Apsaugos paslaugos

parašė , 2016-05-19 23:53

Gyvename laikais, kai beveik visuose naujos statybos butuose yra montuojamos signalizacijos. Nors šiandien būstai yra daug saugesni nei senesniais laikais, vien šarvuotos durys nuo plėšikų nėra pakankama apsauga. Signalizacija ir rimta apsaugos sistema yra geriausias sprendimas norint apsaugoti tiek savo individualų būstą tiek įmonės turtą. Kitaip pavojus kyla ne tik komerciniam turtui, bet ir tikimybei pratasti saugumo jausmą tarp ilgai saugiomis laikytų savų namų sienų. Šiandien kalbėsime apie saugos tarnybą „Apsaugos komanda“ ir pristatysime jos teikiamas paslaugas.

Saugos tarnybos „Apsaugos komanda“ paslaugos

Signalizacijos saugumuiSaugos tarnyba „Apsaugos komanda“ veikia jau ne vienerius metus ir per tą laiką yra užsitarnavusi geriausius klientų įvertinimus. Bendrovės teikiamos paslaugos – techninė objektų apsauga, budėjimas postuose ir teritorijose, fizinė asmenų apsauga, ginkluota krovinių palyda, inkasacijos paslaugos, brangių materialinių vertybių pervežimas, patruliavimas, apsauga renginių metu, saugos sistemų montavimas, elektros instaliacija, techninė priežiūra, transporto valdymas, taip pat teikiamos išsamios konsultacijos. Šiandien bendrovė gali pasididžiuoti sauganti daugiau negu trisdešimt tūkstančių įvairaus tipo objektų. Komanda visada pabrėžią visų sutartinių sąlygų laikymąsi ir žalos atlyginimą, jei dėl bendrovės sutarties nesilaikymo nukentėtų kliento pusė. Kaip ten bebūtų, iki šiol apie bendrovę vyrauja tik geriausi klientų atsiliepimai. Bendrovės tikslas yra teikti kokybiškas apsaugos paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Teikiant šias paslaugas naudojama naujausia, inovatyviausia technika bei ryšio priemonės. Įmonėje dirba atsakingi, fiziškai tinkamai pasiruošę ir puikiai sudėtingas situacijas gebantys spręsti apsaugos darbuotojai. Specialistai yra specialiai apmokyti, supažindinti su įvairių priemonių veikimu ir dažnomis pavojingomis situacijomis, kurios gali ištikti tarnybos metu. Internetiniame bendrovės puslapyje pabrėžiama, kad saugos tarnybos „Apsaugos komanda“ pagrindinis sėkmingos veiklos variklis būtent ir yra pasitikėjimas kompetetingais, etikos normas išmanančiais, nepriekaištingą fizinį ir psichologinį pasiruošimą turinčiais darbuotojais. Tooliau plačiau pakalbėkime apie tai, kodėl šiandien signalizacija yra įrengiama visuose naujo tipo būstuose ir įmonėse.

„Apsaugos komanda“ kompetencija

Kaip jau minėjome straipsnio pradžioje, komercinio objekto ar individualaus būsto apsauga yra gana sudėtingas procesas, pirmiausia reikalaujantis puikių techninių, išmanių elektroninių priemonių bei daugybės žmogiškųjų resursų. Saugos tarnyba „Apsaugos komanda specializuojasi kokybiškame ir aukščiausius standartus atitinkančiame saugos sistemų projektavime. Taip pat bendrovė diegia apsaugos sistemas bei joms teikia ilgalaikę garantinę bei pogarantinę priežiūrą. Apsaugos sistemai priklauso tiek praėjimo sistemos, tiek vaizdo stebėjimo įrengimai, įvairių jutiklių pritaikymas. Violė iš Vilniaus visai neseniai atidarė savo grožio saloną ir ilgai svarstė, kokią apsaugos firmą rinktis salonui saugoti. Kadangi grozio salonas yra gana aušto lygmens, jame supirkta inovatyvi technika, prabangios priemonės, sukais nemaža pinigų apyvarta, svarbu buvo garantuoti patikimiausią apsaugą ir kontrolę. Ne paslaptis, kad saugos tarnybų sostinėje gausu ir kartais tokia įvairovė tik dar labiau apsunkina pasirinkimo procesą. Tokiais atvejais verta atsižvelgti į klientų atsiliepimus, viešojoje erdvėje formuojamą įvaizdį ir kitus aspektus. Būtent šiuos aspektus pasvėrusi, Violė nusprendė rinktis saugos tarnybą „Apsaugos komanda“. Specialistai suprojektavo inovatyvią ir itin išmanią apsaugos sistemą, sumontavo ją. Su minėta benrove Violė bendradarbiauja jau antrus metus ir nė karto neteko nusivilti. Jeigu signalizacija suveikia netyčia ar sureaguoja per jautriai, komanda prisistato žaibiškai, todėl nekyla abejonių, kad ištikus rimtam pavojaus signalui, situacija būtų suvaldyta žaibiškai. Saugos tarnyba „Apsaugos komanda“ – aukščiausios kvalifikacijos, puikaus pasiruošimo ir solidžią patirtį turintys apsaugos sistemų meistrai, apsaugosiantys ne tik jūsų būsto ar įmonės sienas, bet ir sugrąžinsiantys jūsų vidinį saugumo jausmą.

Vienas atsakymas į “Apsaugos paslaugos”

  1. Aivaras says:

    Tiek verslui, tiek savam būstui yra svarbu saugumas, tad šiais laikais įsirengti signalziaciją ir savo namuose jau nieko nebestebina. Svarbu išsirinkti gerą apsaugos sitemą, kurioje būtų kokybiškas judesio daviklis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *