Sba mažos įmonės paskolų esminiai požymiai

parašė , 2016-10-31 21:26

Jungtinių Valstijų Mažos įmonės Administracija vaidina gyvybinį vaidmenį fondų pasiūlyme, kad pradėtų firmas daugialypiais tikslais. Prasidėdami nuo išvystymo verslo į komercinių ypatybių pirkimą, šitie fondai yra panaudoti dėl plačių svyruojančių priežasčių. Organizacijos tikslas pasiūlo verslo fondus paleidimo kompanijoms ir atnešti didžiulį ekonominio Jungtinių Valstijų scenarijaus pakeitimą. Nors Mažos įmonės Administracija neaprūpina pinigų tiesiogiai, jie veikia kaip laiduotojas skirtingiems bankams ir privačioms skolinančioms firmoms, kurios aprūpina pinigus tinkamų nurodymų pagrindu. Šis fondo tipas nustato terminus, kad leistų šitiems skolintojams ar bankams aprūpinti grynuosius pinigus skirtingoms firmoms.
Skirtingai nuo tradicinės skolinančios organizacijos, Mažos įmonės Administracija netikrina greitų verslo įrašų paskolos gavėjų prieš pinigų skolinimą. Tai reiškia, kad verslas su blogu kredito įrašu gali įsigyti šį tipą fondo be bet kokio sunkumo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Populiarios finansinės Jungtinių Valstijų organizacijos rodo savo nenorą aprūpinti pinigus žmonėms, kurie nevaldo vertingų dalykų, kurie yra dažnai naudojami kaip įkeistas turtas. Šitiems žmonėms, SBA vaidina laiduotojo vaidmenį. Iš tikrųjų, garantija, pateikta organizacijos, siūlo finansinėms organizacijoms draudimą, kad pinigai būtų grąžinti skubiai. Yra kelios svarbios SBA paskolos, kurios yra pasiekiamos paskolos gavėjams JAV.

SBA 504 fondo programa siūlo ilgalaikės taip pat kaip pastovios palūkanų normos pinigus nuolatiniams vertingiems dalykams tokiems kaip pastatai ar kitos nekilnojamojo turto ypatybės. Šis fondo tipas apima pinigus turto pirkimui, įstaigos suremontavimui ir kitam susijusiam veiksmui. Paskolos kiekis keičiasi tarp penkiasdešimt tūkstančių penkių milijono dolerių. Abi pastovios taip pat kaip kintamos normos yra pasiekiamos klientams. Terminai yra pasiekiami iki dvidešimt penkerių metų.

Kitas svarbus paskolos tipas yra SBA 7 (a). Šio fondo tikslas aprūpina tinkamą kiekį kapitalo į mažą įmonę ar padeda tam veikti sėkmingame būde. Šis paskolos tipas paslepia skirtingas išlaidas, jungtas su verslu tokias kaip verslo įsiskolinęs atmokėjimas, pirkimas naujų prietaisų ar atgabenti ilgalaikio kapitalo. Šio fondo tipo esminiai požymiai apima visą paskolos kiekį beveik dešimt milijonų dolerių, pastovių taip pat kaip kintamų normų tinkamumą. Plius, visiems finansiniams terminams pasiūlo iki dvidešimt penkerių metų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Skubi paskola, pasiūlyta SBA, leidžia mažai įmonei gauti iki trisdešimt penkių tūkstančių dolerių kaip kapitalą per skirtingus terminus. Tai gali būti panaudojama skirtingiems verslo tikslams tokiems kaip įsiskolinęs atmokėjimas, verslo fondo įsigijimas, inventoriaus pagerinimas ir taip toliau. Šio fondo tipo bendri bruožai apima greitą taikomąją procedūrą, bendrąją sumą daugiau kaip trijų milijonų dolerių, lanksčias trukmės sąlygas ir taisytas taip pat kaip kintamas palūkanų normas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *