Prasiveržimo vystymosi kapitalas

parašė , 2014-05-10 12:19

Vystymosi Kapitalas yra kuras, kuris vairuoja kompanijos variklį. Tai būtina visoms kompanijoms pasislinkti. Prasiveržimo vystymosi kapitalas yra aukštas oktano raketos kuras. Tai pradeda kompaniją į naujų rinkų, produktų ir klientų orbitą. Prasiveržimo vystymosi kapitalas leidžia kompanijai padaryti kažką labai didelio, vietoj kažko augančio. 90 % kompanijų valdo jų verslą augančiame būde. Net kai apdovanotas didžiule galimybe rinkoje, dauguma kompanijų stokoja Kapitalo finansavimo, kad visiškai eksploatuotų atidarymą.

Kad prasiveržtų, kompanijoms reikia jėgos ar momento, kad neštų juos už jų reguliaraus greičio. Ši jėga yra randama tipuose finansavimo paprastai pasiekiamo didelėms akcinėms bendrovėms, paprastai M&A kontekste. Bendra pakrantė į visus šituos Vystymosi Kapitalo finansavimo tipus yra, kad jie mato vertę kompanijos vystymosi kontekste, kur pajamos didėja, nauda greitėja ir pinigų cirkuliacijos padidėjimas

Dvi bendriausių bet mažiausiai suprastų kapitalo formų yra pinigų cirkuliacijos paskolos ir beletažo paskolos. Jie yra negarantuotos paskolos prieš teisingumą ar kompanijos pinigų cirkuliacijos vertę. Šitos paskolos turi mažai į jokį įkeistą turtą, kad gautų juos ir yra dažnai po bet kokia banko paskola ant kompanijos balanso. Pinigai nuo šitų paskolų tipų gali būti panaudoti skirtingai. Dauguma kompanijų naudoja šitas paskolas, kad įsigytų kitas firmas ar išvystytų naujus produktus.

Prasiveržimo vystymosi kapitalas beletažo paskolų formoje leidžia kompanijai užlaikyti mokėjimas grynaisiais už viršininką. Paprastai, beletažo skolintojai išleidžia kompaniją eiti dvejus iki trejus metus anksčiau, negu pagrindinis užmokestis bus skolingas. Taip pat, kompanijos su žemais vertingais dalykais paprastai ruošiasi daug didesniems beletažo paskolos patogumams negu banko paskolos. Beletažo skolintojai aprūpins vystymosi kapitalą tebevykstančius įsigijimus, padėdami padidėjimui mastas ir jūsų verslo pelningumas.

Beletažo Finansavimas yra hibridinė forma kapitalo su skolos ir teisingumo savybėmis. Beletažo reikalas dažnai apima vyresnis ir pajungė skolą. Tai yra lanksti forma Kapitalo Finansavimo, panaudoto nupirktame gavus paskolą išpirkime ar vystymosi finansavime, kad gautų pageidaujamą pavojaus/sugrįžimo profilį verslo savininkams ir investitoriams panašiai.

Prasiveržimo vystymosi kapitalas gali taip pat atvykti į unitranche įsiskolinusios priemonės ar vienos sustojimo skolos priemonės formą. Su šita paskolos struktūra, skolintojai iš esmės skolina prieš neapčiuopiamą Kompanijos teisingumo vertę. Tai leidžia jiems aprūpinti daug didesnį tikrinimą, negu bankas būtų ir leisti jiems pagreitinti kompanijos vystymosi trajektoriją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *