Palūkanų normos keitimo pavyzdys

parašė , 2013-09-23 10:37

Su nekilnojamojo turto teisininku susisiekė klientas, norintis įsitraukti į palūkanų normos keitimo sutartį. Keitimo apibūdinimas parodė, kad tai bus pagrįsta 1 mėnesio LIBOR (Londono Tarpbankas Pasiūlyta Norma), turės 5, 7, ar 10 metų trukmė, ir kad abstraktus kiekis būtų suformuotas pagal 20 metų skolos išmokėjimo sąrašą. 2013 m. kovo 5-ąją, šitos subalansuotos keitimo normos būtų 0.82 % 5 metus, 1.26 % 7 metus, ir 1.73 % 10 metų. Kaip aš primygtinai rekomenduoju mano klientui ir ką visa tai iš tikrųjų reiškia?

LIBOR, Paaiškintas

Pirma, Londono Tarpbankas, Pasiūlyta Norma ar LIBOR norma yra vidutinė palūkanų norma, kad juos įkrautų, skolindamiesi nuo kitų bankų, ar įvertinti pagrindinių bankų Londone. Tai yra pirminis etaloninis testas trumpalaikėms palūkanų normoms visame pasaulyje

Palūkanų normos keitimas yra plačiai panaudotas finansinis išvestinis instrumentas, kuriame dvi partijos sutinka apsikeisti palūkanų normos pinigų cirkuliacijas. Jo labiausiai standartinėje formoje, komercinis paskolos gavėjas užmokės sutartą pastovią palūkanų normą ("keitimo norma") mainais už "keitimo kontrpartiją", kad paimtų atsakomybę už jos plaukiojančio normos įsipareigojimo užmokestį.

Komerciniame nekilnojamojo turto teisininko palūkanų normos keitimo pavyzdyje, subalansuotos keitimo normos rodo pastovią palūkanų normą, kurią komercinis paskolos gavėjas turėtų užmokėti (neapimdamas jokio paskolos paplitimo), jei jie įsitrauktų į keitimo sutartį, kur paskolos gavėjas gavo plaukiojančią 1 mėnesio LIBOR normą.

Jei komercinis paskolos gavėjas įsitraukia į 7 metų keitimą, pavyzdžiui, jie užmokėtų pastovią palūkanų normą 1.26 % 7 metus, ir mainais jie gaus procentų sumokėjimą, pagrįstą 1 mėnesio LIBOR norma. Paskolos gavėjų procentų sumokėjimas būtų taisytas tuo metu, kai pinigai, kuriuos jie gavo iš keitimo bus kintami pagrįstas 1 mėnesio LIBOR norma.

Keitimas taip pat parodė, kad jis bus įvertintas viduryje rinkos pelno ir nuostolių susibalansavimo. Tai reiškia, kad normos buvo praneštos vidurkyje pasiūlymo ir klausia rinkos kainų; tai laiko teisinga rinkos verte. Papildomai, kaip reikštas keitimo apibūdinime, keitimas išsprendžia procentų sumokėjimą kas mėnesį.

Kaip Keitimo Patarėjai Gali Padėti Teisininkams

Klientams ant palūkanų normos keitimo sandorių patarinėjimas gali sukurti naują pajamų srovę teisininkams. Nors šitie kontraktai yra sudėtingi finansiniai sandoriai, keitimo patarėjas gali padėti teisininkui ir jo klientui bankų informacijos į paprastą kalbą vertime, išimdamas paslaptį iš keitimo kontrakto. Dirbęs ties banko išvestinių žodžių puse, keitimo patarėjas yra geriausia gynyba, kad susitartų dėl įkainojimo ir terminų, mažindamas palūkanų išlaidas. Be keitimo derybininko nėra jokio aiškumo, ir bankas gali lengvai įvertinti pripūstą įkainojimą be paskolos gavėjo žinių.

Klientai Taupo Dolerių Šimtus tūkstančių

Prie būti partneris viršuje su keitimo patarėju, teisininko komerciniai nekilnojamojo turto klientai gali sutaupyti dolerių šimtus tūkstančių. Kaip yra tai?

Bankai istoriškai išieškojo besaikius, nevaldomus, ir neatskleistus mokesčius ant visų tipų palūkanų normos keitimo sandorių, leidžiančių juos gauti naudos labai, pridėdami šituos paslėptus mokesčius. Keitimo patarėjas turi prieigą tie patys gyvi duomenys ir kompiuterių modeliai kaip bankas, kuris kuria aiškumą ir tuo būdu mažina ar šalina bankų neatskleistus mokesčius. Dirbdami su keitimo derybininku, klientai įgyja dvasios ramybę, kad jų palūkanų normos keitimo sandoris yra traktuojamas eksperto ir kad jų bankas neteisingai negavo naudos.

Teisininkai, patarinėjantys komerciniams nekilnojamojo turto klientams palūkanų normos keitimo sandorių srityje, gali turėti naudos iš keitimo patarėjo paslaugų, kurdami aiškumą, aprūpindami dvasios ramybę jų klientams, ir padėdami jiems sutaupyti reikšmingą kiekį pinigų šituose sudėtinguose finansiniuose sandoriuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *