Nekilnojamojo turto apžvalga ir komercinės skolinančios tendencijos 2015 Kalifornijoje

parašė , 2016-05-25 20:25

Mes esame apsisukimas iki 2015 galo. Metai buvo pilni įvykių Kalifornijos nekilnojamojo turto pramonei.

Jie yra įsimintiniausios vietos kaip praneštas Nacionalinės asociacijos Nekilnojamojo turto pardavimo agentų pradžioje praėjusio mėnesio (2015 m. lapkričio):

Komercinės vakansijos normos smuko įstaigai, pramoninėms ir mažmeninėms ypatybėms. Ta pati tendencija yra numatyta, kad tęstųsi 2016.

Reikalavimas ir butų aprūpinimas buvo pastovūs. Laukiama, kad jie pakils ateinančiais metais.

Komerciniai ir gyvenamieji nuompinigiai pakilo per valdybą iš 2.5 procentų į 3.7 procentus. Nuompinigiai ketina pakilti vis dar toliau ypač su nesena išvyka palūkanų normoje.
Alternatyvūs skolintojai įgijo daugiau naudos, kadangi bankai tapo išrankesni. Vyriausybė ir vartotojo reguliavimas suspaudžia jų šios pramonės, bet technologijos kontrolę, ir ekonominės sąlygos padeda pramonei klestėti.

Fonas

2015 galbūt buvo pradžia į nuosmukio galą. Ekonominė veikla aukštino 2.4 procentus artėjant 2014 pabaigai, pripūsdama truputį oro į nekilnojamojo turto rinką. Statyba – didžia dalimi komercinis ir aukščiau įvertintas – būdavo pastoviai judėjime. Apgyvendinimo inventorius buvo didžia dalimi mažas. Žmonės siekė apgyvendinimo. Bet jei jūs galėjote leisti sau tai ar užgrobti paskolą, kurią jūs galėjote grąžinti, jūs nenorėjote perkelti namus ar investuoti kapitalą.

Darbo perspektyvos pakėlė 2014. Pradžiai 2015, verslo investicija ir išlaidos pakilo 1.6 procentai. Likusi dalis metų pamatė pažįstamą nesėkmę ir bumą išlaidų, kurios padidėjo į 8.0 procentų perteklių anksčiau, negu tai atėmė pasitikėjimą ir pakilo vėl. Paskutinis šių metų ketvirtis buvo minkščiausias 2.6 procentuose. Komerciniai investitoriai buvo didžia dalimi mažos įmonės savininkai ir turtingi emigrantai. Gyvenamieji investitoriai buvo daugiausia nuo vidurio viršutinės vidutinės klasės šeimoms – didžia dalimi demografinio sprogimo metu gimusiems vaikams – kas buvo linkęs pažiūrėti į nuomą. Turtingi užsieniečiai įsigijo namus tam tikruose rajonuose Kalifornijos, taip pat. Kurį laiką, atrodė, kinai labiausiai domėjosi turtu ypač Los Andžele ir supančiuose priemiesčiuose. Turtingi verslininkai nuo Niujorko tėškė savo taškelius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Blykstelėjimas ekrane apėmė augančias nuosavybės mokesčio pajamas, paleisdamas raketą turto kainas (kurie yra trigubame ir 4 vienaženklio skaičiaus skaičiuose rajonuose tokiuose kaip San Franciskas, Los Andželas ir priemiesčiai), krintantis inventorius, kuris nepajėgia atitikti paklausą, ir, vėliau, 0.25 % išvyką palūkanų normose.

Kai kurie ekspertai kalba apie ‘apgyvendinimo burbulo’ krizę, kur erdvė ir apgyvendinimo kainos tampa tiek praretintos, kad tiktai labai turtingas sugebėtų nupirkti namus. Šitie ekspertai reikalauja vyriausybės kišimosi ir numato apgyvendinimo stygių, kuris superatiduotų tą 2006. Statistika rodo, kad keli negali užmokėti nuompinigius. Jungtinis Centras Apgyvendinimo Studijavimo Harvardo universiteto (JCHS) išdėstė, kad svarbiausiuose rajonuose tokiuose kaip San Franciskas ir Los Andželas beveik 60 procentų nuomininko suvartojo per daug jų pajamų stogui per jų galvas. Apytiksliai 58.5 procentų nuomininko nuo Los Andželo / Oranžinė Grafystė (LA/OC), metro rajonai yra "apkrauti", kas reiškia, kad jie naudoja daugiau kaip 30 procentų savo pajamų nuompinigiams ir pralaimi lauke ant kitų pirmo būtinumo dalykų tokių kaip maistas ir sveikatos priežiūra. Tiek daug, kiek, pasakoma, kad 32.8 procentai nuomininko yra "sunkiai apkrauti", vartodami daugiau kaip 50 procentų jų pajamų nuompinigių užmokesčiui. Los Andželas, jie atsiskaitė, tapo 22-uoju mažiausiai įperkamu metro šalyje, ir per didelis skaičius nuomininko buvo iškeldinta dėl jų nesėkmės užmokėti jų nuompinigius.

Ant antrosios pusės, infliacija Kalifornijoje pasiekė 0.5 % per 12 mėnesių, naujausių kaip publikuotas Amerikos vyriausybės 2015 m. gruodžio 15-ąją. ‘Apgyvendinimo burbulo’ scenarijaus kritikai nustumia problemas ir nurodo į Kalifornijos svyravimą kaip ekonominiam pasiūlos ir paklausos įstatymui reprezentavimas. Kainos yra aukštos todėl, kad aprūpinimas nepajėgia atitikti paklausą. Išplėsta nekilnojamojo turto rinka, jie ginčijasi, nuleistų kainą.

Komercinės vakansijos normos smuko įstaigai, pramoninės ir mažmeninės ypatybės

Per praėjusius metus, komercinės vakansijos normos Kalifornijoje sudarė kontraktą dėl įstaigos, pramoninių ir mažmeninių ypatybių. Reikalavimas komercinę erdvę pakilo 2015 ir kaip laukiama, tęs aukštinti ateinančiais metais. Daugiau įstaigų buvo statomos ir pagriebiamos verslo profesionalų ir emigrantų ar užsieniečių, kurie turėjo pinigus. Komerciniai nuompinigiai pakilo per valdybą iš 2.5 procentų 2014 į 3.7 procentus tai praėjusiais metais. Kainos vis dar kyla nors ir pagal truputį lėtesnę normą.

Skirtingai nuo didelių komercinių sandorių, praneštų Tikros Kapitalo Analitikos (RCA), kurie buvo daugiausia apdirbti per vietinius bankus, atrodo, lyg alternatyvūs skolintojai surado daugiau pasisekimo su maža įmone ir verslininkais. Dauguma bankų Kalifornijoje yra linkę nenorėti paskolinti tokiems asmenims, net kai kredito istorija ir patikimumas pateisina paskolos paraišką. Bankai patikrina pagal atlikimą ir patirtį. Didžioji dalis nenori paskolinti atvykėliams verslo lauke ir norėti turėti reikalo su korporaciniais vadovais. Penkiasdešimt aštuoni procentai verslininkų ir mažos įmonės savininkų vis dar artėja prie vietinių ir regioninių bankų kaip jų pirmas įėjimo šaltinis. Didžioji dalis yra atmesta. Alternatyvūs skolintojai – iš kurių vienas yra komerciniai kieti pinigų skolintojai – lieka jų paskesnį pasirinkimą.

Reikalavimas ir butų aprūpinimas buvo pastovūs. Laukiama, kad jie pakils ateinančiais metais.

2015, buto sektorius Kalifornijoje liko geriausią atlikėją, su nacionalinėmis vakansijomis, sklandančiomis apytiksliai 4.0 procentai. Tačiau, reikšmingas naujas buto vienetų aprūpinimas įėjo į rinką per metus, privesdamas prie problemų apie perteklinį apsirūpinimą kai kuriuose rajonuose. Tuo pačiu metu, tiekite pralenktą reikalavimą darbininkų klasės šeimomis ir žemesniąja vidurine klase, negalėti sutikti kainas. Kalifornijos vidutiniai mėnesiniai nuompinigiai yra apytiksliai 1.240$, 50 procentų aukščiau negu likusi dalis šalies (840$ per mėnesį). Naujas buto baigimas pridėjo 230 000 vienetų ant rinkos šiais metais. Apimtis naujos erdvės buto vakansijose padidino nuo 4.1 procento pirmame ketvirtyje į 4.3 procentus prie ketvirto ketvirčio 2015. Nuompinigiai padidėjo taip pat.

Alternatyvus skolinimas 2015 Kalifornijoje:

Alternatyvūs skolintojai įgijo daugiau naudos, kadangi bankai tapo išrankesni. Vyriausybė ir vartotojo reguliavimas suspaudžia jų šios pramonės, bet technologijos kontrolę, ir ekonominės sąlygos padeda pramonei klestėti

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Finansinių įsipareigojimų nevykdymo dažnumas pasiekė naują žemą 2015. Tai didžia dalimi buvo dėl pervėrimo turto namų, kurie padarė jį vis daugiau ir daugiau sudėtingesnį paskolos gavėjams grąžinti jų paskolas.

Redfin, gyvenamoji nekilnojamojo turto kompanija, kuri aprūpina tinklu pagrįstą nekilnojamojo turto duomenų bazę ir maklerystės paslaugas numato, kad nesenas smaigalys palūkanų normoje privers finansinių įsipareigojimų nevykdymą užaugti ateinančiais metais. Kai kurie kieti pinigų skolintojai tapo griežtesni apie tai, kam jie skolina. Daugiau yra linkęs ištirti kredito istoriją taip pat kaip vertę įkeisto turto, bet kadangi daugelis (ypač naujesni atstovai) susitelkia ties įkeistu turtu, skolintojai gali išleisti kelias penurious paskolos gavėjų skaidrę pro šalį ir patirti nenaudingas paskolas.

Taip pat tame pernai, federalinė vyriausybė ir vietinės vartotojų apsaugos agentūros įvedė naują reguliavimą, tokį kaip TRID, kuris suvaldė pramonę, kontroliavo procesą, kontroliuotus sandorius, ir sulėtino alternatyvią komercinę skolinančią sistemą. NEKILNOJAMOJO TURTO PARDAVIMO AGENTAI cituoja tai kaip labiausiai tinkamą priežastį banko kapitalo stygiaus brokeriams ir nekilnojamojo turto patarėjams kadangi nepatyrusiems ar pasirodantiems privatiems skolintojams buvo sudėtingiau surasti partnerius, kurie nori padėti jiems fondo investitoriai.

Antra, paskola iki vertės (LTV), kurį santykis smukdė per valdybą, kuri daro komercinius kietus pinigus, skolinančius patrauklesnį negu kada nors. Auganti rinka privertė privačius skolintojus tapti agresyvesnė ir konkurencinga jų paslaugoje. Kai kurios žemesnės užmokesčio normos, daugelis griežia smuiku aplink su terminais, ir numato padaryti juos patogesnius ir greitesnius, kiti siūlo įvairovę paskolų, ir vis daugiau ir daugiau daugiau skolintojo reguliuoja LTV normas į nepaprastai patrauklius aukščius.

Laukas taip pat užaugo, kad atitiktų Kalifornietiško investitoriaus didėjimo paklausą fondams ir aptarnautų tuos, kas yra atmestas bankų. Tiems, kas yra elastingas, technologiškai linkęs, ir supratimas, TechCrunch.com Tom SEO mato daug žadančią ateitį.

Transportavimo paslaugos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *