7 dažnai užduodami klausimai apie komercinę bankininkystę

parašė , 2015-12-13 11:28

Ant išorės, dauguma komercinių bankų pažiūri tas pats. Plyta ir cemento skiedinys. Daugelis daro tą patį be to. Jie priima indėlius, daro verslo paskolas, ir pasiūlymai susiejo paslaugas. Surasti banką, kuris geriausiai pritaiko tai, kas jūs turite rasti tuos, kurie atsižvelgia į įvairovę banko sąskaitų, tokių kaip tikrinimas, santaupos, ir laiko indėlis. Bankai turi suvokti išlygintą metodą, kuris yra suderintas su jūsų filosofija. Išmintinga laikytis pagrindų, bet apimti priemokas. Yra septyni dažnai užduoti klausimai apie komercinę bankininkystę.

Kas Daro FDIC, Apdraustą Šykštus?
Tai reiškia, kad FDIC draudžia indėlius, padarytus iki maksimalaus kiekio, leisto pagal įstatymą. Šiuo metu, pagrindinis draudimo kiekis yra 250.000$ kiekvienam indėlininkui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas Yra Kai kurie Pagrindiniai Daiktai, kad Ieškotų Verslo Einamojoje sąskaitoje?

Apsipirkdamas aplink jūsų verslo bankui, ieškokite bankų, kurie gali pasiūlyti jums, kad užmokėtų tiktai už paslaugas, kurias jūs naudojate. Žemai mėnesinės priemokos už aptarnavimą yra geri taip pat kaip pilni iždo vadybos rinkiniai. Atsiminkite, taip pat, kad pajamų kredito normos gali atlyginti priemokas už aptarnavimą.

Bankas gali būti Panaudotas, kad Padėtų Tarnautojų Išėjimui į pensiją?

Taip. Daug bankų dirbs su įvairiomis firmomis, kad rūpintųsi tarnautojais ir jų finansiniais būsimaisiais sandoriais. Geriau kalbėti su jūsų bankininku apie programas, kurias jie siūlo, tokie kaip Supaprastintos Darbo Pensijos, PAPRASTI Taupymo Stimulai, ar Išsimokslinimo Taupomosios sąskaitos tarnautojams.

Kokios Dokumentacijos Rūšys yra Reikalingas Verslo Paskoloms?

Paprastai, bankams reikia dvejų iki trejų metų verslo sugrįžimų, dvejų iki trejų metų finansinės ataskaitos (jei jie yra pasiekiami), ir dvejų iki trejų metų skelbimo pažinčių skyrelyje pajamų deklaracija savininkams su daugiau kaip 20 procentų nuosavybe, einamieji metai į datos naudą ir praradimą ir balansą (kuris yra ne daugiau kaip šeši mėnesiai), yra taip pat reikalingi taip pat kaip gaunamos einamosios sąskaitos, ir laiko mokėtinus senstančius pranešimus.

Ką Verslas Naudoja Kredito Linijai?

Banko tarnautojai sako, kad jie tipiškai naudoja verslo kryptį kredito trumpalaikiam apyvartiniam kapitalui. Tai apimtų susitinkantį algalapį anksčiau, negu darbas bus užbaigtas ar išrašytas sąskaitą ar naudos gavimas iš nuolaidų ar inventoriaus, pirkdamas urmu anksčiau, negu inventorius sugebės būti parduotas. Iš esmės, būtent bet kokios didelės išlaidos turi būti padarytos, bet gali būti grąžintos per mažiau kaip metus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kokie Įkeisto turto Tipai Gali Gauti Verslo Paskolą?

Viskas pamatoma kaip geras įkeistas turtas verslui, kad komercinis pastatas, įranga, gautinos sąskaitos, inventorius, asmeninės gyvenamosios vietos, gyvybės draudimas ir grynieji pinigai gauna paskolą.

Aš galiu Pažiūrėti į Savo Sandorius Tinkle?

Jūs galite. Prieiga prie jūsų pranešimo yra paprasta, ir gali būti padaryta bet kuriuo metu, 24 valandos dieną, septynios dienos savaitę. Jūs galite padaryti didžiąją dalį savo bankininkystės, iškeldamas bylą tiesioginiam indėliui ar ATMs. Yra taip pat bankininkystė prie pašto paslaugos, kuri leidžia jums pasiųsti nesikartojančius indėlius paštu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *