Kodėl jūsų maskuoti medžiokliniai drabužiai yra svarbūs jūsų medžiokliniam pasisekimui

parašė , 2013-02-05 11:39

Kaip sėkmingas medžiotojas, viena iš jūsų svarbiausios mantos yra jūsų maskuotas (camo) drabužių medžiojimas. Tai gali atrodyti keista jums, bet Apranga medžioklei maskavimo drabužiai iš tikrųjų žaidžia lemiamą vaidmenį sėkmingoje medžioklėje. Šis straipsnis aiškina, kodėl camo drabužių medžiojimas gali padaryti ar sulaužyti jūsų medžioklinę kelionę ir kaip jūs turite rūpintis jais.

Kada nors pastebėtas, kaip gyvūnai yra natūraliai sumaišyti į jų aplinką? Paimkite tigrą, vieną iš galingiausių grobuonių ant žemės. Tigro juostos susimaišo su jų džiunglių apsupimu, duodamos Apranga medžioklei maskavimas. Maskavimas yra gyvybinis todėl, kad jis laužo jūsų kontūrą ir daryti jus mažiau matomą į jūsų grobį (ar grobuonis priklausomai nuo aplinkybių) – jūs galite pasakyti, kad jis “slepiasi paprastame regėjime”.

Tai yra tas pats su medžiotoju. Camo apsirengimas yra priverstas imituoti įvairias apylinkes, kurias medžiotojas medžioja, nuo tankaus pomiškio į wetland žolę. Maskavimas efektyviai laužo kontūrą medžiotojo natūralioje aplinkoje. Bet pažymėkite, kad tai sprendžia tiktai dalį problemos medžiotojui todėl, kad kai kurie gyvūnai gali vis dar pajusti savo grobuonis prie judėjimo. Todėl, slapto judėjimo su maskavimu jungimas yra vertingas įgūdis medžiotojui turėti.

Priežastis, kodėl kompanijos leidžia didžiulį laiką ir energijos kūrimą ir pardavimą realistinis maskuotas medžioklinis rūbas yra tokia, kad jie yra dideliame reikalavime medžiotojų žinojime. Ar kiekvienas medžioja briedžius ar lokius, yra struktūra, pasiekiama Apranga medžioklei pasirinkimo.

Taip, anksčiau, negu jūs nueisite, medžiodamas, įsitikinkite, kad jūs gaunate teisę camo drabužių medžiojimas. Jei jūs ketinate nueiti anties medžiojimas, neikite ir pirkite komplektą camo drabužių elnio medžiojimui. Jūs galite tik atiduoti save net prieš smagias pradžias!

Buvimas taip pat marškiniai ir šnopavimas visų įpjovimų ir pasiekiamų stilių, nekalbant jau apie skrybėles, pirštines, paltus, batus, apsauginius drabužius ir medžioklines reikmenis su maskavimo Muzikos įrašai taip pat. Jūs galite pabandyti juos, jei tai pritaiko jūsų biudžetą, bet jie yra turbūt ne taip svarbūs kaip jūsų maskuoti medžiokliniai drabužiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *