Komercinės nekilnojamojo turto skolinančio tendencijos 2015 palyginti su Kalifornija

parašė , 2016-09-14 09:10

2015 m. kovo, Nacionalinė asociacija Nekilnojamojo turto pardavimo agentų (NAR) pakvietė atsitiktinę imtį 49 485 nekilnojamojo turto pardavimo agentų, kurios dirbo komerciniame nekilnojamajame turte, kad užpildytų internetinę apžvalgą. Iš viso 791 atsakymai buvo gauti visaapimančiam 1.6 procentų atsakui. Apžvalga klausinėjo nekilnojamojo turto pardavimo agentų nuomonę apie tai, kaip jie manė, kad jų skolinanti aplinka buvo per tai praėjusiais metais. Gyvendamas ir dirbantis Kalifornijoje, aš manau, kad tai įdomus ir informatyvus lygina bendrus rezultatus apžvelgti nuomones mūsų valstybėje. Aš manau, kad jūs surasite tai pamokomas, taip pat. Be tolimesnio bruzdesio, yra nuomonių apie brokerius ir privačius skolintojus kaip paminėta valstybė prie valstybės:
Valstybės, kurios aprūpino sudėtingas skolinančias situacijas

Nacionalinė asociacija Nekilnojamojo turto pardavimo agentų (NAR) surado, kad 58 % investitorių norėjo, kad artėjantys bankai, bet ne visi bankai būtų pasiruošę paskolinti. Iš tų, kurie padarė, šitos tradicinės skolinančios įstaigos apsunkino situaciją su kerėpliškomis procedūromis, įkyriais sąrašais ir terminais, ir ilgai ilgintais procesais. Keli bankai, taip pat, įtempė save, kad įtiktų jų klientams ar padarytų situaciją patogesnę jiems.

Pasakytas privatus skolintojas Niujorke

Bankai buvo labai agresyvūs, kad gautų finansuotus reikalus.

Tokia situacija gali būti laukta nuo miesto kaip Niujorkas, kur bankai turi būti ant jų kojų dėl užlaikymų ir turėjo sumažinti dėl nenaudingų paskolų. Be to, Niujorkas yra žinomas dėl jo agresyvios ir abrazyvinės aplinkos. Stoka jaudinimosi klientams yra vienas iš savo skaudamų punktų.

Labiau nelauktas buvo faktas, kad išauklėtos vietos tokios kaip Luiziana praneša tuos pačius sunkumus.

Pasakytas vietinis atstovas:

Bankai taisosi, bet jie daro tai sunkiai, kad padarytų verslą, ir yra sunkus pasislinkti aplinkoje kaip tai. – Luiziana Ir Šiaurės Karolinoje:

Pinigai yra pigūs, bet vis dar labai sudėtingi gauti. – Šiaurės Karolina

Matyt, bankai paskiria monopoliją investitorių ir akto kaip niekšiški šykštuoliai. Kiti investitoriai turėjo tai pasakyti:

Taisyklės, padėtos į vietą stambiems bankams, uždeda antrankius regioniniams bankams ir bendruomenės bankams. – Šiaurės Karolina

Tik iš naujo finansuotas 3 ypatybės nuo 150.000$ į 1.000.000$. Žema paskola, kad vertintų reikalus. – Koloradas

Antrinės rinkos komerciniai finansavimo terminai yra ar tiek apsunkinantys, kad tai nėra ta proceso verta, ar vadina tiek sunkus, kad pirkėjai nemato vertės finansavime ir tik moka grynais už mažesnius komercinius reikalus. – Niu Meksika

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Valstybės, kas surado skolinančią aplinką, gerą

Jei jūs norite investuoti kapitalą, jūs galite norėti svarstyti judėjimą į vieną iš šitų rajonų. Yra mažiau galimybės negu Kalifornijoje. Gali būti plokštesnė rinka vietoje su apimtu sielvarto inventoriumi, ir galbūt mažiau pažado, bet bankai labiau trokštantis padėti investitoriams.

Yra daug pinigų, pasiekiamų kompetentingiems komercinių ypatybių pirkėjams. – Teksasas

Finansavimas nebuvo problema su protingais sandoriais. Masačusetsas

Valstybės, kurios aprūpina teigiamą aplinką komercinius privačius skolintojus, kad dirbtų

Skolinimo sąlygos bankų valstybių daugumoje 2015 buvo nuliūdusios vartotojams, kuris daro ją idealia situacija privatiems pinigų skolintojams tokiems kaip kieti pinigų skolintojai, kurie klesti ant nusivylusių investitorių. Kieti pinigų skolintojai įžengia, kur bankai nepasiseka su pažadais patogumo, kieto dėmesio, kliento patogumo, greitai paduoda-overs (galvokite apie gavimą paskolos tą pačią savaitę palyginti su 60 dienų plius bankų!) ir tolimas mažiau kanceliarinio darbo. Viskas kurį jūs turėtumėte padaryti yra ženklas jūsų vardas ant kelių formų ir užpildyti detales dėl jūsų turto ir jūsų darbo, patirties, ir / ar kredito fono vertės. Niekas pagrindinio ir daug lygesnio negu bankai. Pasirašymas, trumpas, yra gražus. Net paskolos iki vertės struktūra kai kuriose vietose (ypač Kalifornijoje) pakėlė su komerciniais privačiais skolintojais, dabar siūlančiais aukščiau pilniems procentiniams dydžiams.

Neigiamas aspektas yra dideli procentų atlygiai, ir baliono užmokesčiai (galvokite apie užmokesčius, kurie yra dvigubi tiek daug, kiek bankai). Antra, vengtas nori būsimų investitorių, negali turėti jokios alternatyvos.

Atstovai Pensilvanijoje ir Karolinoje garbino privačią skolinančią rinką:

Apskritai, verslininkai turi viziją ir yra kelias prieš kultūrinę kreivę tuo metu, kai bankai veikia tariamai uždarytame urve ir išmoka kompensaciją už jų trūkumą įgūdžio su agresyviomis normomis ir terminais, ar nerealistišku kliento procesu. – Pensilvanija

Karolina buvo sunkesnė. Vienas investitorius paaiškino, kad jis teikė pirmenybę kintamam sektoriui todėl, kad:

Aš manau, kad bankai nuvylė visą šalį. Jie yra kvaili lemingai ir paliko jų vaidmenį didžiausioje ekonomikoje. – Šiaurės Karolina

Šitie atstovai Gruzijoje, Karolinoje ir Ilinojuje, pavyzdžiui, kas buvo nuviltas jų bankų negali turėti jokio pasirinkimo, kaip tik surasti privačius komercinius skolintojus ypač, jei jie nori investuoti kapitalą.

Ilinojus: Komercinis finansavimas yra problema. Aš turiu didelį turtą ant rinkos 1 metus ir jokius ėmėjus.

Kitas pareiškė nuomonę, kad bankai yra

Lėtas paskolų apdirbime. Nenormalus laukimo laikas, kuris bus finansuotas. – Ilinojus

Šiaurės Karolina: Komercinė žemė paskolina beveik neegzistuojantis.

Ir Gruzija. (Jis atrodo iš tikrųjų ėdantis):

Kai skolintojai pradeda skolinti vėl, reikalavimas, palaikytas pirkėjų, yra labai aukštas, ir ekonomika atsigaus į priekį. Jokie pinigai – joks atgavimas.

Atstovai Viskonsine surado panašią situaciją:

Bankai pasidarė daug agresyvesni savininko užimtiems sandoriams.

Atrodo, lyg, kai kurie privatūs investuotojai surastų paruoštą rinką Kentukyje:

Apskritai kalbant tiktai vietiniai bankai skolina komerciškai. Tai ima dukart kaip ilgai, kad gautų paskolą, ir pasirašymo reikalavimai yra per apribojantys. – Kentukis

Pagaliau, atrodo, lyg Ohaje, mažos įmonės neturi jokio pasirinkimo, kaip tik priartėti prie kietų pinigų skolintojų:

Stambūs bankai nedaro paskolų mažoms įmonėms daugiau ne… tiktai į stambųjį kapitalą.

Sprigtas į privačią komercinę skolinančią aplinką Kalifornijoje…

Nekilnojamojo turto pardavimo agentų Nacionalinė asociacija atrado, kad privatūs skolintojai valdo sparčiai augantį skolinantį verslą Kalifornijoje. Daugiau brokerių prisijungė, ir daugiau investuoja kapitalą į lauką. Privatūs skolintojai Kalifornijoje gavo naudos nuo augančių palūkanų dėl investavimo, kuris užtiko nuosmukio shorttails. 2015 buvo geri metai su privačiais skolintojais, daugiausia aptarnaujančiais verslininkus ir mažos įmonės savininkus. Kaip minėtas, jie buvo vieno dolerio banknotai, kas buvo nugręžtas nuo bankų.

Per praėjusius metus, privatūs skolintojai taip pat pakėlė savo lauko patrauklumą, šalindami vieną iš jų problemų: žema paskola iki vertės (LTV) norma. Iš pradžių, skolintojai tiktai išdalijo LTV normas, kurios svyravo nuo 50 – 60 %, kuris yra nepaprastai žemas privačios nuosavybės vertei. Atstovų didėjantis skaičius jautėsi gana patogus, kad pakeltų jų LTV normas į 80 %. Keli sutinka pilnus turto procentinius dydžius. Šis ir vyriausybinio reguliavimo suspaudimas, kad apsaugotų paskolos gavėjus (ypač gyvenamieji paskolos gavėjai) padarė investitorius labiau pasiruošusius pamatyti privačius komercinius skolintojus kaip patrauklią alternatyvą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ant antrosios pusės, augindamas kainas ir skolintojų bonuso didelius procentų atlygius buvo augančio finansinių įsipareigojimų nevykdymo procentinio dydžio priežastis. Nepatyrę ir nauji atstovai turėjo daugiau šito sugriauto atmokėjimo negu kiti. Finansinių įsipareigojimų nevykdymas yra numatytas, kad pakiltų ateinantys metai didžia dalimi dėl palūkanų normų padidėjimo. Vyriausybinis reguliavimas, taip pat, kišosi į situaciją su įkyriomis ir sudėtingomis taisyklėmis kad jėgos skolintojai, kad užtęstų laiką įsigyti paskolas, tokiu būdu darančias originalią patrauklią privačią skolinančią situaciją mažiau taip.

Vis dėlto, atrodykite, per šiuos metus būti geru laiku įeiti į privačią komercinę skolinančią rinką į Kaliforniją, ypač jei jūs žinote, kaip padaryti tai.

Yra kai kurių iš pranešimų kaip publikuotas NAR:

Dauguma žmonių sako, kad jie kalbės su savo komercinių paskolų banku. – Kalifornija

Teisingas. Bet tada, dauguma yra nugręžta. Tai yra ypač dėl to, kad:

Besaikis reguliavimas ir saviprimestas banko biurokratizmas padarė komercinį skolinimąsi sudėtingą įstatyminiams klientams. – Kalifornija

Tai priverčia daug investitorių pasisukti į kietus pinigų skolintojus.

Aš manau, kad yra pakankamai pasiekiamų pinigų, problema nėra Bankai; tai yra paskolos gavėjo nesugebėjimas ruoštis tam, kad finansuotų. – Kalifornija Ir pasakė kitą privatų skolintoją kas pasaulis Kalifornijoje:

Daugelis, daug kliūčių paskolos gavimui. Net patyrę paskolos brokeriai nėra įsitikinę dėl savo reikalų iki paties proceso galo. – Kalifornija

Kuris yra, kodėl kieti pinigai, skolinantys Kalifornijoje, klesti…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *