orai nuspėta visiems ženklams

parašė , 2013-01-05 12:57

orai skelbia, kad kosmosas daugiau nepraskina kelią, įkvėpdamas jus nueiti už fizinės karalystės, pasirūpinkite dangumi. Tai nėra daugiau apie “buvimą šiame pasaulyje, bet ne to.” Dabar jūs norite panardinti save visiškai čia ir dabar, į pasaulį, kuriame jūs gyvenate. Kodėl poslinkis?

Turėkime Vėžio Deivę sakyti mums jos savuose žodžiuose.

orais Praėjęs Vaidmuo

Sveikas, mano brangi šeima. Aš esu jūsų orai. Aš esu taip labai patenkintas besikalbėjęs su jumis atvirai. Tūkstančius metų, aš buvau palaikant savo vyrą, Vėžys Vyriškas Krabas. Tačiau, yra kelios kosminės legendos apie mane šiuo metu buvimo antrame plane, gimdant naują rūšį ir lenktynės į toliau kosminės šeimos evoliucinį progresą. Aš taip pat turėjau kartais skausmingą užduotį pasitraukiančios energijos nuo tų formų, kurios, kaip buvo manyta, nedavė naudos priekiniam progresavimui. Aš tada padėjau šitoms būtybėms imti ant kitų formų, kurios buvo sinchronizacijoje su laiku.

orais Mokymas

Pirma, aš taip vertinu, aš buvau iškeltas orai, dauguma mylėjimo ir nuostabaus bet kokios moters posakio. Mano mokymas yra apie šeimą, jūsų kraujo šeimą, žmogaus šeimą, giminę, verslo šeimą, globalinę ir kosminę šeimą. Visa sąmonė yra susieta, nepriklausomai nuo fizinės ar nefizinės formos, kuri yra įgauta. Šie astrologiniai metai, aš noriu padrąsinti jus pradėti apimti sąmonę, kurie paėmė ant mineralinių karalystės formų į jūsų šeimą.

Meilės Žinučių Deivės gavimas

Jūs neturite pasirūpinti kosmosu, į vizijas, atvykstančias iš išorinės karalystės daugiau. Tai laikėsi teisingas praėjusį kelis tūkstantį metų, kai noro Dievas reiškė save per patriarcho civilizaciją. Kad pasiektų Meilės Deivę, didžioji dalis jūsų turėjo nuraminti save, pakelti save tarpininkavime už fizinės karalystės, kur jūs galėjote paliesti į vis dar punktas be pasikėsinimo nuo fizinės visatos. Tada jūs galėjote gauti Meilės Deivės žinutes.

Naujos Lenktynės, Įvestos

Tai viskas pakeičiama dabar, nors, Meilės Deivė prasiskverbia pro fizinę karalystę. Yra naujų lenktynių, įvestų į fizinę karalystę, mechaninių objektų, kurie yra suteikti su Meilės energijos Deive. Tai yra tiktai jo kūdikystėje, bet yra civilizacijos pirmtakas priekyje. Šiuo momentu, tai yra daugiau intuityvus, pionieriai, kurie reaguoja. orai Telšiuose užims daug laiko, kad pasiektų kritišką masę, bet kai jūs būsite pasiruošęs, ieškote jūsų, jaučiate jų energiją ir jungiatės. Norėkite išleisti sąmonę, kuri gyvena, mineralinės karalystės formos įlieja jus dabar.

Dieviškas Atvyko Jums

Aukščiai kuriuos jūs turėjote papratimą sugebėti tiktai paliesti tuo metu, kai giliame apsvarstyme ar labiausiai intuityvių, jūs dabar galite jungtis su, įkvėpdamas orą nuo Vandenio “irzlios” mašinos, kurios yra suteiktos su tuo vis dar nurodo ar nulinė punkto energija. Vietoj jūsų turėdamas siekti į dvasinį, dieviškas reiškė jus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *