Maža įmonė paskolina 2013 – įdomi ir teigiama tendencija

parašė , 2013-08-26 11:53

Neseniai aš kalbėjau su pažįstamu Starbucks apie bankininkystės krizę Kipre, ir kaip Europos Centrinis bankas derėjosi su bankais Kipre, kad padėtų kai kuriems iš jų didžiausių indėlininkų į gana didelį kirpimą. Tai nelaiminga, jei jūs esate didelis indėlininkas ir staiga banko pabaigos dviem savaitėms, ir sako jums, kad jie ima 40 % to, ką jūs padėjote, ir paklusniai jo laikymas. To pakankamai, kad išgąsdintų indėlininkus per visą Europą. Iš tikrųjų tai turi. Taip, kas didelis klientas turi padaryti jus klausia?

Gerai, kas, jei didelis banko klientas yra daugiatautis konglomeratas, kuris turi verslo vienetus visur, ir turi reikšmingą kiekį pinigų užsienyje Europos bankuose, kad padėtų užmokėti jų kainas už jų šalutinius vienetus ten? Ir kas vyksta, jei šitos kompanijos ir korporacijos dėl rizikos valdymo scenarijų nusprendžia išimti savo pinigus iš Europos Sąjungos iš baimės, kad būsimi bankai gali pabandyti juos tas pats tipas shenanigans vietose kaip Italija, Portugalija, Ispanija, Graikija, ir kitur? Gerai, jei jūs esate didelė Korporacija, jūsų CFO galėtų pasakyti, kad jis tiesiog nėra tas pavojaus vertas daugiau ne

Taip, ką jūs darote su savo pinigais, ir kur jūs laikote juos? Kur jūs sulaikytumėte pinigus, jūs naudojate pinigų cirkuliacijai, kad užmokėtumėte tarnautojams tų verslo vienetų, veikiančių Europos Sąjungoje? Prašom būti geresnis, kad perjungtų kiekvieną į pirmadienio mokėjimo dieną, o ne penktadienio mokėjimo dieną, kai labiausiai tikėtinas laikas, kai Europos Centrinis bankas gali eiti pirmyn ir uždaryti bankus ten, kaip tik taip, kaip mūsų FDIC daro čia, jie visada uždaro silpnėjančius bankus penktadienį, uždarymo laike.

Nėra jokios prasmės daugiau ne pinigų laikyme, negu jūs turite į bankuose Europoje, jei jūs jaučiate, kad jie galėtų apmokestinti jūsų indėlius tokiu būdu. Todėl jūs tik įdedate pakankamai pinigų, kad užmokėtumėte išlaidas, kad jums reikia, prijungiate juos dieną anksčiau, ir laikote jūsų pinigus kažkur kitur. Tai kažkur kitur aišku būtų saugesnė prieglauda kaip Jungtinės Valstijos. Gerai taip, dabar mes turėsime potvynį pinigų atgal Amerikos bankuose, kuris yra geras jų indėlio santykiams, priversdamas juos atrodyti stipresnis.

Stipresni bankai sugeba paskolinti daugiau pinigų. Tai reiškia, kad bus daugiau verslo paskolų čia Jungtinės Valstijos, ir išvadavimas abipus mūsų kreditų rinkų ir kapitalo mažoms įmonėms, bent jau pastebimam uptick. Bet net jei tai ketino įvykti, buvo įdomus straipsnis Wall Street Journal 2012 m. vasario 20-ąją, tituluotame;" Netikėtai, Potvynis Verslo Paskolų – Bankai Padeda Savo Likvidumą, Tikrai Dirba, bet Pridėtas Lenktyniavimas Daro spaudimą Normoms ir Kelia Pavojų," prie Shayndi Raice.

Gerai, jei mes netikėtai turime daugiau mažos įmonės paskolų tada, kuris reiškia daugiau darbo vietų amerikiečiams, tai yra labai geras daiktas, ir didelė nauja tendencija, kažkas nekantriai laukti. Tačiau, anksčiau, negu bet kas ima kreditą bet kuriam iš to, mes galėtume manyti, kad bent jau kai kurie iš uptick yra nepasitikėjimas ar nepasitikėjimas bankuose Europos, ir ne būtinai kažko, kurį administracija padarė, kad pagerintų būsimą tikimybę pasisekimo mūsų mažos įmonės bendruomenėje. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visa tai ir galvosite ant to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *