Prezervatyvai

parašė , 2012-09-30 17:57

Valdant ne tik lietuvių, tačiau ir užsieniečių gyvenimus stereotipui, kad prezervatyvus nėra pravartu naudoti vien dėl to, jog nėra patiriami itin malonūs pojūčiai lytinio akto metu, daugelis kankina save medikamentinėmis priemonėmis – kontraceptikais. Savaime suprantama, kontraceptinės priemonės nėra naudingos moters organizmui, tačiau daugelis to nesuvokia ir save nuodyja. Jaučiu pareiga, jog reikia žmonėms „įpiršti“ prezervatyvų svarbą ir kontraceptikų keliamą grėsmę, kurios pasekoje, tikiuosi, jog žmonės nepagailės kelių papildomų pinigėlių vienkartinės priemonės įsigijimui.

Prezervatyvai ar kontraceptinės priemonės?

prezervatyvaiVisų pirma, norėčiau pradėti nuo prezervatyvų, kurie, tiesą sakant, šiais laikais yra sveikiausia apsisaugojimo priemonė, ne tik nuo galimo neštumo, apvaisint moteriškosios lyties atstovę, tačiau ir norint išvengti galimus susirgimus. Tikriausiai reikėtų pradėti nuo pačio aktualiausio dalyko, perkant šią prekę – kaina. Na, sakykite, ką norite, tačiau sumokėti litą ar du už prezervatyvus neturėtų būti gaila. Savaime suprantama, tai yra vienkartinė prekė, tačiau jos nauda – beribė. Sulaužykime visus stereotipus: žmonės mano, jog prezervatyvai itin sumažini jautumą mylintis. Iš tiesų, galime sutikti su šiuo teiginiu, tačiau tik dalinai, kadangi yra sukurta nemažai apsaugos priemonių, kurios paviršius yra ganėtinai plonas, skirtas specialiai malonesniam, saugesniam seksui. Prezervatyvai su įvairiais įgaubimais, iškilimais, linijomis, ne tik pamalonins jūsų potyrius, tačiau ir jūsų partnerės. Dar vienas, labai svarbus pliusas prezervatyvų pusėn – ši priemonė apsaugo nuo galimų ligų. Kažin, ar kuris nors vienos nakties nuotykių megėjas pradžiugtų, jog po lytinio akto „pasigavo“ ligą. Šiuo metu yra žinoma daugybė šiai takais plintančių ligų, kai kurios yra net mirtinos. Nepamirškite, jog viso šito galite išvengti, paprasčiausiai įsigykite apsaugos priemonę – prezervatyvą – vaistinėse, prekybos centruose, o, jeigu yra gėda – naudokites mūsų internetinę parduotuvę www.prezervatyvai.net ir mėgaukitės teikiamais produktais.

Apart to, jaunuoliai, kurie net ir žino visus prezervatyvų teikiamus pliusus, vis tiek renkasi kontraceptines priemones ir save žaloja. Dažniausiai pasitaikantis atvejis, kuris lemia tokį pasirinkimą – minėtasis stereotipas. Iš tiesų, kontraceptines priemones, jaunimas, laiko tarytum išsigelbėjimu ir pagalbine ranka. Galbūt taip ir turėtų būti, tačiau pernelyg dažnai šia priemone yra piktnaudžiaujama. Tikriausiai nesuklysiu, jog daugelis galvoja, kad kontraceptinės priemonės – visai nekenksmingos. Klystate. Pastovus ir nuolatinis kontraceptinių priemonių vartojimas gali „privesti“ prie visiško nevaisingumo. Todėl tikrai pagalvokite, ar iš tiesų verta naudoti kontraceptikus tam, kad tikslas kažkuomet tapti motina baigtųsi, o tuomet jau tikrai niekas nebepagelbės.

Viską reziumuojant, iš tiesų, palaikau teiginį, jog kontraceptinės priemonės – nieko vertos, kadangi ne tik žaloja moters organizmą, tačiau yra ir ganėtinai brangios. Žinoma, atvejais, kai kitaip jau nebeįmanoma ir tam, kad nebūtų „netyčiuko“ reikėtų vartoti šią priemonę – tebūnie. Sutikite su manimi, jog prezervatyvai – nekenksmingi, pigūs, leisiantis ne tik patirti puikius pojūčius pačiam, tačiau tuo pačiu ir moteriškosios lyties atstovei. Apart to, išvengsite lytiniais keliais plintančiomis ligomis ir galėsite būti ramūs. Tik keli litai – ramybės kaina, kurią galite įsigyti www.prezervatyvai.net elektroninėje parduotuvėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *