Jūsų verslo plane – pasiaiškina aiškiai, ar nepasiseka.

parašė , 2012-04-29 09:56

ikas. Bendra nesėkmė sugavo mano dėmesį. Lengva praleisti kritišką informaciją, kuri aiškina kultūrinį jūsų šalies nustatymą, kai jūsų istorija yra perskaityta kažko kitoje kultūroje. [Kadangi mes suprantame mūsų vietinį ‘pasaulį’, mes manome, kad visi kiti daro.] zidiniu apdaila Taip pat apgaulingai sudėtinga aprūpinti gerai konstruotą paaiškinimą kažko, kurį mes žinome artimai visam nepažįstamajam. Pabandykite aiškinti pasiaiškinimą pokšto, kurį jūs suradote triukšmingai juokingas, kažkam, kas neturėjo ten išgirsti to! Tai gali būti stebėtinai sudėtinga ir iššūkio metimas.
Aš gyvenu Australijoje, ‘gerai išvystytoje’ šalyje. Aš buvau į Afriką dažnai, ir į daugelį šalių – trumpiems laikotarpiams. Tačiau, aš žinau nedaug apie kasdienį gyvenimą kaimiškoje Afrikoje. Jei aš perskaitysiu verslo planą, kuris yra nustatytas kaimiškoje pagerank tikrinimas Afrikoje, man reikėsite jūsų, kad rūpestingai paaiškinčiau, kaip jūsų verslas turi valdyti ir sutikti visus mano [išvystytos pasaulinės problemos, kaip investitorius] man, kad turėtų tikėjimą, kad jūsų verslas yra praktinis ir tiksliai kainuotas. Jei investitorius nesupranta visų detalių to, kaip jūs ketinate valdyti verslą, jie neketina investuoti kapitalą.

Kad paimtumėte pavyzdį, pasakykime, kad jūs norite apdirbti auksą nuo rūdos nuo vietinių šachtų Afrikoje. Jūsų potencialus investuotojas, gyvenimai šalyje, kur elektros grotelės yra patikimi 99.99 %, tiekdamos valdžią bet koks laikas dienos, bet kokios dienos, bet kokių metų. Didžioji dalis Afrikos turi šalis, kur klubas šis patikimumas nėra pasiekiamas. Vietiniai verslo žmonės sužinojo, kad, kad turėtų patikimą gamybą, kurią jie turi sujungti į daugiau kaip vienerias valdžios groteles! Ar aprūpinkite ten savą elektrą. Tai aiškina reikalingumą papildomo projektavimo ir įrangą augalui. Jei jūs neaiškinate nepatikimos valdžios grotelių valstybės, papildomos kainos yra paslaptis investitoriui. Jie turi turbūt manyti, kad jūs pridedate projekto kainas, kad paimtumėte tuos pinigus sau savarankiškai… Būtent taip jie galvoja. Investitoriai yra retai empathic, jie yra paprastai labai įtariami.

Perskaitykite savo verslo sąvoką nuo perspektyvos kažko, kas nežino NIEKO apie jūsų visuomenę ar kultūrą. Labai lengva pražiūrėti tuo, kas ‘akivaizdu’ jums…

Pasiaiškinkite, ir jūsų kontekstą aiškiai, todėl, kad jūsų ‘auditorija’ negyvena, kur jūs darote… Jei jūsų galimybė nebus aiški, ar paini, tai investitorius finansuos verslą, kurį jie tikrai supranta.

Aš žinau, kad to darbas yra nepaprastai sudėtingas. Galbūt, kai jūs baigėte rašyti savo paaiškinimą, jūs galėtumėte paklausti, kažkas visiškai nunešė nuo to žinių rajono, kad perskaitytų jūsų dokumentą, ir praneštų žinią jums, ar jie visiškai supranta tai, ką jūs sakėte po to?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *