4 patarimai į jūsų vesto ar saulės projekto gavimą finansuoti.

parašė , 2012-07-23 09:45

VESTOS ir Saulės technologijos ir palūkanos dėl tų rinkų yra sparčiai augančios. Kainos santaupos yra apčiuopiamos, ir aparatinės įrangos didžiosios dalies stabilumas pasiekė lygmenį, kur jo ilgaamžiškumas gali būti pasitikėtas. Laikina, plona įranga, daugiausia, dingo ir buvo paskolos studentams pakeista nusitęsusiomis garantijomis ir gerai suprojektuotais produktais. Kompanijos ir gamintojai gali sutaupyti tūkstančius dolerių, įgyvendindami naujas energijos ekonomijos sistemas, bet tai ima kapitalą, kad priverstų tuos projektus vykti.

Kiek kapitalo? Naujovinimas gali svyruoti nuo šimto tūkstančių dolerių į keli milijonai ir, kadangi mes patyrėme su mūsų kintama ekonomika, naudodamas grynųjų pinigų atsargas, kad finansuotų juos gali būti baisus. Tai žinoma, kad verslo skolinimas buvo suspaustas, bet ne visuose pasiekiamuose kanaluose; daug didmeninių skolintojų ir privataus investuotojo grupių finansuoja energijos projektus visur JAV

Taip, ką jūs turite padaryti ar turėti, kad vestumėte jūsų naują ar saulės finansuotą programą?

1) Jūsų finansinis kanceliarinis darbas užsakyme; trejų sms internetu metų mokesčiai, finansinės ataskaitos ir laikini tvirtinimai visi elektroniniame formate. Prieš kreipimas dėl finansavimo organizuoja viską ir jei kažkas nepataiko, laukti, kol jūs neturite to todėl, kad tai sėdės pasirašyme, kol tai nebus užbaigta. Įsitikinkite, visos turto sulaikymo teisės ar išsiskiriantys nuosprendžiai yra nuspręsti.

2) Energijos Kontrolinio patikrinimo Pranešimas. Jūsų pardavėjas turi suteikti jums išsamią analizę dėl kainos santaupų įgyvendinti jų produktą. Tipiškai, kainų santaupos prisidės prie jūsų galutinio rezultato ir bus panaudotos, kad įrodytų paėmimą ant naujos skolos. Jei reikia dešimt metų, kad išsilygintų tada, kuris gali išstumti jus už trukmės skolintojai, sugeba pasiūlyti.

3) Pardavėjo Profilis. Turėkite truputį foninės informacijos apie savo pardavėją; kaip ilgai jie buvo nustatyti, ką kitus projektus jie padarė taip, jūs galite patvirtinti jų stabilumą skolintojui. Paleidimo pardavėjams šioje rinkoje mažai tikėtina pritars, taip išsirinkite, su kuo jūs dirbate rūpestingai; jų fonas ir patirtis bus svarbūs draudikams.

4) Įvertinkite savo Gryną Vertę. Pasodinkite su savo CFO ar buhalteriu reklamos paslaugos internete ir įvertinkite savo kompanijos gryną vertę. Jei tai nėra dviem iki trimis kartais daugiau, negu jūsų projekto kaina tada, jums, galbūt, reikia papildomų vertingų dalykų, kurie bus panaudoti kaip įkeistas turtas, kad palaikytumėte skolą. Šiame punkte, jūs galite laikyti papuošimus žemyn projektiniu dydžiu ar to keliose fazėse darbu.

Žalių Technologijos projektų finansavimas reikalingas, kad šiek tiek daugiau dėmesio detalizuotų ir stipresnis kreditas negu standartinė įranga. Jūs neturite būti stiprus visuose rajonuose, kuriuose mes apžvelgėme tik silpnybė, kiekvienas turi galvoje, kad jūs turėsite turėti papildomas jėgas kitose svarbiausiose srityse. Įranga savarankiškai netarnaus kaip įkeistas turtas ir žinodama, kad įėjimas padės atnešti jūsų laukimą priežasties viduje. Komerciniai skolintojai, daugiausia, nesiartina prie Žalios Technologijos finansavimo, bet privatūs investuotojai ten finansuoja juos kiekvieną dieną, bet jūs turite būti paruoštas žinoti tai, ką tai ima būti pritariama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *