumėte raudoną mirties žiedą nueiti. Bet “aš galiu taisyti savo X-box 360 aš pats savarankiškai?” jūs klausiate… gerai, trumpas atsakymas yra taip, ir ilgas atsakymas yra taip, ir jūs galite padaryti tai nuo namų su bendru namu, laiko įrankius.

Tuo metu, kai jūs turite sulaikyti savo Xbox 360 gerai išvėdintame rajone visada (kad išvengtų perkaitinti), jūs turite žinoti, kad Xbox 360 raudonų šviesų nėra iš tikrųjų jūsų klaida. Microsoft padarė klaidą, kurią jie pripažino viešai 2007 m. liepą. Jie padarė pagrindinį projekto trūkumą, kuris galėjo priversti sistemą “nepasisekti” (t.y. yra geros galimybės, jūs patirsite Xbox 360 žiedo mirties kažkokiame punkte, net nuo ‘normalaus’ naudojimo).

Kas yra šis projekto trūkumas?

Gerai, Xbox, 360 raudonų šviesų įvyksta, kaip jūs žinote, kai pagrindinė plokštė perkaitina ir GPU atvyksta laisvas. Microsoft priėmė sprendimą per išsivystymą Xbox 360, kad sumažintų karščio kriauklę, kad pasispaustų DVD varikliui. Problema yra, karščio kriauklė yra vėstantis vienetas, kuris, kaip manoma, sulaiko pagrindinę plokštę vėsią, ir kadangi jie sumažintas tai per daug, daug žmonių gauna raudonos šviesos klaidas.

Aš esu per susijaudinęs, aš nemanau, kad aš galiu įvykdyti savo savą X-box 360 remonto. Aš nemanau, kad aš galiu taisyti savo Xbox 360 raudonų šviesų!

Tai yra teisinga įmonė, kurią jūs turite, ir jūs galite būti labai išgąsdintas apie mintį paimti jūsų Xbox 360 atskirai. Jūs galbūt net pabandėte kai kuriuos schemiškus remonto metodus (kaip įpakavimas jūsų sistemos rankšluostyje, smūgiavimas tam, ar pučiantis oras į tai su plaukų džiovintuvu), niekas iš kurių nėra saugus ar darbas (bent jau ilgam). Gerai, būkite užtikrintas, Xbox, 360 remonto nėra sunkus, iš tikrųjų tai labai paprasta, ir daug žmonių daro tai savarankiškai (Xbox, 360 raudono mirties žiedo nėra nepaprasta problema, apytiksliai 1 milijonas žmonių yra toje pačioje valtyje kaip jūs).

Jei jūs esate visiškai kupinas ryžto jūsų X-box ne fiksavimas 360 raudonų šviesų, žino, kad tai kainuoja 140$ ir ima iki 6 savaičių, kad nusiųstų tai į Microsoft. 140$ yra daug, kad užmokėtų už problemą, už kurią jūs negalite net būti atsakingas.

Geros žinios yra, kad 94 % Xbox, 360 mirtinų sistemų žiedo nereikia naujų dalių, jie tik reikia mažo žnaibymo, kad pakeltų juos ir bėgimą. Žingsnis po žingsnio Xbox, 360 remonto gidų parodys jums viską, kuris jūs turite padaryti ir keli (kaip toks šio straipsnio pabaigoje) turi video, kurie pažodžiui parodys jums kiekvieną žingsnį, kuriame jūs turite Asus Nešiojami kompiuteriai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *