Verslo paskolos ir kaip jas gauti

parašė , 2020-11-28 15:43

Verslo paskolosKas svarbiausia verslui? Prieš visus kitus dalykus yra pinigai, lėšos, finansai. Be jų, jokia net verslo pradžia nėra įsivaizduojama. UABui įsteigti reikalingas 2500 eurų pradinis įnašas. Jei kalbėsime apie eilinius piliečius, vidutinį, statistinį lietuvį, tai jis galbūt net neturi daug santaupų, todėl net ir verslo pradžia gali būti sudėtinga, gali būti sunku jį pradėti. Todėl paskolos verslui gali reikėti net pradedant bet ką daryti, prieš žengiant bet kokį pirmą žingsnį. Tuomet aišku yra ir pati veikla, kuri reikalauja dar didesnio finansavimo. Nes UABo atveju, tai gali net pasirinkti kitą veiklos formą: individualią veiklą, verslo liudijimą, mažąją bendriją, individualią įmonę ar kitą teisinę formą. Jos nereikalauja pradinio kapitalo, todėl lengviau pradėti. Bet nesvarbu kokią veiklos formą pasirinksite, verslo vystymas reikalaus lėšų, kurias padengti iš savo kišenės, iš nuosavo kapitalo gali tik labai nedidelė dalis žmonių, kurie dažniausiai jau ir taip sukasi verslo pasaulyje.

Visiems kitiems – reikia ieškoti kitų išeičių. Paprasčiausia iš jų yra verslo paskolos, kuriomis naudojasi dauguma verslų, net nesvarbu nuo jų dydžio. Tik pagalvokite apie tai, kad net didžiausios pasaulyje korporacijos turi finansinių įsipareigojimų dėl įvairių priežasčių. Kartais jie yra didesni, o kartais ir mažesni, bet jie labai dažnai yra bet kokio verslo subjekto pakeleiviai. Todėl verslo paskola turėtų būti kažkas, ko bijoti ar dėl ko gėdytis tikrai nereikėtų.

Jei išsiaiškinome kas yra verslo paskolos ir kam jos reikalingos, dabar atsakymime į antrą klausimą – kaip tokią gauti? Jei jau pasakėme a, tai pasakykime ir ž. Atsakymas yra dvejopas. Jis priklauso nuo jūsų verslo poreikio ir jo dydžio.

Jei vykdote verslu laikote ir savo individualią veiklą ar darbą pagal verslo liudijimą, tai pirmas ir paprasčiausias verslo paskolos variantas yra labai paprastas. Tam reikalui galite tiesiog panaudoti elementariausią vartojimo paskolą. Jas skolina be užstato ir kreditorius jų nepririša prie jokio pirkinio ar paslaugos, todėl galite gautus pinigus panaudoti kaip tik norite, pagal bet kokį savo poreikį. Taip paskolos su individualia veikla gali būti pačios paprasčiausios.

Kitas variantas yra bandyti gauti paskolą verslui iš banko. Čia jau yra kitaip, nes tam reikalingi verslo planai ir šiaip daug dokumentų tvarkymo. Tokia verslo paskola yra naudingesnė ir rekomenduojama tada, kai pinigų poreikis versle tikrai yra didelis. Apskritai gauti paskolą tokioje formoje galėsite tik turint UAB, t.y. kaip juridinis vienetas. Kitu atveju, geriau tiesiog verslo poreikiams panaudoti asmeninį vartojimo kreditą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *