Kodėl prieiga prie finansavimo yra kritiška teisinių paslaugų įmonėms

parašė , 2013-02-13 07:55

Dauguma žmonių mano, kad kiekvienas advokatas gyvena išlaidi, dosni gyvensena. paskola internetu Jie mano, kad visi advokatai turi dideles pajamas, įvykdydami darbą, ir prestižinę padėtį visuomenėje.

Bet tai yra netikslus paveikslas gyvenimų dauguma gyvų advokatų – ypač ieškovo teisininkai, kurie dirba atsitiktinumo mokesčio pagrindu.

Advokatai patiria tą patį, kasdien meta iššūkį kaip likusi dalis mūsų. Tie, kurie pradeda jų savas firmas stovi su tais pačiais iššūkiais ir nuogąstavimu kaip bet koks naujas verslo savininkas.

Atsitiktinumas bazavosi, teisinių paslaugų įmonės turi pasiruošti reikšmingai neigiamai pinigų cirkuliacijai, kadangi jie stato savo atvejo naštą, leidžiantis atvejui kainuoja, apimdamas patyrusius liudininkus ir bendras einamąsias išlaidas tuo metu, kai jie laukia pajamų nuo nuolatinių atvejų
Naujų teisinių paslaugų įmonių įkūrėjai yra jau apkrauti skolomis nuo brangaus išsimokslinimo, dažnai užmokėto už su studentų paskolomis. Jie turi einamąsias išlaidas tokias kaip nuompinigiai, reklamavimas, atlyginimai ir pašalpa, prenumeravimas, asociacijos mokesčiai, ir draudimas. Sudėkite visa tai, ir beveik neįmanoma palikti pagrindą.

Tuo metu, greiti kreditai internetu kai yra tiktai tiek daug pinigų, jūs galite pasiskolinti nuo šeimos ir draugų, jūs galite visada imti ant partnerių, kurie gali turėti pinigus – bet jei jūs darote, jūs tikėtina metate reikšmingą kompanijos dalį.

Faktiškai neįmanoma pradėti teisinių paslaugų įmonę, neimant ant skolos kažkokioje formoje.

Bankai buvo tradicinis šaltinis paskolų advokatams, pradedantiems. Advokatai parašytų verslo planą ir susitiktų su paskolos pareigūnu, kuris įvertins teisininko foninį ir finansinį profilį. Deja, dauguma bankų daugiau neskolina teismo advokatams, kurie dirba ties atsitiktinumu. Jie neturi ekspertizės įvertinti advokato vertingiausius vertingus dalykus – jų atvejus – ir jie yra po spaudimu nuo reguliuotojų, kad atimtų paskolos bedarbiams jų "pavojingesnes" paskolas.

Bet yra gyvybingas atsakymas advokatams, jauniems ir patyrusiems, kas kuria naują firmą ar partnerystę.

Teisėta Finansavimo pramonė patyrė greitą vystymąsi pastaraisiais metais, iš dalies dėka tuštumos, kurią palieka bankai ir labai specializuotų teisėtų finansų firmų įkūrimas.

Teisėtos Finansų firmos aprūpina tai, kas žinoma pramonėje kaip apyvartinio kapitalo paskolos ir linijos kredito teisinių paslaugų įmonėms. Firmos žada savo atvejus kaip saugumą paskolai ir atsiskaito su tuo nuo jų atvejų pajamų, kaip jie apsigyvena. Advokatai gali taip pat pažadėti savo savą asmeninį kreditą. Skolintojai skolina prieš atvejus, dar registruotus, tie teisme ir atvejuose, kurie yra ant kreipimosi. Fondai gali būti panaudoti beveik bet kokiam tikslui apimti bendras einamąsias išlaidas, verslo plėtrą ir pardavinėti taip pat kaip patyrusiems liudininkams, bylos palaikymui ir partnerio dalijimui. Paskolos yra tipiškai dveji metai (ar ilgiau), bet gali būti atsiskaitytos bet kuriuo metu. Iš esmės, advokatas gauna pažangą ant jų mokesčių ir kompensuojamų išlaidų.

Tuo metu, kai praktika užaugo, yra vis dar tiktai saujelė kokybiškų skolintojų su ekspertize ir kapitalu, kad aptarnautų teisėtą bendruomenę.

"Teisėtas Finansavimas yra vertingi ištekliai teisinių paslaugų įmonėms paleidimo būde ar tik grublėtos pinigų cirkuliacijos patyrime," pažymėjo Richard Silverstein, President of Case Funding Inc., Niujorko, vienerių iš nedaugelio specialybė teisėtos finansų kompanijos, kurios sugeba aprūpinti teisininką ir teisėtą finansavimą į atsitiktinumo mokestį įkūrė teisinių paslaugų įmones per Jungtines Valstijas. "Mes garantuojame, kad teisininkai turi kapitalą, jie turi tinkamai pasodinti savo atvejus prieš gerai finansuotas gynybos firmas ir giliai pasisavintus kaltinamuosius. Su mūsų kapitalu, jie nėra priversti apsigyventi anksti ar mažiau negu, atvejis yra potencialiai vertas. Aš mėgstu pasakyti – mes lyginame žaidimo aikštę mažam vaikinui".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *