Kredito banko linija: kodėl jums reikia vienas ir kas padaryti, jei jūs negalite gauti tokio

parašė , 2012-11-28 21:58

Kredito banko linija yra vienas iš geriausių daiktų, kad turėtų, jei jūs esate maža įmonė. Tai leidžia, kad jūs, kad užsidėtumėte iš anksto pritartus fondus į ne tiktai sutinkate rutiniškas einamąsias išlaidas, bet tai gali taip pat būti ten trumpalaikiam apyvartinio kapitalo poreikiui kaip užkimšimas nelauktų pinigų cirkuliacijos tarpų, augimas gautinų sąskaitų ir inventorizuoti svarstomas problemas.

Verslo savininkai gali pasiskolinti iki jų iš anksto pritartos kredito ribos bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties, paprastai tiesiog rašydami tikrinimą. Kadangi kredito limitas yra grąžintas, greitasis kreditas fondai tampa pasiekiami naudojimui vėl, kadangi poreikis kyla. Palūkanų normos ant kredito linijų yra apskritai palankios, ir kredito linijos turėjimas gali padėti gerinti verslo kredito reitingą

Jei galimas, naktinis klubas tai yra gera mintis turėti liniją kredito vietoje anksčiau, negu jums iš tikrųjų reikės tokio. Procesas tinkamos kredito kiekio linijos kreipimas ir priežiūros yra kartais sudėtingas, taip duokite sau daug laiko kreiptis vienas, ar padidinti liniją, kurią jūs turite.

Antroji pusė

Ant antrosios pusės, tačiau, yra tam tikri potencialūs trūkumai į liniją kredito, kurį jūs turite žinoti. Pavyzdžiui, paskolos susitarimai gali kelti grėsmę tebevykstančiam tinkamumui fondų, ir gali būti sudėtinga gauti kredito limito padidėjimą, jei reikia.

Laimei, alternatyvus finansavimo pasirinkimas egzistuoja mažoms įmonėms, kurioms reikia trumpalaikio finansavimo, bet negali ruoštis banko linijai kredito, ar nenori šokinėti per visus lankus, kurie yra reikalingi. greitos paskolos be uzstato Bendriausios alternatyvios finansavimo transporto priemonės apima:

• Pilnos paslaugos Faktoringas – Čia, verslas parduoda savo nepadarytas gautinas sąskaitas tebevykstančiu pagrindu į komercinius finansus (ar faktoringas) kompanija su nuolaida. Faktoringo kompanija tada valdo gaunamą, kol ji nėra užmokėta. Faktoringas yra gerai nustatytas ir priimtas laikinų alternatyvių finansų metodas.

• Gautinos sąskaitos (A/R), Finansuojantis-A/R finansavimą, yra idealus sprendimas kompanijoms, kurios nėra dar pelningos, bet turi stabilią finansinę sąlygą. Verslas turi pateikti visas savo sąskaitas per finansų kompanijai. Skolinimosi pagrindas yra apskaičiuojamas kasdien ir kai fondų prašo, palūkanų normą įkrauna ant pinigų naudojime. Jei ir kai kompanija tampa pelninga vėliau, tai yra gana lengvas perėjimas į tradicinę kredito banko liniją.

• Vertingu dalyku pagrįstas Skolinantis (ABL) – Tai yra finansinis susitarimas dėl kredito, gautas visų kompanijos vertingų dalykų, kurie gali apimti A/R, įrangą ir inventorių. Skirtingai nuo to su faktoringu, verslas tęsia valdyti ir rinkti jo savą receivables ir pateikia papildomus pranešimus tebevykstančiu pagrindu finansų kompanijai, kuri apžvelgs ir periodiškai tikrins pranešimus.

Tuo metu, kai mokesčiai ir palūkanos yra linkę padaryti ABL truputį brangesnis negu tradicinis banko finansavimas, jos gali dažnai suteikti verslui prieigą prie daugiau kapitalo, kuris gali būti gera prekyba – šalin.

Labai būtinas Grynųjų pinigų Įpylimas

Teisingomis aplinkybėmis, pasirinkimas kaip jie gali aprūpinti labai būtinus grynuosius pinigus firmas, kurios negali ruoštis tinkamam banko kredito limitui. Kita alternatyvaus finansavimo pašalpa apima:

Lengva nustatyti tikslią kainą ir gauti padidėjimą.

Profesinė papildoma vadyba yra įtraukta.

Skubiai atliekamas, tinkle interaktyvus pranešimas yra panaudotas.

Tai gali suteikti verslui prieigą prie daugiau kapitalo.

Tai yra lanksčiai finansuodami atoslūgiai ir teka su verslo poreikiu.

Daug bankų šiandien dirba partnerystėje su alternatyviais skolintojais todėl, kad kiekvienas nugali: verslas gauna finansavimą, tai turi užaugti ir klestėti, tuo metu, kai bankas turi galimybę išsaugoti ne kredito santykį ir išvystyti būsimą.

Paprastai manoma, kad alternatyvus finansavimas yra praeinamas, ne nuolatinis, šaltinis finansuoti (nors kai kurios firmos nusprendžia pasilikti su alternatyviu finansavimu ilgam laikui). Todėl, jūs turite turėti omeny išėjimo planą kai į perėjimą nuo alternatyvos finansavimo į kredito ar paskolos banko liniją. Tai taip pat daro tai svarbu palaikyti ir išauginti jūsų santykį su jūsų banku tuo metu, kai šioje praeinamoje finansavimo fazėje.

Jūsų bankininkas gali sugebėti pasiųsti jus į alternatyvų skolintoją, kuris gali aprūpinti teisingą tipą alternatyvaus finansavimo jūsų situacijai. Jei taip, yra įsitikinę, kad jūs suprantate pasirinkimą, pasiekiamą jums, ir už ir prieš, jie siūlo jūsų verslą. Tada koncentratas fondų naudojimas, kad padidintų jūsų verslo pardavimus ir pelningumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *