Manveringas ir mažas JCB krautuvas

parašė , 2013-08-24 07:22

Jei jūs ieškote mažo, manevringo krautuvo, tada patariame rinktis JCB krautuvus. Tai pirmasis JCB krautuvas kuris gali konkuruoti su-50AG Jis turi kompaktiškus pakrovimo semtuvus. JCB krautuvas yra aukščiausios klasės. JCB krautuvas susitvarkys su ūkio pastatais, sklypais, hidrostatinė transmisija suteikia 403 pakrovimo galią. Kastuvas yra lengvai valdomas.
JCB krautuvaituri 37hp (28 kW), 1.7 litro variklį. Tai yra Kohler pasididžiavimas. 106 Nm apsisukimų. Varikliai užtikrina puikią prošvaisa. JCB krautuvas turi patikimumą, ilgaamžiškumą ir reikalauja mažai priežiūros. Puiki investicija į jūsų darbus. JCB kompaktiški frontaliniai krautuvai yra manevringi. Funkcijos greitis 15kph (9.3mph) gali išvystyti maksimalų greitį. 0,3 kubinio metro kastuvas ir 2180mm (7ft2in) Idealiai tinka žemės ūkio, apželdinimo, prekybos ir sodo darbams Hidrostatine pavara, kiekvienas susitvarkys ir atliks darbus daug greičiau nei yprastai.

JCB krautuvai su atskirų hidraulinių variklių ant kiekvieno rato, velenai apie 403,suteikia jums puikią apsaugą, pakavimo metu nuo virvių, metalo juostų arba šiaudų. JCB krautuvas turi kompaktišką pakrovimo kastuvą yra patikimas, patvarus, ekonomiškas. Žemės ūkio vartotojai ras vietą JCB krautuvui įvairiose patalpose galite jį laikykite tvarte, daržinėje arba tiesiog kieme. Jis neužims daug vietos. Kompaktiškas ratinis pakrovimas. Manevringumas ir neatsiejama galia. Net kraštovaizdį ir pagrindo priežiūrą lengvai patvarkysite su JCB krautuvu. Galima nusipirkti įvairių priedų ir jūs turite tikrai universalų kompaktišką frontalinį krautuvą. Kuriuo galite pasikliauti visuose darbuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *