Jūsų bankas ir verslo finansavimas – tikrinimas realiose sąlygose.

parašė , 2012-07-10 07:52

Verslo savininkai ir vadybininkai nori palyginti įrangos finansų kompanijas su savo banku ir rimtam pagrindui; bankas yra kompanijos pirmas užuominos punktas, pasiskolindamas pinigų ar finansuodamas įrangą ar plėtimo projektą. Bankas yra akivaizdžiausia vieta prasidėti ir saugi vieta sukaupti jūsų pinigus ir panaudoti jų daugialypes paslaugas. Bet, kas bankas nesitaiso, ir istoriškai dėl jų struktūros ir neseno kreditų rinkos suspaudimo, yra pasiūlymo verslas, finansuojantis pagrindiniam kapitalui (įranga). Dar daug žmonių yra sutrikdyti, ieškodami įrangos paskolos todėl, kad jie nemato viso paveikslo; tai yra atvejis, kur jūs neabejotinai pirmas kreditas nemokamai norite palyginti obuolius su obuoliais, kad gautumėte geriausius rezultatus.
Yra keli punktai lygintis; jie nėra nustatyti akmenyje, bet pagrįsti patirties metais, šitos tendencijos taiko laiko daugumą.

1) Visi Finansuoti Doleriai – bankai normaliai reikalingas, kad jūs išlaikytumėte pusiausvyrą 20 % ar 30 % įrangos paskolos kiekio ant indėlio. Tai reiškia, kad jie greitas kreditas tiktai finansuoja 70 % ar 80 % jūsų įrangos kainų todėl, kad jūs turite sulaikyti tam tikrą kiekį SAVO pinigų pastovioje sąskaitoje paskolos trukmės. Priešingai, įrangos finansų kompanija apims 100 % įrangos, apimdama visas "minkštas" kainas ir tiktai prašys tokį ar dviejų mėnesių išankstinį apmokėjimą. Jokie pastovūs indėliai nereikalingas.

2) Minkštos Kainos – bankai taip pat normaliai nedengs "minkštų" kainų kaip darbo jėga, gaunantys garantiją asmenys, konsultavimas ir įdiegimas, kas reiškia, šitos kainos atvyksta iš jūsų kišenės. Įrangos finansų kompanija apims 100 % įrangos kainos, apimdama "minkštas" kainas, ir kai kurie projektai gali būti finansuoti su 100 % "minkštomis" serveriai.lt kainomis, kurias joks bankas kada nors nesvarstytų.

3) Palūkanų normos – tai yra populiariausias klausimas finansų pasaulyje; kas yra mano norma? Jei bankas reikalingas 30 % indėlio pastoviame pranešime tada, kad automatically kelia 5 % palūkanų normą į 20 % normą. Dabar žmonės teigs, kad jūs grįžtate, kuris padėjo pinigus trukmės pabaigoje, bet tai yra pinigai, prie kurių jūs neturite prieigos, ir turi galimybės kainą, jungtą su tuo. Įrangos finansų kompanijos skiria į savo finansavimo normas tarp 3-5 % miestams ir 7-9 % komerciniam finansavimui, kuris yra tikra pastovi palūkanų norma ir nesumažintas, kadangi palūkanų normos gali būti tokiu būdu nepriklausomomis finansų kompanijos normomis, yra labai konkurencingi su "teisingomis" palūkanų normomis.

4) Proceso Greitis – bankai dažnai ima savaites, kad apžvelgtų ir pritartų finansų prašymui tuo metu, kai nepriklausomos finansų kompanijos normaliai tiktai ima kelias dienas ir gali dirbti daug skubiau. Finansuokite draudikus, tiktai apžvelgia verslo finansavimą tuo metu, kai bankas turi kitus tipus prašymų, užkemšančių jų kanalą.

Bankai taip pat turi dar daug pritarimo ir apžvalgos lygmenų, kad praeitų tuo metu, kai nepriklausomos finansų kompanijos normaliai tiktai turi du, pasirašydamos ir kredito komitetas. Net su sudėtingais reikalais, finansų kompanijos procesas yra visada greitesnis.

5) Garantija – bankai reikalingas, kadangi standartinė dalis jų dokumentacijos, visapusės turto sulaikymo teisės ant visų vertingų dalykų, ir asmeniniai, ir verslo vertingi dalykai yra panaudota kaip garantija prieš finansinių įsipareigojimų nevykdymą paskoloje. Jūsų verslo vertingi dalykai, jūsų namai, jūsų automobilis, ir jūsų valtis gali visi būti ant linijos, įsitraukdami į banko sandorį. Tai gali taip pat būti atveju su įrangos finansavimo kompanija, bet jei jūsų verslo operacija bus tirpinanti tada, tiktai jūsų verslas bus įrašytas į sąrašą kaip įkeistas turtas ir ne jūsų asmeniniai vertingi dalykai; tai žinoma kaip "korporacija tiktai" pritarimas.

6) Kontroliavimas – bankai reikalingas kasmet visų savo verslo pranešimų "kvalifikavimo iš naujo", kas reiškia jūsų paskolos sukakties data kasmet, jūs turite pateikti finansinius dokumentus, kurių prašoma, kad patikintumėte banką, kad viskas gerai pasiseka, ir niekas nepaveikė jūsų verslo neigiamame būde. Finansų kompanijos nereikalingas nieko per terminą paskolos ar finansuoja iki tol, kol mėnesiniai užmokesčiai yra padaryti laiku. Niekas neįsiregistruos anapus jūsų verslo ar saugojimo, ką jūs darote.

Kai jūsų banko finansavimo į nepriklausomą įrangą palyginimas finansuoja kompaniją, jūs turite įsitikinti, kad jūs įvertinate visus pagrindinius parametrus, ne tik vienas. Aiškiai, smulkus šriftas ir sandorio terminai yra svarbesni negu dideli skaičiai. Bankai dirba gerai jų erdvės viduje, bet pasirodė ne sykį nebuvo taip lankstūs ar į sprendimą orientavo kaip nepriklausoma finansų kompanija, kuri tiktai susitelkia su reikalais skolinantis, gali būti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *