3 patarimai tam, kad ruoštųsi verslo paskolai

parašė , 2016-04-05 20:16

Nuo ekonominio nuosmukio 2008, skolinimo lygmenys bankuose padidėjo vidutiniškai. Kadangi ekonomika tęsia užaugti ir pasveikti, verslininkai pasisuka į bankus ir kitus skolinančius šaltinius, kad padėtų jų firmų išplėtime neatsilikti nuo rinkos reikalavimo. Dėl Didelio Nuosmukio, dauguma bankų pertvarkė savo verslo skolinančio kriterijus, kad atspindėtų padidintą verslo paskolos pasiūlymų tyrimą, ir tai daro tai sunkiau verslo savininkams, kad ruoštųsi verslo paskolai. Nors sudėtinga gauti verslo paskolą palyginti su prieš dešimtmetį, yra keli pagrindiniai patarimai, kurie gali padėti padidinti tikimybę gauti verslo paskolą.
Duokite Tokiam arbatpinigių: Egzistuojantis Bankininkystės Santykis

Pirmas patarimas jūsų paskolos pasiūlymo sustiprinime turi turėti egzistuojantį bankininkystės santykį. Jūs galite proporcingai didėjant padidinti galimybes gauti paskolą, kreipdamasis su banku, kuris laiko ar asmenines, ar verslo einamąsias sąskaitas. Bankai pelno, kraudami daugiau palūkanų paskolose, negu jie išmoka indėliams. Kreipdamasis dėl paskolos su banku jūs turite indėlius su, jie gali padaryti išimtis į savo skolinančią politiką pagrįstas ilgaamžiškumu santykio su jumis. Nepasakyta taisyklė komercijos skaičius vienas yra žmonės, mėgsta padaryti verslą su žmonėmis, kuriuos jie pažįsta, kaip, ir pasitikėjimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Patarimas Du: Pristatykite Aiškų ir Praktinį Verslo Paskolos Pasiūlymą

Antras patarimas kvalifikavime paskolai turi pristatyti aiškų ir praktinį planą. Jūs galite manyti, kad verslo paskolos skaičius prašo, kad bankininkas gautų kasdieniniu pagrindu? Nors dauguma bankininkų nepripažins to, bet jie MĖGSTA gauti verslo paskolos pasiūlymus, kurie yra aiškūs ir praktiniai. Idealiai, paskolos pasiūlymas turi tiktai apimti įsimintiniausias vietas verslo projekto be pagrindinių faktų ant paskolos gavėjo. Verslo paskolos pasiūlymo tikslas uždega bankininko palūkanas pasimokyti daugiau apie paskolos galimybę ir galbūt persekioti reikalą. Pagrindinis dokumentas pasiūlyme yra Vykdomoji Reziumė todėl, kad tai aiškina reziumė tikslą ir verslo paskolos galimybės ketinimą. Šis dokumentas yra tipiškai vienas puslapis ilgyje su pagrindiniais skyriais, atskleidžiančiais paskolos galimybę, projekto, atmokėjimo analizės, ir papildomos analizės naudos potencialą.

Patarimas Trys: Turėkite Patraukiantį dėmesį Pristatymą

Be to, į aiškaus ir praktinio pasiūlymo turėjimą, yra reikalingumas turėti patraukiantį dėmesį pristatymą, kad padėtų bankininko pagundoje pritarti reikalui. Bankininkai yra dažnai susinervinę dėl paskolos apklausų todėl, kad jie neturi jokio centro ir trūkumo organizacijos. Bankininkai analizuoja daugiau kaip šimtą reikalų savaitę, ir didžioji dalis yra sporadiniai pokalbiai telefonu ar eina klientų, kurie tyrinėja laisvai apie paskolos galimybes be pastovaus pasikalbėjimo pagrindo. Aiškus ir organizuotas kanceliarinis darbas yra pagrindiniai komponentai gavime bankininko dėmesio ir greitai vystymesi per paskolos pasirašymą ir pritarimo procesą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi ekonomika tęsia užaugti ir pasveikti nuo Didelio Nuosmukio, bankai atstato deramus verslo skolinančio nurodymus, kad padėtų rinkoms plėstis pagal tinkamą normą. Verslininkai tęsia patirti sunkumus gavime verslo paskolų, bet su šitais trimis patarimais, jie gali padidinti savo galimybes gauti paskolą užauginti jų verslą ir padidinti jų pinigų cirkuliaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *