Plonas ir lengvas Acer V5 kompiuteris

parašė , 2013-08-13 09:18

Nešiojamasis kompiuteris ACER V5 ypač plonas ir lengvas kompiuteris. Jo korpusas sudarytas iš aliuminio, ACER V5 sienelių kampai suapvalinti, pagražinant jo dizainą. ACER V5 ekrano skersmuo 15,6 coliai, o svoris 2,3 kg. Labai patogus nešiotis visur, kur tik prireikia nešiojamojo kompiuterio. ACER V5 įdiegta LINUX operacinė sistema. Taip pat ACER Aspire V5 turi galingą Core procesorių.

Operatyvioji šios serijos kompiuterių atmintis 4GB. Kietojo disko talpa – 500 GB. Norint prijungti įvairius prietaisus ir įrenginius labia patogu su ACER V5, nes jame įrengtas HDMI, USB3.0 bei dvi USB2.0, ausinių ir mikrofono jungtys.

ACER Aspire V5 įdiegta pažangi technologija, leidžianti puikiai žaisti naujausius žaidimus. Tik neigiama savybė ta, kad žaidžiant žaidimus šios serijos kompiuteriai greitai įkaista. ACER V5 turi klaviatūrą su angliškomis bei rusiškomis raidėmis ir pilną skaičių klaviatūrą. Be to patenkinant vartotojų poreikius klaviatūra su apšvietimu.

ACER Aspire V5 ekranas pasižymi maža skiriamąja geba. Kietasis diskas – lėtas. ACER V5 turi keturių skyrių ličio jonų bateriją. Dirbant darbus su didžiuliais resursais baterija laiko gana trumpą laiką. Taip pat vienas iš minusų, kad garsas sklindantis iš šios serijos kompiuterių nėra labai garsus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *