Įvairinkite savo verslo finansus.

parašė , 2012-09-05 09:36

Įžanga

Vyriausybė paskelbė naują iniciatyvą padėti įvairinti verslo finansus, kurie bus vadovaujant Jungtinės Karalystės pramonės ekspertams nuo abiejų verslas ir finansuos sektorius.

Jungtinės Karalystės firmos vis dar kreditas internetu pasitiki sunkiai banko finansavimu, kad padėtų finansuoti jų verslininkystę net nepaisant to, kad yra daug alternatyvių šaltinių finansuoti pasiekiamas jiems šiandienėje kada nors besikeičiančioje finansinėje rinkoje.

Vyriausybė nori garantuoti, nesenų ir einamųjų bankų reformų šviesoje, kad srautas finansų į firmas yra palaikytas. Alternatyvūs finansų šaltiniai bus svarbūs, kad padėtų firmoms tiekti platesniam ekonominiam vystymuisi Jungtinės Karalystės ekonomikos poreikį.
Ekspertų specialistų domenu gaudymas grupė sieks nustatyti alternatyvių finansų šaltinių struktūrą, dirbdama su firmomis ir verslo investitoriais, finansų įstaigomis ir alternatyvių finansų tiekėjais, kad koordinuotų ir palengvintų tinkamumą to firmų reikalingumo finansavimo.

Banko paskola

Net nepaisant to, kad buvo įrašyto padidėjimo naujo skolinimo nuo didžiausių bankų šiais metais, daug firmų yra vis dar nelaimingos su banko paskolos lygmenimis ir kaip su jais elgėsi jų bankai.

Labiau aptempti skolinantys kriterijai, ne atnaujinimas kredito perviršio patogumų ir bloga bankų komunikacija yra įprastos problemos, pacituotos firmų kaip sukūrimas jų finansavimo tikslų, sudėtingų pasiekti.

Be finansų jiems reikia, Jungtinės Karalystės firmos kovoja išlikti ir užaugti, ir tokiu būdu Jungtinės Karalystės ekonomika daro tą patį. Tai yra, kodėl Vyriausybė ne tiktai įveda planus padidinti banko paskolą, bet taip pat trokšta padrąsinti tiek daug lenktyniavimo finansų rinkoje kiek galima ir aprūpinti platų diapazoną alternatyvių šaltinių finansų į Jungtinės Karalystės firmas.

Alternatyvūs finansai

Yra jau platus diapazonas alternatyvių kreditas internetu finansų šaltinių, pasiekiamų firmoms.

Vienas iš didžiausių barjerų į šitų finansų šaltinių užėmimo didėjimą yra tiesiog bendras supratimas. Nauji ir pasirodantys alternatyvių finansinių produktų tiekėjai neturi šakos infrastruktūros, kuri daro efektyviam ir efektyviam jų produktų dalijimui.

Kitas svarbus faktorius čia yra, kad daug savininkų ir vadybininkų mažų ir vidutinių matuojamųjų firmų, kurios yra Jungtinės Karalystės ekonomikos pagrindas, nežino diapazono alternatyvių pasiekiamų finansų ir kur surasti tai.

Nauji komunikacijos metodai yra reikalingi, ir tikima, kad tai bus pagrindinis Vyriausybės iniciatyvos tikslas.

Sąskaitos Finansai

Sąskaitos finansai yra vienas iš populiariausio pasirinkimo alternatyviame finansų portfelyje ir užaugo daugiau kaip praėjusius penkiolika metų nuo apytiksliai 13 000 kompanijų, naudodami tai Jungtinėje Karalystėje daugiau kaip 50 000 kompanijų dabar.

Šis nepaprastai lankstus verslo finansų metodas aukština fondus prieš neapmokėtas komercines sąskaitas. Yra pakitimų viduje produktų sąskaitos finansų šeimos, kuri apima sąskaitos faktoringą ir sąskaitos diskontavimą.

Sąskaitos finansų skolintojai aukštins iki 95 % prieš kompanijos neapmokėtas komercines sąskaitas ir panaudos komercinę didžiąją knygą kaip saugumą, imdami sutartą susitikimą sąskaitos ir tokiu būdu nesumokėta skola bus efektyviai valdyta jų.

Kai sąskaita bus užmokėta kompanijos kliento, sąskaitos finansų kompanija išmokės balansą sąskaitos, kuri nebuvo finansuota po jų mokesčių išskaitymo. Yra paprastai kaltinimas priemonei ir procentinės išmokos kiekiui finansuoti aukštintas.

Viena iš svarbiausios sąskaitos finansų pašalpos yra, kad priemonė užaugs, kadangi verslas augina tokiu būdu sukūrimą to labai efektyvus metodas finansuoti apyvartinį kapitalą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *