Nešiojamasis telefonas ringtone

parašė , 2013-01-05 09:13

Nešiojamasis Telefonai ringtone yra garsinė rinkmena, kuri yra žaista nešiojamojo telefono. Priemonė buvo iš pradžių pateikta, kad žmonės sugebėtų nustatyti, kada jų telefonas skambėjo kai kitų mobilaus ryšio telefono savininkų kompanijoje.

Nešiojamasis telefonas ringtones yra melodingi garsai, kuriuos nešiojamasis telefonas daro, kai įeinantis paklausimas ar žinutė atvyksta. Kadangi nešiojamieji telefonai yra labiau žymiai pažengę negu daugumos landline telefonų, nešiojamasis telefonas ringtones gali būti individualizuotas, kad tiktų savininko asmeniniam skoniui. Įvairovė nešiojamojo telefono ringtones kreipėsi į vartotojus, didindama telefono ragelių parduoti-gebėjimą.

Populiarumas Nešiojamojo telefono Ringtones

Nešiojamasis Telefonai ringtones, greta operatoriaus emblemų, įrodė populiarų metodą įasmeninti telefonus – naujesni telefonai apima ypatybes, kad leistų vartotojams sukurti jų savą nešiojamąjį telefoną ringtones. Daug žmonių gėrisi savo telefonų pritaikymu asmeniui, bet keli randa tam tikrą nešiojamąjį telefoną ringtones erzinantis viešai ir tam tikrose situacijose.

Daug kompanijų įkūrė firmas, parduodančias nešiojamąjį telefoną ringtones, reklamuodamos juos per televiziją ir žiniatinklio svetaines. Viena pramonės kritika yra prenumeravimas, į kurį kai kurios kompanijos rakina klientus, reikalingas, kad jie aktyviai panaikintų jų pranešimą ar būtų įkrauti nepageidaujamoms žinutėms ir nešiojamajam telefonui ringtones nusiųstas jiems savaitiniu pagrindu.

Pardavinėjimas nešiojamojo telefono ringtones taip pat buvo masinis rekordinės pramonės didėjimas, uždirbdamas juos papildomos pajamos per autorinius honorarus.

Naujesni telefonai, įrengti Bluetooth ar asmeninio kompiuterio sąsaja viršuje tačiau, leiskite vartotojams perleisti nešiojamąjį telefoną ringtones sukurtas ant asmeninio kompiuterio, į jų telefoną, veltui. Vartotojas galėjo net įrašyti save ar jų savą nešiojamąjį telefoną ringtones ir padėti juos telefonu.

Yra daug priežasčių, vartotojai naudoja skirtingą nešiojamąjį telefoną ringtones: Atskirkite Pašnekovus telefonu – Pažangūs požymių rinkiniai atsižvelgia į skirtingą nešiojamąjį telefoną ringtone garsai, kad reikštų skirtingus pašnekovus telefonu. Identifikavimas – Kai jūs esate susitikime ir telefone skamba, jūs žinosite, jei tai jūsų per jūsų nešiojamąjį telefoną ringtone Malonumas – Nors kai kurie žmonės randa juos nešiojamasis telefonas ringtones ‘erzinantis’, jie turi tam tikrą kreipimąsi tarp jaunesnių Telefonai savininkų.

Nešiojamasis telefonas ringtone reklaminės kampanijos tapo nepaprastai populiarus, nors jie taip pat pritraukė didelę kritiką.

Alternatyva nešiojamajam telefonui ringtone yra vibruojantis pavojus. Ypač naudinga triukšmingose aplinkose ar vietose, kur nešiojamasis telefonas ringtone triukšmas būtų neramus klausymuisi, kurį susilpninama

Tipai Nešiojamojo telefono Ringtones

Yra tipiškai trys skirtingi tipai nešiojamojo telefono ringtones: monoakustinis nešiojamasis telefonas ringtones, poliakustinis nešiojamasis telefonas ringtones ir muzikos Atminties kortelės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *