Patarimų maisto distributoriams finansavimas

parašė , 2015-12-29 22:33

Viena iš finansinių problemų kompanijų maisto pramonės viduje finansavo maisto distributoriams. Tuo metu, kai inventorius kitose pramonės šakose gali prarasti vertę ilgainiui tokią kaip apsirengimas, elektronika, ir baldai, inventorius maisto pramonėje turi galiojimo terminą. Skolinimas maisto distributoriams nebuvo lengvas daugiau kaip praėjusius 4 iki 5 metus. Daug skolintojų nėra pažįstami su komerciniais ciklais ir apyvartos normomis. Tokie skolintojai labiau tikėtina supras ir vertins tuos vertingus dalykus ir aprūpins didesnį likvidumą ir lankstumą. Tradiciniai bankai galbūt nėra geriausias šaltinis finansavimo maisto distributoriams aprūpinime.
Kredito Linija

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kredito verslo kryptis yra turbūt geriausias pasirinkimas. Tačiau, kredito verslo kryptys nėra lengvos ruoštis. Tačiau, šiandien yra rinkinys alternatyvių skolintojų, aprūpinančių verslo kryptis kredito už aukštesnę kainą. Kredito verslo krypties patogumas yra toks, kad jūs tiktai išmokėsite pinigus, kuriuos jūs panaudojate. Jei jūs galite gauti verslo kryptį, priskiria banką, jūsų kapitalo kaina liks labai žema.

Faktoringas

Faktoringas yra kitas sprendimas. Daug maisto distributorių pasisuka į faktoringą. Iššūkis, kurį faktoringas turi yra toks, kad jis užima laiką, kad apdirbtų ir ten padvigubina pasirašymo procesą. Jei jūs ieškote, faktoringas ne tiktai daro jūsų kompaniją, turi ruoštis, bet kompanijos, kurios įsiskolina jums pinigus be to. Jums gali pritarti, bet kompanijai, kuriai jūs parduodate negali pritarti. Faktoringo kompanijos prašo finansinius dokumentus ne tiktai nuo jūsų, bet nuo kompanijų jūs parduodate. Įsivaizduokite kiekį kanceliarinio darbo, kuris yra reikalingas. Gale faktoringas yra geras sprendimas.

Pinigų cirkuliacija, Skolinanti

Skolinanti pinigų cirkuliacija tampa populiaresnė kiekvieną dieną. Tuo metu, kai kai kurie verslo savininkai žino tai kaip grynųjų pinigų pažangą ar kasdieninę užmokesčio paskolą, tai yra vienas iš greičiausių sprendimų. Procesas yra greitas ir paprastas. Daugumos pinigų cirkuliacijos skolintojų gali suteikti jums paskolos pritarimą 2 darbo dienų viduje. Jei jūs galite apversti inventorių po mažiau kaip 30 dienų ir gauti 20 % naudą; šitos paskolos gali būti jūsų sprendimu. Jie yra linkę būti brangūs. Vidutinė norma gali svyruoti nuo 1.5 % į 3.5 % per mėnesį. Tačiau, jei jūs galite daryti 20 % sugrįžimą kas mėnesį ir užmokėti 3 %, jūs vis dar išeisite priekyje ir duosite 17 % sugrįžimą, nepanaudodamas jūsų savo kapitalo. Normos yra labai panašios į faktoringą, skirtumas yra užmokesčio kolekcijos procesas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra kitų sprendimų. Jie yra kai kurios iš geriausių alternatyvų, kad svarstytų, ieškodami finansuojantis maisto inventoriui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *