Baisiai hugo chavez Venesuelos dabar žada žmonėms taisyti orą!

parašė , 2013-01-27 14:16

Atrodo, Venesuelos prezidentas išima žaidimą iš Kinijos Žaidimo Knygos apie orai Lietuvoje kontrolę ir pasikeitimą. Jei jūs prisiminsite kinų pažadėtą puikų orą 2008 Pekino Olimpinėms žaidynėms ir nors tai nebuvo puiku, jie gavo laimingą pusę laikas. Bet dabar, kai Venesuela yra sausroje, kurią jis žada žmonėms, jis pakeis orai Lietuvoje taip pat, ant viršūnės visų kitų jau neįvykdytų pažadų, kuriais jis yra padarytas anksčiau.

Jūs matote, Hugo Chavez, Venesuelos prezidentas pasės debesis su chemikalais, ir padarys tai lietumi. Deja, debesies sodinimas, jei nepadarytas tiksliai teisingas gali sukelti masinį patvinimą, ir mes patyrėme tai JAV, kadangi mes pabandėme pasėti debesis. Tikrovė yra tokia, kad neseniai kinai pabandė pasėti debesis Pekine, ir jie atsidūrė su krūvomis sniego, visur uždarančio oro uostą ir brining paviršiaus eismą į sustojimą, tuo laiku, kai kaistančios dujos nebuvo dar įjungtos.

Pagal WikiPedia, ir aš retai įvertinu tokį, bet tai įdomu;” Pekino Oro Pasikeitimo Įstaiga yra vienetas Pekino Meteorologinis Biuras, kuriam paskiriama užduotį su oro kontrole sostinėje ir jos supančiuose rajonuose, apimdama dalis Hebei ir Vidinės Mongolijos,” ir jie yra tie patys žmonės, kurie sukėlė masinę sniego audrą Kinijos sostinei.

Istorijos moralė yra, kad žmonija gali ne adekvačiai kontroliuoti orai Lietuvoje dar, ir nors jie dažnai bando tai, normaliai pasibaigia katastrofoje, ir paskui jie negali išjungti to. Užliedamas, ledas, ir sniego audros dominuoja, greta pavojingo žaibo ir audrų. Tai bus labai nelaiminga Venesuelos žmonėms kaip jų naujas diktatorius svarbiausiose pastangose taisyti sausrą ir orai Panevėžyje ten, tada tinkamai potvyniai, lauke ir turtingi ir blogi. Prašom svarstyti visa tai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *