Mažos įmonės faktoringas: yra tas to vertas pradinis naudos praradimas?.

parašė , 2012-04-17 12:45

ikas. sms internetu Faktoringo kompanijos siūlo mažoms įmonėms būdą gauti jų nepadarytus gautinų sąskaitų sandorius, pakeltus kvadratu toli, neturėdamos turėti darbuotojų ir infrastruktūros jų savam kolekcijų skyriui. Tuo metu, kai mažos įmonės faktoringo kompanijos tikrai ima procentinį dydį įsigytų pinigų, dauguma atvejų jie gerai yra ti mažo praradimo verti, kad užmokėtų nepadarytą dues.

Didelės įmonės ir firmos, kurios išsiunčia tūkstančius sąskaitų pinigų mažiems kiekiams tikėtina suras ekonomišką faktoringą. Tai yra todėl, kad faktoringo kompanijos įkuria savo pasiūlymus skolingo kliento, o ne jūsų mažos įmonės kreditingumo ataskaita. Faktoringo kompanijos įkrauna kiekvienai sąskaitai ar pranešimui, kurį jie turi ištirti dėl kredito reitingo informacijos

Pavyzdžiui, jei jūs turėsite du šimtus klientų su nepadarytomis 50$ ar mažiau gautinomis sąskaitomis, kaina faktoringo kompanijai, kad ištirtų kiekvieną pranešimą kainuos daugiau pinigų, negu jūs taupysite prie outsourcing šią darbo rūšį. Mažos įmonės su dideliais nepadarytais gautinų sąskaitų prekyba automobiliais sandoriais, antra, suras verslo faktoringo paskolą, gerai vertą mažas naudos praradimas.

Apsispręsti, gaudamas faktoringo paskolą yra teisingas pasirinkimas jūsų verslui, užgrobti dalį popieriaus ir užrašyti išlaidas ir kiekvieno pasirinkimo naudą.

Kad pradėtumėte, suvokite, iki kiek palūkanos reguliarioje paskoloje galų gale prisidėtų. Atsižvelkite, kaip tikėtina jūs turėsite mokėti maksimumą kas paskolos mėnesį. Saugiausia išplėsti jūsų apytikrius apskaičiavimus iki, kaip skubiai jūs sugebėsite sumokėti paskolą.

Paskui, padarykite mažą tyrinėjimą tinkle, kad surastumėte faktoringo kompaniją, kuri sutinka jūsų specifikaciją. Jų faktoringo paslaugų detalės turi būti įrašytos į sąrašą pastebimai ant jų žiniatinklio svetainės, bet nėra drovios apie jiems pateikimą paklausimas ar elektroninio pašto siuntimas, jei jūs turite klausimus. Kai tik jūs turite visą tą informaciją, jūs sugebėsite padaryti realistinį apytikrį apskaičiavimą apie tai, kiek iš jūsų pranešimų nepadaryto balanso jūs pralaimėtumėte, pasirinkdamas faktoringo kompaniją.

Dabar, palyginkite jūsų kainą, darydamas jūsų savą kolekcijų darbą prieš kainą darbo su faktoringo kompanija. Dauguma atvejų, mažos įmonės faktoringas taupo pinigus ir papildomą įtampą ilgame prabėgime. Tačiau, kiekvienas verslas, verslo modelis ir finansinė padėtis yra unikalūs ir turi būti skirti atskirą dėmesį.

Analizuodamas ir išlygindamas duomenis rinkosi, jūs sugebėsite pamatyti, koks pasirinkimas yra geriausias jums ir jūsų mažai įmonei. Jei jums reikia pinigų rankoje tuoj pat, mažos įmonės faktoringo paskola yra patikimas ir efektyvus būdas gauti tik tai. Jūs galite prarasti truputį pinigų viršuje priekis, bet jei jūs investuosite savo staigų grynųjų pinigų antplūdį teisingai, tai padarys jus ryšuliu žemyn kelias.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *