Skolinanti rinka: gyvybingas pasirinkimas verslo kapitalui

parašė , 2016-11-16 16:57

Šiandieniame komercinių finansų pasaulyje, mes patiriame Naują Normalų išreiškiant verslo finansavimu ir kaip firmos įsigyja kapitalą vystymuisi ir plėtimui. Aš didžia dalimi laikau mane patį gynėju tradicinio skolinimo vartojant bankus ir komercines finansų kompanijas dėl žemiau kainuotas kapitalo. Bet, dėl kelio komercija yra vesta šiandieniame pasaulyje su naudojimu technologijos ir nestabilumu rinkų dėl padidinto pritaikymo neįgaliesiems, pateikto interneto, suderinamų kapitalo šaltinių reikalingumas atvyko per fintech ("finansinė technologija") bumas. Iniciatyvūs verslininkai pripažino didoką galimybę tame, mažų įmonių dauguma trūksta, prieiga prie kapitalo turėjo užauginti ir išlaikyti jų firmas, kurios aprūpina darbo vietas ir išteklius bendruomenėms visur JAV
Aš būčiau besijuokęs širdingai prieš dešimtmetį jei artėtas su verslo modeliu dauguma rinkos, kurią skolinantys šaltiniai siūlo mažoms įmonėms dabar. Tačiau, aš esu toks, iš to juokiasi šitos iniciatyvios firmos todėl, kad per kūrybišką griovimą, daugiausia pablogintą Didelio Nuosmukio, jie tenkina tinkamą poreikį rinkoje ir dabar ir artimai ateičiai. Aš manau, kad saugu laikyti, kad mes nesame Kanzase daugiau ne išreiškiant tradiciniu būdu aprūpinti kapitalą mažos įmonės rinkai per bankus ir komercines finansų kompanijas. Aš nemanau, kad šis modelis taps atgyvenęs, bet aš tikrai manau, kad jis pradės mažėti apimtyje kaip rinka skolinantis ėmimas ant daugiau tinkamumo rinkoje todėl, kad kelias, kuriame komercija yra padaryta šiandien nėra tas pats, kadangi jis buvo padarytas prieš dešimtmetį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Rinka Skolindamas kaip Gyvybingas Skolinantis Šaltinis Firmoms

Verslo ROI turi, daro su strategijomis ir sprendimais verslo savininką ir jo / jos komandos daro, kad optimizuotų einamąsias įplaukas labui firmos ir jos tarpininkų. Šitie metodai tampa aštresni, kai tik verslo paskolos yra gautos todėl, kad yra reikalavimas į ne, tiktai grąžina palūkanas, bet taip pat ir paskolos viršininką. Pagrindinis komponentas šio atmokėjimo pavojaus verslo savininkui yra lygmuo ir kiekis palūkanų, kurias įkraunama. Tradiciniai skolinantys šaltiniai sugebėjo aprūpinti palyginti pigias verslo paskolas, bet buvo pora pagrindiniai neigiami aspektai: (1) daugiausia pasiūlytas svarbiausiems klientams, kurie turi idealų asmeninį ir verslo kreditą ir (2) nenormaliai ilgai pasirašymo ir sprendimo laikai net svarbiausioms perspektyvoms. Kas vyksta tiems verslininkams, kurie yra skirstyti kategorijomis kaip vidurys svarbiausių perspektyvų su pusiau idealiais asmeniniais ir verslo kredito profiliais? Daugumą šitų numatomų paskolos gavėjų palieka, kad surastų kitus kelius ir priemonę sutikti verslo kapitalo iššūkius pirmiausiai kreditinės kortelės ir vartotojo paskolos, kurios nėra idealios išreiškiant kaina, skolina trukmę, ir atmokėjimo struktūrą. Finansinės technologijos firmos atėjo šiandienėje rinkoje, kad apsirūpintų, verslas skolina gyvybingoms firmoms, kurios neįtelpa į tradicinę finansavimo šaltinių "kredito dėžę". Kitaip tariant, yra lankstumo paskolos produkto struktūroje. Vienas neigiamas aspektas į skolinančią rinką yra ant aukštos kainos kapitalo dėl Pero 2 Pero modelis, kuris iš esmės reiškia, kad nėra jokio tarpininko tarp investitorių ir paskolos gavėjų. Užuot pašalpos, kurią verslininkai gauna iš rinkos skolinančio šaltinio (lanksti pasirašymo ir sprendimo struktūra, greita paraiška ir pasidavimo platformos, sukelia laikotarpį ir prieigą fondų, ir taip toliau), Kapitalo aukšta kaina turi prasmę. Kad sumažintų finansinių įsipareigojimų nevykdymo pavojų, verslo savininkai turi įvertinti poveikį, kurį paskola turės didėjimas ir palaikymas laisvos pinigų cirkuliacijos ir atmokėjimui ir naudojamam vystymuisi. Tokiu būdu, verslo ir techninis pavojus efektyviai, kad naudotų rinkos paskolą yra su verslininku tame jis / ji turi uždirbti aukštesnį ROI negu palūkanų sąnaudos paskolos be kito veikimo ir verslo kapitalo išlaidų. Sveiki atvykę į Naują Normalų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *