Naujos statybos būstas laimi prieš seną statybą. Kodėl? Kelios priežastys

parašė , 2020-12-18 15:16

Gyvenimas nuosavuose namuose suteikia labai daug privalumų. Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar perkamas namas, ar butas. Juk dažniausiai labiausiai įtaką daro tai, kad pagaliau gyvenama tokiuose namuose, kurie iki mažiausių smulkmenų atitinka poreikius ir kurie tikrai gali būti vadinami namais…

Naujos statybos būstas, žinoma, yra kur kas geresnis pasirinkimas. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad galima su paskola pirkti tokius namus, kurie kiekvienam labiausiai tinka ir patinka. Ir tuo pačiu NT stebėtojai akcentuoja, kad lietuviai dažniausiai renkasi naujesnius butus, kadangi senos statybos dažniausiai ne tokie funkcionalūs.

BūstaiPirmiausia senos statybos bustai dažniausiai ne tokie erdvūs, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl naujai statybai dažniausiai skiriama kur kas daugiau dėmesio. Paprasčiausiai žmonėms patinka šviesa ir tuo pačiu jie renkasi tokius, kurie yra kuo erdvesni, kadangi juose gyvenimo kokybė yra kur kas geresnė. Žinoma, visada galima bandyti senos statybos butukus taip pat prikelti naujam gyvenimui, tačiau nepamirškite, kad dažniausiai tokio būsto prikėlimas kainuoja tiek daug, kad galiausiai labiau apsimoka iškart sumokėti kiek daugiau, tačiau galiausiai gyventi tokiuose namuose, kurie iki mažiausių smulkmenų patenkina poreikius.

Taigi, mokėdami daugiau dažniausiai gaunate ne tik kur kas geresnę kokybę, tačiau taip pat dalinai pavyksta nemažai sutaupyti. Paprasčiausiai sumokate už tas sistemas, kurios vėliau tarnauja ilgus metus, tad jos ir kur kas labiau atsiperka ir tuo pačiu kur kas našiau tarnauja. O kai reikia senos statybos būstą prikelti naujam gyvenimui – tai dažniausiai tampa labai nepatogu ir tuo pačiu reikalauja laiko bei investicijų, kurios ne visada atsiperka.

Jeigu norite būti ramus, kad gaunate tą kokybę, kurios Jums tikrai reikia – tokiu atveju geriausia sumokėti tiek, kiek reikia, kad poreikiai būtų patenkinami. O kadangi gyvenamojo būsto pasirinkimas yra tikrai labai svarbus aspektas gyvenime – verta skirti dėmesio smulkmenoms ir atsakingai pasirinkti, kad gyvenimas tikrai būtų pats geriausias ir labiausiai patenkinantis poreikius.

Raskite namus, kuriuos tikrai galima vadinti NAMAIS…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *