Kaip į pasirinko vonios spalvas ir pabaigos medžiagas

parašė , 2013-01-05 08:35

Apdailos medžiagos voniai rekonstruoja

Kai būsto savininkas svarsto verslą, kad vonia rekonstruoja šiandien, jų pirmas žingsnis potencialių perprojektavimo minčių svarstyme turi išrinkti, su kokiomis medžiagų rūšimis jie norėtų, kad jų nauja vonia būtų baigta – aš turiu turėti smiltainį, granitą, keraminį, ar marmurinės grindys? Sienos turi būti tapetuotos ar išklotos plytelėmis? Turi plytelė ant sienų būti tuo pačiu, kadangi tai panaudojo ant grindų?

Daug būsto savininkų skubiai tęsia konsultuotis su savo vietiniu Apdailos medžiagos ar projekto žurnalu materialiai rekomendacijai, tiktai atšokti šoke dėl plonos pasiekiamų medžiagų apimties. Neskoningi reklaminiai skelbimai lydi kiekvieną pabaigos medžiagą, ir kiekviena pabaigos medžiaga tvirtina, kad tai efektyviausia kainoje. Labai daug medžiagų – ypač gausios suprojektuotos, pakeistos, ar sintetinės medžiagos – tvirtina pasiūlyti geriausią vertę apribotam biudžetui, ir suglumusiam būsto savininkui suprantamai labai sudėtinga pradėti materialų pasirinkimo procesą. Ką medžiagos iš tikrųjų aprūpina geriausia verte, ilgaamžiškumu, ir grožiu už žemiausią kainą?

Doras atsakymas yra toks, kurį dauguma žmonių nemėgsta išgirsti – jūs iš tikrųjų “gaunate tai, už ką jūs mokate.” Taip, linoleumo pabaiga yra neįprastai įperkama ir gali būti įdiegta ganėtinai lengvai, bet nelaukia, kad gaus bet kokią ilgalaikę pašalpą iš liesos investicijos. Kaip su dauguma kitos “vertės suprojektavo” medžiagas, ji skubiai blanks, geltona, dėmė, ir suksis ilgainiui – kodėl leidžia nelygiai 800$ kiekvieni poros metai, kad pakeistų pigiai pasirodytą sieną ar grindis, kai tariamai aukštesnė pradinė investicija, pasakys, 4000$ ant aukštesnės kokybiškos grindų pabaigos bus dar daugelio pakankamo atlikimo metų priežastis?

Mūsų Apdailos medžiagos, kad išrinktų vonios medžiagas turi skubiai pašalinti sintetines ir suprojektuotas medžiagas. Išrinkite natūralias pabaigas, kur bebūtų jūs galite leisti sau juos – pradinė investicija bus aukšta, bet jūs gausite dar daug patikimos paslaugos metų. Sintetinės ir suprojektuotos pabaigos yra – kadangi vardas duoda suprasti – specialiai suprojektuotas, kad truktų tiktai komplekto laikui anksčiau, negu jie nuvils ir reikalingas pakeitimo. Natūralios medžiagos, tuo metu, kai tikrai ne apsaugotas į pirmalaikį pakenkimą – tai paprastai įvyksta, jei nekvalifikuotos ar netinkamos įdiegimo procedūros yra panaudotos – yra linkusios trukti daug ilgiau, ir, tai dar svarbiau, jie sensta grakščiai. Suprojektuota medžiaga atrodys bjauri po to, kai susidėvėjimas, priešingai, natūrali medžiaga įsigis šiltą apnašą per dešimtmečius – kodėl dar, pavyzdžiui, istorinę architektūrą taip puoselėja? Natūralios medžiagos panaudojo tokioje architektūroje – akmenyje, plytoje, keramikos gaminiuose, kietmedyje – amžius gražiai ilgainiui ir žvilgsniai, geresni vyresnis, kurį jie gauna.

dRemodeling tokiu būdu rekomenduoja, kad būsto savininkas svarstytų naudojančius įvairius akmenis vonios paviršiams – granitas, marmuras, smiltainis, ir panašūs akmenys yra nepaprastai ilgalaikiai ir pasiūlys patikimos paslaugos dešimtmečius jei tinkamai įdiegtas ir palaikytas. Aukštos kokybės keraminė plytelė yra taip pat tinkama.

Prašom nesivaržyti naršyti per kai kurias Vonios Projekto Mintis mintims koordinuoti skirtingų stilių ir Stogo dangos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *