Kaip refinansuoti paskolas?

parašė , 2016-05-19 23:57

RefinansavimasPaskolų refinansavimas yra reikalingas, kai susikaupia per daug įsiskolinimų. Beveik be išimčių tie įsiskolinimai būna greitųjų kreditų formoje. Nėra ko stebėtis, juk juos gauti yra nepalyginamai lengviau nei kitas paskolas. Tas lengvumas, prie kurio pridėti reikėtų nepalyginamai didesnę jų reklamą, sukuria tokią situaciją. Iš to kyla būtinybė gauti paskolų refinansavimą. Jis kažkiek padeda susitvarkyti su įsiskolinimais, nes sumažina jų palūkanas. Dar tikrai padeda suteikta galimybė gauti papildomą paskolą jau ant visų turimų. Šeip kredito bendrovės nėra linkusios teikti paskolų jau turintiems įsiskolinimų. Bet kadangi čia kalbame apie refinansavimą ir jį sekantį sumažėjusią įmokų sumą, bendrovės elgiasi kitaip.

Taip, kas tas refinansavimas yra aišku, bet kaip reikia refinansuoti paskolas? Kaip atrodo visas procesas? Kas gali tą refinansavimą gauti? Daug klausimų ir į visus juos ir daugelį kitų rasite atsakymus šiame straipsnyje.

Refinansuoti paskolas nėra labai sudėtinga. Pradžiai turite susirasti kredito bendrovę arba komercinį banką kur būtų teikiamos refinansavimo paslaugos. Gal kiek paradoksalu, bet lengviau surasti kredito bendrovę nei banką kur būtų refinansuojamos paskolos. Turbūt taip yra dėl skirtingų verslo modelių. Bankai stengiasi suteikti didelės vertės verslo paskolas ir vartojamas paskolas patikimai klientūrai. O kredito bendrovės jau elgiasi kitaip. Jų noras yra kad paskolos internetu pasiektų būtent tuos žmonių segmentus, kuriems bankai neteikia paskolų. Tai yra būtent rizikingesni segmentai, kur žmonės uždirba mažiau ar neuždirba visai. Kreditų refinansavimo prašo tie patys žmonės, kurie prašo greitųjų kreditų. Bet net ir tarp tokių bendrovių tik saujelė teikia refinansavimą. Neseniai buvo tik trys ar keturios tokios institucijos, o dabar jau atsirado ir visos penkios. Kalbant apytiksliai, tai sudaro tik kokį penktadalį visos greitųjų paskolų rinkos. Todėl geriausia kalbėti tik apie tas bendroves, nes greičiausiai tarp jų ir vyks pasirinkimas.

Susiraskite visas ir susidarykite jų sąrašą. Susidėkite ir savo prioritetus, kas jums yra svarbiausia refinansavime. Jūsų prioritetai priklausys nuo jūsų predikamento. Daug prisiskolinus bus svarbi refinansavimo sumo, o turint mažiau įsiskolinimų – rūpės palūkanas ir visokios akcijos. Paskolų refinansavimas internetu yra labai pelningas dalykas. Vien ką jau pasako, kad refinansavimo paskolos būna daug didesnės vertės nei įprastai. O dėl to įvairiausios nuolaidos pilasi kaip iš gausybės rago. Klientų mažai, o pelnas tai didžiulis. Kiekvienas kreditorius gali pasiūlyti kažkokią nuolaidėlę ar pritaikyti jums asmeninį refinansavimą. Viskas tik tam, kad būtumėte pritraukti kaip uodas prie lemputės. Vienas iš pavyzdžių yra net iki kelių dešimčių pigesnis greitųjų kreditų refinansavimas nei įprasta paskola. Apie tokią nuolaidą eilinis klientas gali tik pasvajoti. Atsižvelkite į viską, kas jums yra siūloma ir išsirinkite dvi ar tris jums labiausiai patinkančias bendroves.

Būkite tikri, kad jums siūlomas refinansavimas tikrai tenkina jūsų poreikius. Ne visi kreditoriai nori refinansuoti paskolas jei jos yra sukauptos iš didelio kiekio kitų bendrovių. Kai kurie apsiriboja trimis skirtingais kreditoriais; kai kurie gali refinansuoti ir iki septynių skirtingų paskolų internetu. Yra dar daugiau visokių detalių. Būtinai į jas atsižvelkite. Kitu atveju galite apsirinkti, iššvaistyti savo laiką ir galiausiai refinansavimo internetu negaukite.

Tuomet belieka labai paprastas žingsnis: susisiekite dėl išsirinktų refinansavimų. Standartinės sąlygos paskolų refinansavime neegzistuoja. Viskas yra derinama individualiame lygmenyje, todėl toks konktaktavimas yra būtinas. Per 24 valandas gausite asmeninį paskolų refinansavimo pasiūlymą. Jums bus suteikta laiko apsispręsti ar jį priimti ar ne. Priėmus pasirašysite sutartį, visos jūsų turimos paskolos internetu bus perleistos šiam refinansavimo tiekėjui, o visos jūsų įmokos dabar plauks tik pas jį vienintelį. Tai leis jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko, ir energijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *