Lankstus finansavimas: konkurencingas pranašumas

parašė , 2016-09-30 07:59

Ką jūs darote, kad finansuotumėte tai vieną kartą užsakyme iki gyvos galvos? Kur daro jus prieigos grynieji pinigai, kad eksploatuotų komercines galimybes? Kas gali duoti jums pranašumą prieš jūsų konkurentus?

Tai yra ne visada reputacija, ekspertizė ar net skatinantis variklis, kuris nustato, kodėl vienas verslas klesti, kol kiti kovoja. Galų gale gali tiesiog būti, kad vienas verslas turi prieigą prie grynųjų pinigų į, ir kiekvienas nedaro.

Kai verslui reikia prieigos prie grynųjų pinigų, kad finansuotų vystymąsi, įvykdyti nurodymus, ar net užmokėti už didėjančias kasdien verslo tradicinės banko paskolos kainas yra pirmas įplaukimo uostas.
Tačiau, lankstumas ar greitis sprendimo, kurio šiuolaikinis verslas reikalingas gali ne visada būti siūlomi tradicinio skolintojo. Dinamiškame šiuolaikinio verslo pasaulyje nėra laiko laukti ant banko sprendimų priėmimo proceso sraigtelių pasisukti. Verslas su gebėjimu priimti sprendimus be būtino jaudulio apie tai, ar grynieji pinigai yra pasiekiami, kad palaikytų juos turi skirtingą konkurencingą pranašumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra daug skirtingo finansavimo pasirinkimo, pasiekiamo firmoms per tuos tradicinius skolinančius produktus. Identifikavimas, kur didžioji dalis verslo vertės aprišama ir paskui žinantis, kaip geriausiai atrakinti tai yra pagrindinis į šio pranašumo pateikimą.

Pradinės fazės apyvartinio kapitalo sprendimai apima:

1. Pirkimo Užsakymo Finansai – Tiesioginiai užmokesčiai tiekėjams prieš pirkimą užsako visame pasaulyje prekėms, dengdami iki 100 % pirkimo kainos plius pareiga ir strategija.

2. Laiškai apie Kreditą – Užmokesčio garantija, apimanti iki 100 % pirkimo kainos nuo tiekėjų, paveikite prie pasitenkinančio pristatymo ir kitų sąlygų.

3. Akcijos Paskolos – Paleidimas vertingas apyvartinis kapitalas užrakino jūsų sandėlyje iki 100 % akcijos vertės.

4. Aprūpinimo Grandinės Finansai – Patogumai, kad finansuotų iki 100 % prekybos bendrovės pirkimo nuo tiekėjų visame pasaulyje, suformuotas kaip tiekėjo užmokesčiai ar atvirkštinis faktoringas, apdirbtas per priklausančią internetinę platformą.

Atgal užbaikite, apyvartinio kapitalo sprendimai apima:

1. Sąskaitos Finansų patogumai – Jie suka patogumus, finansuojančius iki 90 % jūsų sąskaitos vertės paleidimo grynųjų pinigų, aprištų jūsų komercinėje didžiojoje knygoje ir visuose tebevykstančiuose pardavimuose. Patogumai gali būti ant atskleisto ar konfidencialiu pagrindu.

2. Vertingas dalykas, Įkurtas, Skolindamas patogumus – Patogumai, išleidžia iki 70 % kainos vertės laikomos sandėlyje akcijos tebevykstančiu pagrindu. Jie yra suprojektuoti, kad papildytų sąskaitos finansų patogumus, kad maksimizuotų kiekį apyvartinio kapitalo, kuris gali būti pateiktas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Vertingo dalyko Finansų iš naujo patogumai – pozicija vieniša, vienas šalin, priemonė ketino aprūpinti papildomą apyvartinį kapitalą, išleisdama grynuosius pinigus prieš augalą ir mechanizmus. Tai pasirinkimas greitam fondų paleidimui, kuris aukština iki 80 % vertingo dalyko vertės, ar vertingas dalykas yra valdytas tiesiai ar šiuo metu po egzistuojančia finansų sutartimi.

4. Pardavinėjimas ir HP Atgal – Su šiuo produktu vertingas dalykas yra nupirktas skolintojo sutartoje vertėje ir finansavo atgal jums per pastovų periodą su atmokėjimu, atitinkančiu pajamų srovę, sukurtą vertingo dalyko.

Svarstymas diapazono finansuoti pasirinkimą, pasiekiamas tyrinėjimas didžiulio diapazono skolintojų už tradicinių bankų yra pagrindinis į gavimą geriausio vertės finansavimo formoje, kuri tinka verslo unikaliam poreikiui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *