Apsaugojimas turto išsivystymo ir refurbishment finansuoja Jungtinėje Karalystėje.

parašė , 2012-07-16 18:16

Sudėtingame finansiniame klimate, kuris šiuo metu dominuoja Jungtinėje Karalystėje, daug nustatytų serveriai Turto Supirkėjų ir Statybininkų patyrė reikšmingas problemas būtino palaikymo gavime, kad tęstų daryti verslą. Kol buvo kažkoks atsipalaidavimas vėlyvų, pagrindiniai Pagrindinės gatvės Bankai Jungtinėje Karalystėje vis dar labai apribojo apetitą, kad palaikytų spekuliatyvus daug – vieneto išsivystymo projektai (t.y. tie be reikšmingų išankstinių pardavimų vietoje).

Apskritai jie tiktai trokšta paskolinti labiau nustatytiems klientams, ir toliau jie suvaržys paskolos pažangą iki žemos paskolos, kad numatytų kainos santykį, kuris sutrukdys daugeliui supirkėjų nuo paėmimo ant projekto, kadangi jie negali pakelti savo savą grynųjų pinigų įvestį.
Geros žinios tačiau yra, kad toli nuo pagrindinės gatvės yra reikšmingas ir didėjantis skaičius naujų skolintojų Jungtinėje Karalystėje, kurie paims tolimą daugiau skatinančio turto išsivystymo finansavimo metodo, apimdami Refurbishment projektus ir kas palaikys platų diapazoną ir Gyvenamųjų, Komercinių, ir Sumaišytų Naudojimo projektų per Angliją, Velsą ir Škotiją.

Skolinimo sprendimai šiame rinkos pagerank sektoriuje yra priimti pirmiausiai prieš kokybę ir suprastą reikalavimą galo produktą, kuris bus išvystytas. Kiti pagrindiniai kriterijai apima patirtį ir finansinį stabilumą paskolos gavėjo ir bet kokio pasiūlyto svarbiausio rangovo mandatus, kad būtų panaudoti ant projekto. Tikra pašalpa paskolos gavėjui prieigos prie tokių fondų gavime yra greitis sprendimų priėmimo – sprendimų iš principo apskritai per 24 valandas ir kiekį visaapimančios pažangos autoratlankiai – apskritai 50 % pateiktos svetainės kainos ir iki 100 % išsivystymo finansavimo. Kai tik paskolos terminai yra sutarti, greitis, kad užbaigtų procesą yra vėl daug greitesnis negu normalus su avansais, pasiekiamais 2 iki 4 savaičių išlaikytinio ant to, kaip skubiai teisėti aspektai gali būti užbaigti.

Bendra riba finansuoti pateiktas ant Palūkanų Tiktai priemonę bus apie 65 % į 70 % Stambios Išvystytos Vertės (GDV). Ši riba apimtų bet kokius leidžiamus mokesčius, kurie bus pridėti prie paskolos greta palūkanų dangos, kuri ‘susisuks’ ir bus pridėta prie paskolos per išsivystymą. Jei klientas gali parodyti, kad paskolos palūkanos galėjo būti aptarnautos tada, tai darys teigiamą įtaką lygmenyje pasiektos paskolos, ir tam tikromis aplinkybėmis paskola gali būti padidinta, jei papildomas besąlygiškos nuosavybės teisės turtas yra padarytas prieinamu kaip papildomas skolintojo saugumas. Daugumai projektų normali paskolos trukmė bus tarp 9 – 24 mėnesiai, apimdama sutartą Rinkodaros fazę į statymo baigimą.

Kadangi kiekvienas galėtų laukti mokesčių, ir normos nebus Pagrindinės gatvės lygmenyse, bet, priklausomai nuo pagrindinių pritaikytų kriterijų, nuo paskolų šiuo metu pasiūlo 7 % virš Banko tarifinio atlygio su mokesčiais apie 2 % į 4 % paskolos kiekio. Paskolos yra apskritai pasiekiamos nuo minimalaus lygmens 50£ K iki £25 milijonų didesniems įvykiams.

Greitas rimtas išbandymas, kad nustatytų, jei jūsų projektas yra priimtinas turto išsivystymo finansams

• yra įrodomo reikalavimo galo produktą pasiūlytoje vietoje?

• jūs gavote ankstesnę turto patirtį, ar jūs siūlote panaudoti nustatytą Svarbiausią Rangovą?

• jūs valdote svetainę, ar jūs turite 50 % pasiekiamos svetainės pirkimo kainos?

• visaapimantis skolina reikalavimą, sėdi 65 % viduje į 70 % Stambios Išvystytos Vertės, kai projektas yra visiškai užbaigtas?

• Jei Pardavimai tampa užlaikyti ant baigimo, ten būtų galimybė išleisti turtą ir finansus iš naujo ant ilgalaikės paskolos?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *