Komercinis paskolos patarimas – kas būtina verslo paskolai?.

parašė , 2012-04-11 18:39

ikas. Kancleris neseniai paskelbė naują ‘Nacionalinį Paskolos garantijos Planą’, kad palaikytų skolinimą firmoms – dar, kodėl yra ten tiek mažai entuziazmas atsakant į tai?

Iždas patvirtina, kad tai su šitais komentarais "planas negalėtų padidinti visaapimančio kiekio, kurį bankai skolina Britanijos Kompanijoms". Firmos gali pamatyti tai kaip didėjimą tuo laiku, kai finansuojančios svarstomos problemos yra delikatus klausimas, bet jausmas yra, tai yra tik kita kasetė planas, kuriuo jojama, ‘padėti’ firmoms išlikti šiame sunkiame ekonominiame klimate.

Mūsų komerciniai finansų specialistai sako domenu gaudymas – "Be abejo tai bus kitas planas prisijungti prie nepavykusių iniciatyvų tsunami. Tik paklauskite savęs, kas įvyko Įmonės Finansų Garantijos Planui – kodėl yra ten toks lėtas sunaudojimas? Kas įvyko Įmonės Kapitalo Fondams? Vietinė Įmonės Partnerystė? Sąrašas yra nesibaigiantis, ir atrodo, visa tai įpainiojama biurokratizme
quot;

Yra aiškiai stimulų ten, bet firmos tikėtina kovos su laiku valdyti jų paraiškas greitieji kreditai tokiems finansams. Yra gausus administracijos kiekis, laikas ir papildomų sąnaudų firmos negali paskirti tokiems projektams.

Tai yra, kur mūsų komerciniai finansų partneriai gali padėti jūsų verslui. Mes galime kreiptis dėl verslo jų vardu finansų, palikdami juos, kad valdytume ir užaugintume jų verslą. Po laisvo pradinio susitikimo be įsipareigojimo jie žinos teisingą būdą gauti prieigą prie jūsų klientų finansų, ar tai tiesioginis per mūsų stiprią specialistų grupę skolintojų ar per finansų planą, tokiu būdu įveikiantį jūsų klientų vardu kliūtis.

Toks yra perteklius komercinių finansų planų, pasiekiamų, neįtikima, kad bet koks verslas gali būti ekspertu juose visuose. Komerciniai paskolos brokeriai gali būti linkę laikytis laisvas nuo įrangos, nuomojančios pavyzdžiui ir atvirkščiai. Įstatymai dažnai garantuoja, kad, kad būtų visiškai leidžiama ir pritariama kaip tam tikrų produktų tiekėjas tai tokiu būdu naktiniai klubai Vilniuje ne gyvybinga, kad išsitiestų per plonai ir pasirūpintų būti ekspertu kituose laukuose.

Visi išskyrus labai didžiausiomis kompanijomis yra linkę likti specialistus jų rajone ekspertizės, o ne kirsti į kitus laukus. FSA reguliavimas garantuoja sutikimą ir todėl kad verslo svarstomas patarėjas, priimdami jie įsipareigoja duoti vadovavimą, apimtą po FSA reguliavimu, žinoma, yra iš tikrųjų vertintas, kad aptartų tokius reikalus.

Atnaujinimas judėjimuose vyriausybės politikoje yra taip pat iššūkis savyje savarankiškai taip, bet koks geras patarėjas garantuos, kad jie atnaujino dėl tokių reikalų taip pat.

Jei jūs turite kokius nors klausimus dėl Finansų rinkos, tada prašom užmegzti ryšį per mano žiniatinklio svetainę. Aš esu laimingas pasiūlydamas vadovavimą ant to, kas pasiekiama rinkoje, pagrįstoje asmenine patirtimi ir doru įvertinimu to, koks pasirinkimas yra geriausias jūsų verslui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *