Aromatherapy – distiliatoriaus menas & parfumerija – ylang ylang

parašė , 2013-02-10 11:10

Švelniai saldus ir šiltas Ylang Ylang (paskelbė “eelang”) turi svaiginantį aromatą su geidulingomis potekstėmis. Ylang Ylang malajietiška kalba reiškia “gėlių gėlę.”

Ylang Ylang medis reikalingas, kad Parfumerija rankų jo šiltam, saldžiam aromatui vystytųsi. Paliktas laukinis gamtoje sužydėjimas Ylang Ylang medis neturi beveik jokio aromato.

Ylang Ylang medžiai turi skirti pastovų dėmesį ir reikalingas papuošimų kas du mėnesius. Ylang Ylang sužydėjimas turi būti renkamas kiekvieną rudenį.

Kaip su Jazminu ir Pakilo, sužydėjimas turi būti Parfumerija ryto pradžioje ir nedelsiant paruoštas garų distiliacijai.

Ylang Ylang yra dažnai distiliuotas tame, ką pavadina “frakcijomis”, ar dalimis, reiškiant, kad distiliacijos procesas yra sustabdytas per skirtingas distiliacijos stadijas, ir rinktas aliejus yra nuimtas. Tada distiliacija yra tęsta.

Kaip su visu aliejumi distiliacijos kokybė keičiasi tarp distiliatorių, taip pat kaip derliaus sąlygų tą sezoną, taip pat kaip momentą, pasirinktą derliaus nuėmimui ir distiliacijai.

Distiliatoriaus menas įmantraus aliejaus gamybai yra retas ir atsispindintis naftos kainoje.

Bent jau trys frakcijos Ylang Ylang yra rinktos per distiliaciją. Pirma distiliacija yra Parfumerija labiausiai eterinį aromatą ir dažniausiai įvertintas parfumininkų.

Distiliacijos stadijos yra nustatytos pagal principus, ne lengvai apibrėžtus, bet apskritai jie yra išardyti gamybos laiko, kurį užima, kad distiliuotų kiekvieną frakciją.

Yra kitų kategorijų: Ylang Ylang Papildomas (brangiausias), Ylang Ylang aš, II & III ir Ylang Ylang Užbaigtas, kuris yra pilna distiliacija naftos be pertraukimo į frakcijas, ar dalys.

Prašom PAŽYMĖTI: yra daug pigių, sintetinių aromatinio aliejaus kopijų, bet jie nėra rekomenduoti terapiniam naudojimui. Kadangi geriausi rezultatai perka aukščiausios kokybės aliejų, kurį jūs galite galbūt surasti. Suvartokite patvirtintą organinį Kosmetika aliejų, ar aliejų, kuris buvo išbandytas ir yra laisvas pesticidas.

Aromatherapy yra švelni ir negrobikiška papildanti sveikatos priežiūros sistema, panaudota balansavimui ir sinchronizavimui jūsų kūno, proto, dvasios ir emocijų, kad padidintų jūsų sveikatą. Tinkamai valdytas būtinas aliejus yra natūralus, saugus ir efektyvus būdas padidinti jūsų sveikatą ir gerai esantis ir gali duoti pasitenkinančių rezultatų, kur kiti metodai nepasisekė. Prašom konsultuotis su savo gydytoju dėl rimtų sveikatos problemų ir prašom nesistengti į pats, diagnozuoja.

Vienas atsakymas į “Aromatherapy – distiliatoriaus menas & parfumerija – ylang ylang”

  1. Gina says:

    Jei jau rūpintis savimi tai ne tik kokybiški aliejai bet ir gera kosmetika. Pastaraisiais metais naudoji tik Amway produktus ir labai džiaugiuosi, tikra smarkiai atsigavo veido oda.https://www.ekonamams.lt/amway-kosmetika-ir-kuno-prieziura

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *