Stogo remonto darbai ir dengimas

parašė , 2016-04-09 23:19

Stogo dengimas yra bene simboliškausia ir svarbiausia namo statybų dalis. Nuo seno dengiant stogą būdavo keliami vainikai, turintys simbolinę reikšmę. Taip kiek humoristiškai darbininkai pranešdavo apie baigiamus darbus ir laukdavo vaišių. Šiandieninėmis klimatinėmis sąlygomis neužtenka kokybiškos stogo dangos. Reikia kokybiškų termoizoliacinių medžiagų. Svarbų vaidmenį atlieka ir difuzine plevele.

Difuzinė plėvelė – stogo "plaučiai"

Remontuoja stogusDifuzinės plėvelės vaidmui stogo dengime susijęs su užtikrintu termoizoliazijos apsaugojimu nuo drėgmės ir, bendrai tariant, padėtų jūsų būstui cirkuliuoti orą bei kvėpuoti. Neturint šios plėvelės, kyla rizika susidaryti kondencatui, i drėgmė, kaip žinia, visada kelia pavojų statybiniams, kamštiniams sluoksniams, kelia tikimybę grybeliui atsirasti ir veistis medienos sluoksnį naikinanties parazitams. Tuo tarpu, jeigu pasirinkta kokybiška difuzinė plėvelė, galima ne tik apsaugoti izoliacinius kamštinius sluoksnius, bet net suefektyvintį energijos išteklių taupymą savo būste. Plėvelė montuojama atsižvelgiant į stogo dengimo pobūdį. Specialistai paprastai pataria plėvelę kalti, atsižvelgiant į stogo nuosvyrą. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad plėvelė būtų dengiama ant sausų konstrukcijų, nes bent nedidelis drėgmės likutis gali lemti galutinio rezultato nepasiteisinimą. Kita galima klaida yra netinkamas reikiamo plėvelės kiekio nustatymas. Palikus dalį neuždengtų konstrukcijų, drėgmė gali įsigerti į gilesnius sluoksnius. Taigi, labai svarbu atliekant dengimo darbus, kad plėvelė nebūtų pažeista, todėl, jeigu jaučiate, kad neturite patirties ir reikiamų įgūdžių šiems procesams atlikti, patikėkite šį darbą specialistams arba tiesiog tiems asmenims, kurie atlieka ir stogo dengimo darbus.

UAB "Nord profil" plėvelės – geriausi atsiliepimai

Įmonė UAB „Nord profil“ savo internetinėje svetainėje „Stogo dangų prekyba“ siūlo nemažą difuzinių plėvelių pasirinkimą. Siūlomos keturių garsių statybinių medžiagų gamintojo difuzinės plėvelės. Tai TopRoof, Dachowa, Tyvek, Izospan produkcija, turinti ypač gerą vardą ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Izospan gamintojas siūlo aukšto lygio ekonominės klasės plėveles, tuo tarpu visų kitų gamintojų difuzine plevele –premium klasės produkcija, su kuria atliekami stogo dengimo ar jo remonto darbai tikrai padės pasiekti kokybiškų rezultatų. Savo stogą praėjusią vasarą keitės Vytautas M. iš Mastaičių kaimo, į įmonė UAB „Nord profil“ kreipėsi, norėdamas čia įsigyti visą reikiamą stogo dengimo techniką. Stogą jis dengė beasbestinio šiferio plokštėmis, jam buvo pasiūlytos aukštos klasės izoliacinės medžiagos, o gerai termoreguliacijai užtikrinti vyras pasirinko premium klasės Dachowa difuzinę plėvelę. Stogo dengimo darbams vyras samdėsi specialistus. „Nesu auksarankis, bet esu iš tų, kurie sumoka nemažai ir tikisi gero rezultato. Tokį ir gavau“- su šypsena kalbėjo vyras, medžiagų užsakymus ir konsultacijas su specialistais atlikės internetu svetainėje „Stogo dangų prekyba“. Bendrovės specialis darbus atliko itin kokybiškai, pradedant nuo minėtos konsultacijos, baigiant statybinių atliekų išvežimu. Buvo atlikta ir fasado apdaila, įskaitant pastogės išgražinimą apailinėmis plytomis. Kadangi nuo stogo pakeitimo praėjo jau visi metai, vyras galėjo įsitikinti pasikeitusia būsto šiluma, ekonimišku šilumos energijos paskirstymu ir net gaivesniu oru namuose. „Atrodo, kad visas pastatas kvėpuotų“- stebisi vyras. Kitais metais vyras planuoja atlikti stogo skliauto pakėlimo darbus, įrengti pora vintiliacinių kaminėlių, todėl net neabejoja, kad vėl kreipsis į minėtus specialistus. Vienas iš bendrovės „Nord profil“ atstovų teigia, kad jų komanda sulaukia vis didesnio klientų antplūdžio ir gerų atsiliepimų ir nebijo pripažinti, kad jo komanda dirba sparčiai ir užtikrintai, nesvarbu, kokie darbai atliekami – dedama nauja stogo danga, nuimama sena ar dedamos apšiltinimo medžiagos – komanda garantuoja geriausią kainą ir džiuginantį rezultatą. „Stogas yra svarbiausia apsauginė namo dalis, todėl ji ir turi būti kokybiškai sudėta“- teigia vienas bendrovės vadybininkų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *