Maisto nesaugumas lieka ilgalaikę problemą.

parašė , 2012-09-12 10:37

Su globaliniais gyventojais, kurie, kaip laukiama, padidins beveik trečdalį per kitus 40 metų, daug tarptautinių mokslininkų ir žemės ūkio strategų yra sujaudinti dėl ilgo ūkininkų gebėjimo pagaminti pakankamai maisto, kad pamaitintų 9 milijardus potencialių burnų. Tuo metu, kai Vakarų žemės ūkio politika pasitikėjo ūkio paskolose, kad padrąsintų pagrindines žemės ūkio reformas, kai kurie Jungtinių Tautų pagerank tikrinimas pareigūnai mano, kad tarptautinė maisto politika turi patirti esminius pakeitimus, kad sutrukdytų globaliniam badui ir politiniam nepasitenkinimui.

Globalinio bado grėsmė yra visur esanti daugelyje šalių. Nepaisant plėtimo prieigos prie ūkio paskolų ir ūkio kredito prie kelių Vakarų nacijų, daug tarptautinių ūkininkų vis dar turi bėdą, maitindami jų šeimas
Net su prieiga prie vyriausybinių subsidijų, technologinio atsilikimo ir blogo klimato dažnai trukdo žemės ūkio gamybai. Žemės ūkio paskolos ir ūkio kreditas vienišas, tai atrodo, negali išspręsti globalinių maisto problemų. Pagal Jungtinių Tautų Maisto ir Žemės ūkio Organizaciją, daugiau kaip 950 milijonų žmonių visame pasaulyje alksta. Alkio išsišakojimas gali būti plačiai auto dalys internetu paplitęs. Nuo 2007-2008, pasaulis patyrė daugiau kaip 60 maisto riaušių. Ūkio paskolos ir žemės ūkio gamyba užsienyje padėjo lengvinti alkį tam tikrose grafystėse, bet maisto nesaugumas lieka didžiausią problemą. 2010-11, pavyzdžiui, maisto riaušės Tunise uždegė revoliuciją, kuri nuvertė Tuniso vyriausybę ir paplitimą per didžiąją dalį arabiško Pasaulio.

Pagal FAO, žemės ūkio paskolų ir išplėstos prieigos prie kredito galbūt nėra pakankamai, kad garantuotų tarptautinį maisto saugumą. Tuo metu, kai pasaulis turi pakankamai gamtos turtų, kad pamaitintų jo augančius gyventojus, saugodamas trapią ekosistemą gali padaryti ar sulaužyti pastangas kovoti su alkiu. Kalifornijoje, pavyzdžiui, greitas plėtimas žemės ūkio projektų, dalinai paskatintų lengvos prieigos prie ūkio paskolų, nusausino aquifers ir gali privesti prie ilgalaikių gamybos problemų. Atmindamas šią problemą, diabetas JT padrąsino Vakarų nacijas apsaugoti aplinką kaip būdą apsaugoti žemės ūkį. Į šį galą, JT pareigūnai teigė, kad ūkio paskolos, suprojektuotos, kad padrąsintų atsinaujinančią žemės ūkio gamybą, yra pagrindinės į kovojimą su globaliniu alkiu. JT pareigūnai primygtinai siūlė pagrindinius pasaulinius įgaliojimus kaip Jungtinės Valstijos padrąsinti atsinaujinančio ūkininkavimo išsivystymą, tikėdamiesi, kad technika, vesta išvystytose nacijose, galėjo būti eksportuota Trečiajam pasauliui.

Ūkio paskolos ir ūkio politika, suprojektuota, kad apsaugotų trapią ekosistemą, buvo taip pat apskelbtos kaip būtinas žemės ūkio reformos būdas. Stovėtas su greitai besikeičiančiu klimatu, daug ūkininkų per pasaulį pamatė savo gamybą nykstant sutinkant sausrą ir sunkų orą. Žemės ūkio paskolos ir ūkio subsidijos, kurios drąsina saugojimą ir skatina mokslinį tyrinėjimą ir išsivystymą gali padėti apriboti žalą, padarytą šitų klimatologinių pakeitimų. Be šitų reformų, ekspertai įspėja, pasaulis gali stovėti su Malthusian katastrofa daugiau kaip kitus kelis dešimtmečius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *