Turėkite jus tikėjimas jūsų gebėjimu surasti komercinį finansų patarėją?.

parašė , 2012-09-30 15:35

Tai nėra niekas mažai pažįstamo, kad laikytų interneto šaltiniui stebėjimą potencialiu šaltiniu finansų reikšmingam turto pirkimui ar verslo grynųjų pinigų injekcijai. Labai seniai mūsų vartojimo riba padangos pigiau pirko DVD ar knygą, bet ne dabar. Paslauga, kurią vairuojama pramonės šakomis, juda greičiu šviesos į ‘internetinę’ komunikaciją tiktai, bet kaip svarbus yra akis į akį kontaktas jūsų verslui? Jūs mėgstate paklausimo centrus ar nesibaigiančią formą, prisipildančią internete su vis daugiau slaptažodžių ir unikalių vartotojo vardų? Visos šitos kliūtys anksčiau, negu jūs galėsite užduoti klausimą ar gauti paprastą atsakymą į paprastą svarstomą problemą!
Labai daug kompanijų užmiršta seną padarytą metodą, ‘kad sužinotų jūsų klientą’ ir, ‘kad sužinotų kas klientas wants’; jie nusprendžia veikti, kuriuo jie tiki, yra labiau kaina efektyvus ir efektyvus būdas jiems…., bet apie jus? Kai pasirūpinantis priima užrakinimą strateginio sprendimo, kaip geriausiai finansuoti ar auginti fondus jūsų verslui, ar asmeniniam investiciniam pirkimui nebūtų natūralu norėti kalbėti su kažkuo ir sutikti juos baidariu nuoma akis į akį?

Mūsų rūpestingai pasirinkti komerciniai finansų partneriai nėra prieš naudojimo šiuolaikinio TAI apsikabinę technologiją anksčiau. Skirtumas kurį jie sako yra, "kad JIS palaiko mus taip, mes galime palaikyti jūsų klientus ir ne kitą kelią aplink. Taip net su internetine komunikacija mes neprarandame asmeninės komunikacijos, kurią mes turime su mūsų klientais."

Nors internetinė komunikacija yra naudinga visoms firmoms, pasirūpinančioms tikslu, plati auditorija bendru tikslu, su kiekviena finansų paraiška būdama unikalus, atskiras metodas vertinimo jūsų klientų financials ir verslo plano gali garantuoti, kad jūsų klientai gauna teisingą reikalą savo verslui.

Potencialus klientas gali surasti mus internete, bet etosas turi visada turėti pradinį susitikimą ar pasikalbėjimą su klientu, kad jie galėtų visiškai suprasti greitas kreditas ir įvertinti savo pasiūlymą.

"Nuo patirties mes žinome, kad tai yra didžiulė nauda mūsų klientui, todėl, kad geresnis, mes suprantame juos ir jų reikalavimus geresnis, mes esame aprūpinti, kad sutvarkytume teisingus finansus jiems. Galų gale, visas verslas ir komercinės paskolos yra pasirašyti ant jų savų privalumų ir neseka standartinio metodo, normaliai pritaikyto gyvenamajam, ir perka, kad išleistų paskolas."

Taip, jei jūs vadinate tai senu padarytas – jūs esate teisus; bet šiandieniame pasaulyje tai yra gaivinančiai sena padarytas ir gaivinančiai efektyvus! Seni padaryti metodo darbai – ir yra patenkintų klientų ilgas sąrašas, kad palaikytų tai taip pat.

Jei jūs norite sužinoti daugiau apie tai, kaip mes galime padėti jūsų verslui – susisiekia su mumis laisvai pradinei konsultacijai be įsipareigojimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *