Multišeima, finansuojanti patarimus.

parašė , 2012-05-05 09:54

ikas. Daugiabučiai namai yra karšti šiandien. Iš tikrųjų tie, kas valdo juos nauda iš šios kaip numesti svorio nekilnojamojo turto krintančių vertybinių popierių rinkos. Jei jūs norite žinoti, kaip yra, kad, tik galvokite apie būsto savininkų milijonus, kurių ypatybės buvo pašalintos ar buvo keltos trumpam pardavinėjimui jų namai. Šitie žmonės dabar nomuoja, jie negali ruoštis, kad nupirktų kitą namą, bent jau ne kelis metus. Tuo laiku, bankai nėra jokiame skubėjime atmesti neseniai pašalintus namus, kadangi vyriausybė padėjo jiems šalinti jų nuostolius (per išgelbėjimą). Tuo metu, kai šitie namai sėdi neužimti per daug mėnesių, jei ne metai, butai pasidaro pilni, ir daugiau reikalavimo tokiu būdu sukuriama.
Prieš skubėjimą ieškoti daugiabučių namų būti įsitikinęs, kad studijuos, ką tai ima, kad ruoštųsi paskolai dabar. Oda žaidime yra reikalingumas, yra numeris 100 % paskolos programų, pasiekiamų šiandien nesvarbu, ką internetas sako. Finansinė jėga yra taip pat reikalinga, skolintojas turi jaustis atsipalaidavęs, kurį jūs turėsite pakankamą atsargų/tinklų vertę, kad apimtumėte paskolos užmokesčiams, turi aukšta vakansija įvykti, ar pagrindinis remontas turi būti padarytas. Ir paskutinis, bet ne mažiausiai, tai yra fonas turėjime ir daugiabučių namų vadovavime. Turėjimas ir hostingas valdantis privačią nuosavybę nėra pakankama patirtis, taip, kuris abu yra nekilnojamasis turtas, bet visiškai skirtingos veislės. Daugiau detalių apie, kaip dėti save iš pradžių linijoje tam, kad finansuotų perskaito mano praėjusį straipsnį, tituluotą "Tikrovė prieš Fantaziją Komerciniame Finansavime".

Kiek hostingas daugiabučio namo paskolos programos ten yra keli, kuriais dauguma užgrūdintų savininkų/investitorių šiuo metu pasinaudoja. Pavyzdžiui, yra Multišeima Maža Paskolos Programa, kuri supaprastina visą paskolos procesą multišeimos įsigijimui ir iš naujo finansuojantis paskoloms tarp $1 milijono į $3 milijonus ($5 milijonai pagrindiniame MSAs). Kodėl ši paskola yra taip vėsi? Visų pirma todėl, kad, kai tik jūs turite tai jūs neturėsite iš naujo finansuoti po kelių metų. Jūs matote, dauguma banko paskolų turi terminus trys, penki, septyneri ar dešimt metų (su baliono užmokesčiais ir ilgesniu skolos išmokėjimu), po kurio savininkai tiesiog yra priversti iš naujo finansuoti. Ne su šia paskola! Jūs gaunate žemą kursą ir taupote pinigus – ir teisingumą – neturėdamas iš naujo finansuoti ateityje.

Atrodo per gerai būti teisinga? Ne, ne iš tikrųjų, todėl, kad kaip minėtas anksčiau esminis mokėjimas grynaisiais (jei pirkimas) ar teisingumas (iš naujo finansuodamas) yra reikalingas. Laukite 70 iki 80 % LTV vidurkio (Paskola, kad Vertintumėte) be išimčių virš šios ribos. Laukite, kad aprūpinsite ankstesnės multišeimos nuosavybės ir kieto PFS įrodymą (Asmeninė Finansinė ataskaita). Jei jūs esate pusė, kelias ten yra mintis. Suraskite vertą pasitikėjimo partnerį su, ko suvienyti pastangas, ir atsiminti "vertą pasitikėjimo" žodį.

Kai prieita prie normų tuo metu, kai jie yra žemi jie nebus taip žemi kaip gyvenamosios normos. Tačiau, žemiau LTV geriau norma. Pavyzdžiui paskola su keturiasdešimt procentų teisingumu ir aukštesniu įsiskolinusiu paslaugos santykiu turės naudos formoje žemesnių normų dėl jo žemesnio pavojaus. (Kadangi normos citata prašom susisiekti su manimi). Kitas skirtumas yra, kad gyvenamosios paskolos šiandien yra linkusios atvykti be išankstinio apmokėjimo nubaudimo tuo metu, kai daug komercinių paskolų daro. Taip, ko paskolos gavėjas turi laukti? Iki penkerių metų su nubaudimu nustatė, kada paskola yra pasirašyta. Dar, to neturi laikyti didele žala, jei jūs neplanuojate turto per kelerius ateinančius metus pardavimas. Ši paskolos programa yra geriausiai panaudota planuojantiems laikymasis turtui ilgesniame laike (daugiau kaip penkeri metai) kitaip, yra geresnių programų trumpalaikiams investitoriams.

Ypatybės, kurioms geriausiai tinkama šiai programai, yra tie gerame į didelę sąlygą ir su aukštomis užvaldymo normomis 90 % ar virš. Aš matau daug prašymų ten apimtų sielvarto multišeimos ypatybių ir taip, yra didelių galimybių pirkime ir tokių ypatybių stabilizavime. Ir kieti pinigai ar privatūs pinigai gali būti laikinu sprendimu. Po to, kai turtas yra visiškai stabilizuotas, jis gali tada vertinti Multišeimai Mažą Paskolos Programą.

Prašom pabandyti užmiršti nurodymus nuo praėjusio dešimtmečio. Neužmirškite jokio mokėjimo grynaisiais ar mažų mokėjimo grynaisiais programų. Užmirškite nustatytas pajamas, jokias pajamas ir jokias dokumentacijos programas. Jie yra fantazija, nerealistiškos, laiką eikvojančios mintys. Jie išėjo ir negrįžimas per ilgą laiką. Užgrūdinti investitoriai žino tai, ir štai kodėl jie dirba greičiau efektyviai, kai jie yra finansavimo reikalingume. Jų tikslas yra sėkmingas uždarymas, ir jie žino tai, ką jis ima, kad gautų ten… gyvybingą projektą ir gyvybingą paskolos gavėją su daugiau negu reikia įrodymo apsirūpinti skolintojui.

Vienas paskutinis patarimas. Jei jūs tikėsitės finansuoti daugiabučius namus Kroatijoje ar Australijoje ar kažkame kitame toli žemė, jūs nefinansuoti Amerikos skolintojų. Nesvarbu, kaip kreipdamasis jūsų projektas yra tai nevyks. Kodėl? Problema yra vienas iš apmokestinimo. Jei užsienio bankas turėtų padaryti didelę paskolą čia valstybėse, Amerikos vyriausybė apmokestintų užsienio jo palūkanų pajamų 30 % skolintojo mokestį. Priešingai, Amerikos skolintojas, darantis paskolą kitoje šalyje, pasiduotų panašiam mokesčiui, primestam užsienio šalies (derinkite aplink savo daugiau detalių mokesčio patarėją). Yra viena išimtis, tačiau, ir tai yra, jei Australijos bankas pradeda šalutinį banką čia JAV, ir filialas daro paskolas JAV. Apskritai kalbant, jei jūs siekiate paskolos Kroatijoje, taupote laiką ir energiją, ir einate vietinis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *